Nie ste prihlásený/á. Prístup na získate bezplatne ako účastník akéhokoľvek kurzu z našej ponuky ihneď po kurze až na 60 dní (s balíkom PLUS na 365 dní).
Prečítajte si viac o VideoClass alebo sa prihláste svojou e-mailovou adresou, ktorú ste použili v prezenčnej listine.
Prepáčte, ale nemáte prístup na prehrávanie video kurzu/video Google Ads – dynamické textové reklamy vo vyhľadávači. Tento videokurz je bezplatný a je určený iba pre našich študentov, resp. účastníkov našich kurzov, ktorí tieto videokurzy, VideoClass a Marketclass získavajú po absolvovaní akéhokoľvek nášho kurzu úplne bezplatne. Ak ste už našim účastníkom - prihláste sa vyššie. Pokiaľ nie ste našim študentom/zákazníkom, vyberte si kurz z našej ponuky kde vás túto tému naučíme, a po kurze sa môžete učiť alebo opakovať témy z našich videí.

Pokiaľ ste našim zákazníkom (absolventom kurzu) a prístup vám skončil, môžete si ho predĺžit na tejto stránke: www.itlearning.sk/videoclass/zakupit/

Google Ads – dynamické textové reklamy vo vyhľadávači

Google Ads – dynamické textové reklamy vo vyhľadávači

Materiály na stiahnutie budú k dispozícii až po prihlásení.
Kategória
Online marketing, WordPress,
Štítky, témy
dynamicke reklamy google ads pasivny marketing
Autor videokurzu
Peťo Hecht
Ako získať videokurz
Prístup získate zadarmo po absolvovaní niektorého z našich IT kurzov

Popis videokurzu:

Videokurz Google Ads a ako na textové dynamické textové vo vyhľadávači – možnosti nastavenie, praktická tvorba. Dynamické reklamy vo vyhľadávaní sú najjednoduchším spôsobom, ako nájsť zákazníkov, ktorí hľadajú na Googli presne to, čo ponúkate. Sú ideálne pre inzerentov s prepracovanými webmi alebo veľkým inventárom, pretože využívajú obsah webu na zacielenie reklám a pomôžu zaplniť medzery v kampaniach založených na kľúčových slovách. Aj nadpisy a vstupné stránky dynamických reklám vo vyhľadávaní sa generujú pomocou obsahu z vášho webu, takže vaše reklamy sú vždy relevantné a šetria vám čas. Vám už stačí len pridať popis kreatívy. Bez dynamických reklám vo vyhľadávaní sa aj dôsledne spravovaným účtom Google Ads s mnohými kľúčovými slovami môže stať, že im uniknú relevantné vyhľadávania, nestihnú vytvoriť reklamy pre nové výrobky alebo reklamy neodrážajú skutočnú ponuku na weboch inzerentov. Ako na to sa dozviete vo videu.

Tento videokurz preberá a opakuje témy z našich kurzov:

Google Ads V. - remarketing a tvorba publík, produkty vo vyhľadávači cez Merchant Center
Nenechajte zákazníkov zmiznúť bez stopy, nedovoľte tomu, čo opustil váš web bez nákupu, aby nenakúpil a naháňajte ho po celom internete reklamnými bannermi. Tento systém sa volá remarketing…
Viac informácií

Podobné video kurzy na tému
dynamicke reklamy google ads pasivny marketing :

Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave