12x tipy a triky vo Worde - 1. časť

Nový, vylepšený a aktuálny kurz Facebook marketingu

kategória: novinka pridané: 10. decembra 2019

Písal sa rok 2010 a naše kurzy internetového / facebook marketingu alebo ak chcete – online marketing, získali veľkú popularitu, tešili sa veľkej obľube. Odvtedy ich absolvovali dovedna tisíce ľudí. Neustály prílev noviniek, rýchlo sa meniaci slovenský internetový trh a trendy v marketingu sa samozrejme odzrkadlili aj na našich kurzoch.

Vieme, že ísť si kúpiť knihu za pár eur je určite lacnejšie ako kurz. Alebo si pustiť zadarmo video z Youtube, prípadne za omnoho nižšiu cenu môžete kúpiť online kurzy. No mnohí z vás vkladajú do nás a našich kurzov dôveru a netušia do čoho „idú“.

My sa vás snažíme za vašu dôveru odmeniť absolútnou aktuálnosťou prednášaných vedomostí. U nás ju naozaj nájdete – preto meníme osnovy na pravidelnej báze a často dopĺňame do prezentácií aktuálne informácie. Čo už nie je zaujímavé alebo neplatí, jednoducho z prezentácií mažeme, aby sme vás nezaťažovali niečím, čo nie je aktuálne.

Aktuálnosť kurzov je na prvom mieste

U nás sa nechválime tým, že máme najväčší počet kurzov v ponuke. Nemáme, nechceme a nebudeme mať. U nás v IT Learningu tak musia byť kurzy, prezentácie ku kurzom a hlavne preberané učivo maximálne aktuálne. A aj tak vyzerajú. Autorom Facebook kurzov je náš lektor Peťo Hecht a kurzy Facebooku vychádzajú z jeho každodennej praxe, nie sú len obsahom rôznych kníh, či tutoriálov.

Lektor týchto kurzov Peter Hecht je denne v praxi, pretože okrem marketingu v našej spoločnosti pomáha s internetovým marketingom rôznym firmám, vyrába im grafiku a webstránky, pomáha s navrhovaním PPC kampaní, a tiež dozerá na ich správnu realizáciu.

Nové prezentácie ku kurzom Facebooku, ktoré majú viac ako 30 strán a obsahujú príklady a preberanú tému.

Žiadny „facelift“, ale úplne nový kurz

Učebná osnova kurzu Facebook marketing I. a Facebook marketing II. prešli za roky mnohými zmenami a novinkou v ponuke je Kurz Facebook marketing a Business Manager III. Prvé dva však dostali úplne novú učebnú osnovu a prezentácie, ktoré reflektujú aj časté problémy a otázky vás – účastníkov týchto kurzov. Na snímkach v prezentáciách a viac ako 5-hodinovom výklade (často aj po „záverečnej“) sa dozviete všetko, čo vo svete Facebook marketingu a platenej reklame na Facebooku budete potrebovať na štart vedieť.

Inovujeme pre vašu spokojnosť. Znie to ako fráza? Z pôvodného kurzu ostal iba názov 🙂

Naše aktuálne Facebook kurzy:

Facebook marketing I. - vedenie a správa firemnej stránky, virálna komunikácia a ako byť správny sociálny manažér
Sociálne siete už dávno nie sú iba zábavou pre malých alebo veľkých. Už dávno malé i stredné firmy, ale aj medzinárodné korporácie pochopili, že na sociálnych sieťach sa združuje a…
Viac informácií
Facebook marketing II. - platená reklama a bannery na Facebooku a Instagrame, cielenie a správna propagácia príspevkov
Počítačový kurz Facebook a Instagram marketing II. je určený pre všetkých záujemcov, ktorí potrebujú z najrozšírenejšej sociálnej siete vyťažiť s podporou reklamy maximum. Kurz je zameraný…
Viac informácií
Facebook marketing a Business Manager III. - pokročilé možnosti platenej reklamy, remarketing, Facebook pixel, vyhodnotenie a optimalizácia reklám
Počítačový kurz Facebook Business Manager je voľným pokračovaním našich marketingových kurzov, ktoré sa zaoberajú propagáciou na Facebooku ale aj na sociálnej sieti Instagram. Kurz je…
Viac informácií

 

Pre našich absolventov – opakovanie nových kurzov samozrejme zadarmo:

Prednedávnom ste tento/tieto kurzy absolvovali a je vám to ľúto? Chcete si pozrieť kurz ešte raz – ísť po novom, nové prezentácie, nové príklady a nový pohľad na problematiku? Nie je problém – kontaktujte nás a môžete prísť na „opakovanie“ úplne zadarmo. Budeme sa na vás znova tešiť. Sme tu pre vás.