Novinka pre web programátorov v ponuke - Vue.JS

Nový, vylepšený a aktuálny kurz Facebook marketingu

kategória: novinka pridané: 8. októbra 2019

Písal sa rok 2010 a naše kurzy internetového / facebook marketingu alebo ak chcete – online marketing, získali veľkú popularitu, tešili sa veľkej obľube. Odvtedy ich absolvovali dovedna tisíce ľudí. Neustály prílev noviniek, rýchlo sa meniaci slovenský internetový trh a trendy v marketingu sa samozrejme odzrkadlili aj na našich kurzoch.

Vieme, že ísť si kúpiť knihu za pár eur je určite lacnejšie ako kurz. Alebo si pustiť zadarmo video z Youtube, prípadne za omnoho nižšiu cenu môžete kúpiť online kurzy. No mnohí z vás vkladajú do nás a našich kurzov dôveru a netušia do čoho „idú“.

My sa vás snažíme za vašu dôveru odmeniť absolútnou aktuálnosťou prednášaných vedomostí. U nás ju naozaj nájdete – preto meníme osnovy na pravidelnej báze a často dopĺňame do prezentácií aktuálne informácie. Čo už nie je zaujímavé alebo neplatí, jednoducho z prezentácií mažeme, aby sme vás nezaťažovali niečím, čo nie je aktuálne.

Aktuálnosť kurzov je na prvom mieste

U nás sa nechválime tým, že máme najväčší počet kurzov v ponuke. Nemáme, nechceme a nebudeme mať. U nás v IT Learningu tak musia byť kurzy, prezentácie ku kurzom a hlavne preberané učivo maximálne aktuálne. A aj tak vyzerajú. Autorom Facebook kurzov je náš lektor Peťo Hecht a kurzy Facebooku vychádzajú z jeho každodennej praxe, nie sú len obsahom rôznych kníh, či tutoriálov.

Lektor týchto kurzov Peter Hecht je denne v praxi, pretože okrem marketingu v našej spoločnosti pomáha s internetovým marketingom rôznym firmám, vyrába im grafiku a webstránky, pomáha s navrhovaním PPC kampaní, a tiež dozerá na ich správnu realizáciu.

Nové prezentácie ku kurzom Facebooku, ktoré majú viac ako 30 strán a obsahujú príklady a preberanú tému.

Žiadny „facelift“, ale úplne nový kurz

Učebná osnova kurzu Facebook marketing I. a Facebook marketing II. prešli za roky mnohými zmenami. Dnes však dostali úplne novú učebnú osnovu a prezentácie, ktoré reflektujú aj časté problémy a otázky vás – účastníkov týchto kurzov. Na snímkach v prezentáciách a viac ako 5-hodinovom výklade (často aj po „záverečnej“) sa dozviete všetko, čo vo svete Facebook marketingu a platenej reklame na Facebooku budete potrebovať na štart vedieť.

Inovujeme pre vašu spokojnosť. Znie to ako fráza? Z pôvodného kurzu ostal iba názov 🙂

Máte sa na čo tešiť:

Do konca roka 2019 pribudnú do ponuky ďalšie 2 kurzy na tému Facebook marketingu. Bude to kurz pokračovania virálneho Facebook marketingu a vedenia profilu – pokračovanie našej „jednotky“ a pokročilý kurz zameraný na platené reklamy. Kurzy sú hotové, pripravené na spustenie, dorábajú sa prezentácie.

Chceli by sme ich predaj pustiť do čertovskej ponuky.

Naše aktuálne Facebook kurzy:

Facebook marketing I. - vedenie a správa firemnej stránky, virálna komunikácia a ako byť správny sociálny manažér
Sociálne siete už dávno nie sú iba zábavou pre malých alebo veľkých. Už dávno malé i stredné firmy, ale aj medzinárodné korporácie pochopili, že na sociálnych sieťach sa združuje a…
Viac informácií
Facebook marketing II. - platená reklama a bannery na Facebooku a Instagrame, cielenie a správna propagácia príspevkov
Počítačový kurz Facebook a Instagram marketing II. je určený pre všetkých záujemcov, ktorí potrebujú z najrozšírenejšej sociálnej siete vyťažiť s podporou reklamy maximum. Kurz je zameraný…
Viac informácií

 

Pre našich absolventov – opakovanie nových kurzov samozrejme zadarmo:

Ak ste tento/tieto kurzy pred nedávnom absolvovali a je vám to ľúto? Chcete si pozrieť kurz ešte raz – ísť po novom, nové prezentácie, nové príklady a nový pohľad na problematiku? Nie je problém – kontaktujte nás a môžete prísť na „opakovanie“ úplne zadarmo. Budeme sa na vás znova tešiť. Sme tu pre vás.