Nie ste prihlásený/á. Prístup na získate bezplatne ako účastník akéhokoľvek kurzu z našej ponuky ihneď po kurze až na 60 dní (s balíkom PLUS na 365 dní).
Prečítajte si viac o VideoClass alebo sa prihláste svojou e-mailovou adresou, ktorú ste použili v prezenčnej listine.
Prepáčte, ale nemáte prístup na prehrávanie video kurzu/video Email Marketing a newsletter: Praktický sprievodca od registrácie až po prvý e-mail. Tento videokurz je bezplatný a je určený iba pre našich študentov, resp. účastníkov našich kurzov, ktorí tieto videokurzy, VideoClass a Marketclass získavajú po absolvovaní akéhokoľvek nášho kurzu úplne bezplatne. Ak ste už našim účastníkom - prihláste sa vyššie. Pokiaľ nie ste našim študentom/zákazníkom, vyberte si kurz z našej ponuky kde vás túto tému naučíme, a po kurze sa môžete učiť alebo opakovať témy z našich videí.

Pokiaľ ste našim zákazníkom (absolventom kurzu) a prístup vám skončil, môžete si ho predĺžit na tejto stránke: www.itlearning.sk/videoclass/zakupit/

Email Marketing a newsletter: Praktický sprievodca od registrácie až po prvý e-mail

Email Marketing a newsletter: Praktický sprievodca od registrácie až po prvý e-mail

Materiály na stiahnutie budú k dispozícii až po prihlásení.
Kategória
Online marketing, WordPress,
Štítky, témy
Aktívny marketing email kampan
Autor videokurzu
Peťo Hecht
Ako získať videokurz
Prístup získate zadarmo po absolvovaní niektorého z našich IT kurzov

Popis videokurzu:

Vitajte v našom praktickom Videokurze „Email Marketing a Newsletter: Praktický sprievodca od registrácie po prvý e-mail“, ktorý je poskytovaný prostredníctvom skvelej služby Ecomail.cz. Počas tohto rýchleho a efektívneho videa sa zameriame na kľúčové kroky pri začiatkoch úspešného email marketingu, aby ste mohli rýchlo a jednoducho spustiť svoju prvú kampaň. Video je primárne určené pre účastníkov kurzu E-mail Marketing.

V rámci videa sa budeme venovať registrácii firmy a vytvoreniu účtu na Ecomail.cz. Nastavíme si svoj profil a prejdeme kľúčové funkcie platformy pre správu a odosielanie emailov. Hlavným bodom programu bude overenie vašej domény prostredníctvom DNS záznamov, aby boli vaše e-maily spoľahlivo doručované. Vytvoríme si zoznam e-mailov a ukážeme si import kontaktov, pričom sa budeme venovať aj dizajnu jednoduchej firemnej šablóny. Následne si vytvoríme prvý newsletter a vyskúšame aj jeho odoslanie na skúšku.

Tento videokurz preberá a opakuje témy z našich kurzov:

Efektívny email marketing - ako na newsletter a hromadné e-maily, návrh, tvorba, posielanie a štatistika
E-mail marketing alebo direct mail, alebo hromadná pošta. Množstvo termínov, pod ktoré sa dá zhrnúť jedna problematika, a tou je komunikácia s vašími zákazníkmi. Systémov a spôsobov je veľa…
Viac informácií

Podobné video kurzy na tému
Aktívny marketing email kampan :

Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave