Nie ste prihlásený/á. Prístup na získate bezplatne ako účastník akéhokoľvek kurzu z našej ponuky ihneď po kurze až na 60 dní (s balíkom PLUS na 365 dní).
Prečítajte si viac o VideoClass alebo sa prihláste svojou e-mailovou adresou, ktorú ste použili v prezenčnej listine.
Prepáčte, ale nemáte prístup na prehrávanie video kurzu/video Copywriting – PR články. Tento videokurz je bezplatný a je určený iba pre našich študentov, resp. účastníkov našich kurzov, ktorí tieto videokurzy, VideoClass a Marketclass získavajú po absolvovaní akéhokoľvek nášho kurzu úplne bezplatne. Ak ste už našim účastníkom - prihláste sa vyššie. Pokiaľ nie ste našim študentom/zákazníkom, vyberte si kurz z našej ponuky kde vás túto tému naučíme, a po kurze sa môžete učiť alebo opakovať témy z našich videí.

Pokiaľ ste našim zákazníkom (absolventom kurzu) a prístup vám skončil, môžete si ho predĺžit na tejto stránke: www.itlearning.sk/videoclass/zakupit/

Copywriting – PR články

Copywriting – PR články

Materiály na stiahnutie budú k dispozícii až po prihlásení.
Kategória
Online marketing, WordPress,
Štítky, témy
copywriting pr clanok texty
Autor videokurzu
Peťo Hecht
Ako získať videokurz
Prístup získate zadarmo po absolvovaní niektorého z našich IT kurzov

Popis videokurzu:

Veľmi praktický, viac ako hodinový videokurz aj s praktickou ukážkou písania na tému PR Články. Vo videu sa dozviete aké sú typy článkov, pravidlá, ako ich písať, priebeh článku, ale aj ako si pripraviť osnovu aby sa vám lepšie tvorilo. Súčasťou videokurzu sú aj materiály na stiahnutie a to: prezentácia a hotové články na ukážku.

Tento videokurz preberá a opakuje témy z našich kurzov:

Raketový Copywriting I. - dokonalé texty na webe, v reklame a v marketingu, stratégia písania
Hneď na úvod radi zodpovieme zásadnú otázku. Prečo raketový Copywriting? Pretože sa raketovou rýchlosťou za pár hodín naučíte teóriu aj praktické ukážky o tvorení textov na webovú stránku a…
Viac informácií

Podobné video kurzy na tému
copywriting pr clanok texty :

Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave