Nie ste prihlásený/á. Prístup na získate bezplatne ako účastník akéhokoľvek kurzu z našej ponuky ihneď po kurze až na 60 dní (s balíkom PLUS na 365 dní).
Prečítajte si viac o VideoClass alebo sa prihláste svojou e-mailovou adresou, ktorú ste použili v prezenčnej listine.
Prepáčte, ale nemáte prístup na prehrávanie video kurzu/video Color page a farbenie v Davinci Resolve – praktická nahrávka z kurzu. Tento videokurz je bezplatný a je určený iba pre našich študentov, resp. účastníkov našich kurzov, ktorí tieto videokurzy, VideoClass a Marketclass získavajú po absolvovaní akéhokoľvek nášho kurzu úplne bezplatne. Ak ste už našim účastníkom - prihláste sa vyššie. Pokiaľ nie ste našim študentom/zákazníkom, vyberte si kurz z našej ponuky kde vás túto tému naučíme, a po kurze sa môžete učiť alebo opakovať témy z našich videí.

Pokiaľ ste našim zákazníkom (absolventom kurzu) a prístup vám skončil, môžete si ho predĺžit na tejto stránke: www.itlearning.sk/videoclass/zakupit/

Color page a farbenie v Davinci Resolve – praktická nahrávka z kurzu

Color page a farbenie v Davinci Resolve – praktická nahrávka z kurzu

Kategória
Grafika a video,
Štítky, témy
davinci resolve farbenie videa video
Autor videokurzu
Peťo Hecht
Ako získať videokurz
Prístup získate zadarmo po absolvovaní niektorého z našich IT kurzov

Popis videokurzu:

Nahrávka z kurzu a video kurz na tému ako dofarbiť video v Davinci Resolve. Video vzniklo na kurze, ako súčasť praktickej ukážky a cvičenia farbenia videa. Vo videu sú prezentované základné postupy na vyváženie bielej farby, ladenie ostrosti, práca s krivkou a farebnými možnosťami. Taktiež si ukazujeme trackovanie v color page na objekte. Video nie je ukážka profesionálneho farbenia, ale úvod do tejto tematiky a základné postupy určené hlavne pre účastníkov kurzu Davinci Resolve. Video bolo uverejnené so súhlasom všetkých účastníkov.

Tento videokurz preberá a opakuje témy z našich kurzov:

DaVinci Resolve - Editácia, postprodukcia a strihanie videa profesionálne a pre začiatočníkov
Dokonalé a dobre vyzerajúce video nie je o tom, čím ste ho natáčali – ale o tom, ako je natočené a ako je postrihané. Marketingové videá, reklamy, videá z dovoleniek, osláv, či krátke…
Viac informácií

Podobné video kurzy na tému
davinci resolve farbenie videa video :

Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave