Ako sa prihlásiť do VideoClass / Neviem sa prihlásiť

Videoslužba a videokurzy v sekcii VideoClass/MarketClass sú exkluzívnym obsahom IBA pre našich účastníkov, a teda pre absolventov prezenčných, či online kurzov. Obsah, videá a návody nie sú verejné a pre prístup do sekcie je nutné sa prihlásiť emailovou adresou, ktorú ste použili pred našim kurzom počas registrácie do prezenčnej listiny. Toto môžu byť dôvody, prečo sa vám nedarí prihlásiť sa.

Ako sa prihlásiť do VideoClass:

1. Registrácia

Pred/pri absolvovaní akéhokoľvek kurzu ste sa určite registrovali do našej online prezenčnej listiny, kde ste vypĺňali aj vašu emailovú adresu. Na túto emailovú adresu sme vám ihneď po kurze aktivovali VideoClass, a to bezplatne na dobu 60*dní od registrácie. Pri prihlásení do VideoClass budete na overenie používať tento email.

*Ak máte zakúpený balík plus, môžete požiadať o predĺženie až na 365 dní.

2. Prihlásenie sa

Vyberte si na našej stránke VideoClass akýkoľvek videokurz. Pred jeho prehrávaním sa musíte prihlásiť. V hlavičke každého videokurzu je možnosť prihlásenia sa. Sem vložte váš email – ten istý, ako ste použili pri prezenčnej listine.

3. Skontrolujte si váš email

Pred prihlásením si musíme overiť – že ste to naozaj vy. Otvorte si vašu emailovú schránku – tam sme vám poslali overovací email z našej adresy info@itlearning.sk, v ktorom máte overovací kód. Overovací kód si skopírujte z vášho emailu.

4. Použite kód

Vložte skopírovaný kód z vášho emailu do políčka určeného pre kód a stlačte tlačidlo prihlásiť sa. Pokiaľ je kód platný, presmeruje vás na video, pri ktorom ste zadávali váš email. Pri ďalšom videu sa už nebudete musieť znova prihlasovať. Už ste prihlásený a môžete sledovať všetok voľný obsah vo VideoClass, až do momentu, kým nezavriete prehliadač/okno.

Nedarí sa vám prihlásiť ?

Ak sa vám nedarí prihlásiť – dôvodov môže byť viacero. Skúste preskúmať jednotlivé možnosti a v prípade pretrvávajúcich problémov nás neváhajte kontaktovať emailom na info@itlearning.sk. Nezabudnite prosím uviesť váš email, s ktorým sa pokúšate prihlásiť a posledný kurz, ktorý ste absolvovali. Vašou požiadavkou sa budeme zaoberať.

Ak vám potvrdzovací kód na zadaný email neprišiel

kontrolujte si priečinok SPAM

nemusíte mať prístup k VideoClass už platný, od posledného kurzu ubehlo viac ako 60 dní, prístup si môžete predĺžiť

nevieme vám doručiť email na vašu adresu – technická chyba – kontaktujte nás s alternatívnym emailom

→ pri zadávaní emailu do prezenčnej listiny ste uviedli zlý email alebo ste spravili „preklep“ – kontaktujte nás

váš email neevidujeme – neboli ste na našom kurze, objednajte si akýkoľvek kurz z našej ponuky a prístup sa vám vytvorí, pretože samostatná registrácia bez absolvovania kurzu nie je možná

Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave