Ulovili sme pre vás do letnej súťaže lovcov zážitkov

Tento rok nás jar obišla. Proste prišla, ukázala sa v polovici marca a vzápäti odišla preč. Hneď ju vystriedalo leto. Škoda. Aj keď…
Na druhej strane je leto čas, kedy pripravujeme a spúšťame našu veľkú letnú súťaž s cestovaním.

Cestujte aj toto leto so svojím certifikátom!

Mimoriadne úspešná a veselá súťaž plná vašich príbehov s našimi certifikátmi. Tento rok to bude náš tretí ročník a veríme, že opäť bude úspešný, alebo ešte lepšie – úspešnejší. Priznáme si, že minulé ročníky nás veľmi príjemne prekvapili. Vaša kreativita nepozná hranice – taký certifikát na Gerlachu, pool dance pod slnečníkom, certifikát s Olympicom alebo fotka s Masajmi – niet čo dodať. Tento rok s Marťanmi alebo s obyvateľmi planét okolo Alfa Centauri? No, nechajme sa prekvapiť.

Už teraz sa tešíme na fotky vašich certifikátov od nás v neobyčajných a skvelých momentoch. Vy sa zasa môžete tešiť tak ako minulé roky na parádne ceny.
Vlastne, tento rok ešte o čosi parádnejšie 🙂

Nová cena pre výhercu – od najlepšej cestovky na Slovensku

Pripravte sa na fakt skvelé ocenenia. Jasné, jasné, jasné. Kto našu letnú súťaž pozná, už sa teší.
Budú aj-fóny, aj poukážky na kurzy, aj pobyty na Liptove – to všetko bude aj tento rok, ale…
máme AJ skvelú novinku!

Ulovili sme pre vás lovcov zážitkov – cestovnú kanceláriu BUBO. Najlepšiu cestovnú kanceláriu na Slovensku. My chceme od vás jednu fotografiu zo zážitkom s naším certifikátom a jednu „zážitkovú“ cenu – od BUBO – dostanete zasa vy od nás. Férové?

Pýtate sa, prečo BUBO? A prečo sme ich pomenovali „najlepšia cestovka“ na Slovensku?
Nie, nerobíme im reklamu. BUBO nepotrebuje reklamu, priatelia. Sú najlepší v tom, čo robia.

Pozrite sa, ako to celé vzniklo…

Ľudia z cestovnej agentúry BUBO sa k nám chodia vzdelávať už nejaký ten piatok. Aj oni potrebujú držať krok s dobou, robiť v IT a online marketingu veci najlepšie ako sa dá.

Tentoraz sa na našich kurzoch o marketingu stretli tí správni – náš kreatívec a lektor Peťo a skvelí ľudia z CK BUBO. Spoznali sa, priateľsky pokecali, porovnali krvné skupiny a padol nápad na spoluprácu. Naša súťaž a nápad cestovať s certifikátom sa im zapáčili a keďže sami o sebe tvrdia, že sú lovci zážitkov, chcú loviť s vami aj nejaké tie vaše…

BUBO je podľa nás úžasná spoločnosť. Robia to rovnako ako my. Akurát v inej farbe – oni ponúkajú tie najkrajšie zážitky zo sveta cestovania, my zo sveta vzdelávania. Vidíte tú paralelu?

Robia to skvele. Pozrite si ich oku lahodiaci web plný informácií – skvelé služby, kde sa na zákazníkovi nešetrí. Už 26 rokov prinášajú klientom to, o čo sa aj my  snažíme už 11. rok. Prvotriedne služby a zážitok. Oni z cestovania, my zo vzdelávania.

Preto sme si „sadli“, preto aj náš reklamne pôsobiaci názor, že sú jednotka v tom, čo robia.

Teší nás, že aj k cene pre vás pristúpili originálne – ľubovoľný zájazd pre výhercu súťaže.
Jeden z vás získa na konci leta za originálnu fotku s certifikátom „žolíkový“ poukaz! Pre cestovateľov: super-žolík 🙂

Letná súťaž štartuje v lete… čiže vlastne, už by mala začať. Či?

Na spustenie súťaže si budete musieť ešte počkať do 18. júla, ale už teraz môžete v predstihu premýšľať nad tým, aký zážitok a fotografiu s certifikátom IT LEARNINGu pošlete do súťaže. Inšpiráciu a tipy nájdete na webe itlearning.sk/letna-sutaz, ktorý už čoskoro upravíme a spustíme ročník 2019.
Tešiť sa teda môžete na skvelé ceny a my sa budeme tešiť na vaše fotky s našími certifikátmi. Máme úprimnú radosť, že takéto projekty podporujú aj firmy ako je BUBO. Ďakujeme vám, za všetkých.

Vyberte si poznávací zájazd od BUBO, aby ste boli pripravení svoju výhru okamžite vymeniť za zážitok:

Pozrite si inšpirácie a fotky z ročníka 2017, kto vyhral a čo účastníci kurzov fotili:


Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave