1 ks skladom
reštaurácia len pár krokov od budovy, možnosť chutných obedov a cateringu
voda, presso káva, čaj a čajové pečivo počas prestávok sú v cene nájmu
požičanie od 1 dňa ale aj dlhodobo na viac ako mesiac

Štýlová zasadacia miestnosť na prenájom, požičanie

kategória: Počítačové učebne

Dizajnová zasadacia miestnosť / učebňa s veľkým dreveným stolom, moderným osvetlením a štýlovým vybavením je určená pre 7 účastníkov a lektora, ktorá sa nachádza v našich priestoroch na 5. poschodí. Do učebne sa podľa potreby dávajú počítače alebo notebooky. V učebni sa nachádza stojatá tabuľa na poznámky a veľký 4K televízor. V učebni je samozrejme pripravená klimatizácia pre horúce dni, počas ktorých sa tiež školí. Príjemnú atmosféru učebne dopĺňa prekrásny štýlový a hlavne plne funkčný  písací stroj Mercedes Prima z roku 1930. V cene nájmu je občerstvenie pre účastníkov – voda, káva, čaj, čajové pečivo. V cene nájmu je taktiež využívanie spoločných priestorov, kde je max. 6 ks barových stolov, nápojové automaty, automat na kávu, bagety či cukrovinky. Priestory sú určené na prestávky, pre oddych a networking. Cena je stanovená za učebňu na deň, od 8:00 do 15:30 hod. alebo od 16:00 do 21:00 hod. a nedá sa znižovať podľa počtu osôb.

Vypočítajte si cenu prenájmu:

počet dní: počet kusov:

celková cena za prenájom je: --, cena za deň nájmu je: ---
Mám záujem

Ceny krátkodobého prenájmu (cena na 1 deň bez DPH):

1 deň 2-5 dní 6-14 dní 15-30 dní 31-60 dní 60 a viac dní
150 € 120 € 110 € 100 € 90 € 95 €
Víkendový prenájom: Ak si techniku vyzdvihnete v piatok od 15:00 do 17:00 a vrátite ju v pondelok do 9:00, účtujú sa Vám iba 2 dni prenájmu, v opačnom prípade sa účtujú dni nájmu od piatka do vrátenia podľa cenníka.

Ďaľšie informácie ohľadom prenájmu:

  • dlhodobý prenájom na viac ako 30 dní: nie
  • vratná kaucia: nie

Rezervácia, informácie, overenie dostupnosti alebo objednávka:

Máte záujem o prenájom: Štýlová zasadacia miestnosť? Alebo máte doplňujúce otázky? Napíšte nám a nezabudnite nám do správy napísať aj približný termín, aby sme vedeli overit dostupnosť. Ak potrebujte odpovede na svoje otázky ihneď, volajte nám medzi 8:00 a 20:00 hod na 02/49 20 30 80Možnosti dopravy

Ceny sú uvedené bez DPH a môžu sa meniť na základe dostupnosti a vyťaženosti školiaceho strediska. Vyhradzujeme si právo odmietnuť ponuku na prenájom na základe vyťaženosti techniky na základe vlastných potrieb, t.j. ak techniku potrebujeme na realizáciu vlastných kurzov či školení.