1 ks skladom
reštaurácia len pár krokov od budovy, možnosť chutných obedov a cateringu
voda, presso káva, čaj a čajové pečivo počas prestávok sú v cene nájmu
požičanie od 1 dňa ale aj dlhodobo na viac ako mesiac

Štýlová zasadacia miestnosť na prenájom, požičanie

kategória: Počítačové učebne

Dizajnová zasadacia miestnosť / učebňa s veľkým dreveným stolom, moderným osvetlením a štýlovým vybavením je určená pre 7 účastníkov a lektora, ktorá sa nachádza v našich priestoroch na 5. poschodí. Do učebne sa podľa potreby dávajú počítače alebo notebooky. V učebni sa nachádza stojatá tabuľa na poznámky a veľký 4K televízor. V učebni je samozrejme pripravená klimatizácia pre horúce dni, počas ktorých sa tiež školí. Príjemnú atmosféru učebne dopĺňa prekrásny štýlový a hlavne plne funkčný  písací stroj Mercedes Prima z roku 1930. V cene nájmu je občerstvenie pre účastníkov – voda, káva, čaj, čajové pečivo. V cene nájmu je taktiež využívanie spoločných priestorov, kde je max. 6 ks barových stolov, nápojové automaty, automat na kávu, bagety či cukrovinky. Priestory sú určené na prestávky, pre oddych a networking. Cena je stanovená za učebňu na deň, od 8:00 do 15:30 hod. alebo od 16:00 do 21:00 hod. a nedá sa znižovať podľa počtu osôb.

Vypočítajte si cenu prenájmu:

počet dní: počet kusov:

celková cena za prenájom je: --, cena za deň nájmu je: ---
Mám záujem

Ceny krátkodobého prenájmu (cena na 1 deň bez DPH):

1 deň 2-5 dní 6-14 dní 15-30 dní 31-60 dní 60 a viac dní
225 € 180 € 165 € 150 € 120 € 100 €
Víkendový prenájom: Ak si techniku vyzdvihnete v piatok od 15:00 do 17:00 a vrátite ju v pondelok do 9:00, účtujú sa Vám iba 2 dni prenájmu, v opačnom prípade sa účtujú dni nájmu od piatka do vrátenia podľa cenníka.

Ďaľšie informácie ohľadom prenájmu:

  • dlhodobý prenájom na viac ako 30 dní: nie
  • vratná kaucia: nie

Rezervácia, informácie, overenie dostupnosti alebo objednávka:

Máte záujem o prenájom: Štýlová zasadacia miestnosť? Alebo máte doplňujúce otázky? Napíšte nám a nezabudnite nám do správy napísať aj približný termín, aby sme vedeli overit dostupnosť. Ak potrebujte odpovede na svoje otázky ihneď, volajte nám medzi 8:00 a 20:00 hod na 02/49 20 30 80Možnosti dopravy

Ceny sú uvedené bez DPH a môžu sa meniť na základe dostupnosti a vyťaženosti školiaceho strediska. Vyhradzujeme si právo odmietnuť ponuku na prenájom na základe vyťaženosti techniky na základe vlastných potrieb, t.j. ak techniku potrebujeme na realizáciu vlastných kurzov či školení.

Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave