Počítačový tábor Zahoď tablet a skamaráť sa s počítačom a prácou s Microsoft Office

Niečo na úvod o tábore:

Milý rodič, ahoj kamarát. Veľmi dobre vieme, aký je tablet, či mobil super. Zapneš, stlačíš a hráš sa. Ale my chceme, aby sme spoločne toto leto hodili tablety, mobily a obľúbené hry do koša. Toto leto ťa naučíme pracovať s počítačom tak, ako to robia dospeláci. Počítač je tiež super, ale do monitora sa neťuká prstom, ale používa sa myš a klávesnica. Budeme teda spolu pracovať s počítačom, naučíme sa ho zapnúť, vypnúť a používať myšku, klávesnicu a tlačiareň na prácu a nie len to. Budeme sa to učiť hravým spôsobom a bude aj sranda. Budeme sa teda učiť pracovať na počítači – ovládať,  kresliť, písať, tlačiť, robiť dokumenty, tabuľky, používať správne internet, hľadať na webe a rôzne skvelé veci, ktoré sa ti hodia, keď budeš veľký. Naučíme sa zvládať a predvídať aj nástrahy na internete. Povieme si niečo k bezpečnosti, prejdeme si základy správania v online priestore, pokecáme o tom, čo ťa môže stretnúť na webstránkach, čomu veriť a čomu nie. A neboj sa, že sa zbláznime od roboty – budeme sa trošku spolu aj hrať. Ako darček dostaneš od nás 16GB USB kľuč a ten bude iba tvoj. Budeme si na neho spoločne ukladať fotky, texty, obrázky a dokumenty. Čakajú ťa vedomosti kamarát také, že aj pani učiteľka na informatike ti ich bude závidieť.

Tábor je určený pre najmenších kamarátov od 7 do 13 rokov – podmienkou je absolvovaný aspoň prvý ročník ZŠ.

deti-tabor

Obsadenosť:

icons8-birthday

Tábor vhodný pre deti:
od 7 do 13 rokov

calendar-icon

Termíny denného tábora:

Nerealizujeme v roku 2023.

icons8-price_tag_euro

Základná cena tábora:
190,00 € / osoba / týždeň
s DPH

Cena tábora je 190,00€ s DPH a je konečná. V cene tábora je každý deň obed, desiata v podobe ovocia a croisantov, olovrant a pitný režim, tlač rôznych poznámok, 16GB USB kľúč a záverečný diplom. Súčasťou sú aj iné náklady tábora –  ceny do denných súťaží, záverečná cena, náklady spojené s prípadnými výletmi.

Možné zľavy: získajte tábor za zvýhodnenú cenu 180,00 € s DPH v prípade, že ste v roku 2019 – 2022 absolvovali u nás akýkoľvek kurz, tábor alebo na jeden termín tábora prihlásite aspoň 2 účastníkov.

Ukážky web stránok a práce „našich“ detí:

Kto bude učiť tábor? My už to vieme.

 Ing. Peťo Ondrejkovič

Peter je špecialista na IT obor v globále a náš stabilný lektor. Dlhé roky pôsobil ako administrátor v bankovom sektore, kde sa stretol s rôznymi technológiami počnúc počítačovými sieťami, cez technológie Windows Server, ESET a Lotus až po technológiu VMWare a u nás dlhé roky prednášal. Keďže miluje prácu s mladými a deťmi a jeho trpezlivosť je neskutočná, sám inicioval že chce vynoviť a vylepšiť letné tábory a učiť ich. Má príjemné a pokojné vystupovanie a je to skvelá voľba na tábor. Navyše v kombinácii s jeho chuťou učiť mladú generáciu je o kvalitu postarané.

Obsah a metodika sa aktuálne pripravuje, plná učebná osnova bude k dispozícii v priebehu mesiaca marec 2020.

Predbežná učebná osnova:

 • Úvod do práce s počítačom
 • Rozdiel medzi tabletom a mobilom a počítačom
 • Čo sa dá na počítači robiť
 • Práca s počítačom a Windows
 • Programy vo Windows a ich používanie
 • Bezpečnosť pri práci s počítačom
 • Bezpečnosť pri práci s internetom
 • Práca na internete
 • Vyhľadávanie na webe
 • Práca s tlačiarňou
 • Microsoft Word
 • Microsoft Excel
 • Microsoft Powerpoint
 • Úprava obrázkov
 • Iné

Cieľom tohto tábora je rozvíjať počiatočný záujem detí o počítač a aplikácie, naučiť sa ovládať klávesnicu a myš. Cieľom tábora je v deťoch prebudiť dojem, že práca s počítačom môže byť tiež zábava, pretože programy na prácu sú jednoduché. Hravou formou ich naučiť počítač ovládať. Rozvíjať a podchytiť talent dieťaťa v tejto oblasti je dôležité už v mladom veku, aby dieťa nadobudlo pocit, že počítač je primárne určený na prácu a nie na hranie.

Máte otázky, alebo chcete tábor objednať?

Zaujal vás tento denný počítačový tábor? Neváhajte prihlásiť svoje dieťa, pokiaľ sú voľné miesta. Objednávku môžete realizovať cez objednávkový formulár na tejto stránke, e-mailom na info@itlearning.sk alebo telefonicky na linke 02/49 20 30 80.

Pri objednávke na tejto stránke cez kontaktný formulár uveďte do textu meno a vek dieťaťa, kontakt na rodiča / zákonného zástupcu.

 • Odoslaním formuára súhlasíte s obchodnými podmienkami.
 • Odoslaním formuára súhlasíte so spracovaním osobných údajov (fakturačné údaje, e-mail, telefónne číslo) na účely fakturácie a zaslania potvrdenia objednávky.

Nevybral si si? Nevadí, pozri si ponuku ostatných táborov:

Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave