Nový WordPress kurz – dizajnovanie a tvorba obsahu, špičkové grafické podstránky pre neprogramátorov

wp-2

Chcete vedieť vyrábať do pár minút
vo WordPresse špičkové obsahové dizajny?

Pripravili sme pre vás dlho očakávanú novinku. Kurz určený špeciálne pre neprogramátorov. Žiadne HTML, žiadne CSS, ani zložité kódy. Iba klik sem, klik tam …a skvelý obsahový dizajn vašich podstránok plných efektov je na svete.

Zabudnite na programovanie – prichádza dizajnovanie

Chceli by ste graficky vyspelé a moderné web stránky, ktoré budú predávať samé? Animované bloky plné farieb a ikoniek, skvelé nadpisy a ilustrácie, tlačidlá ktoré budú chcieť vaši návštevníci „odhryznúť“ od krásy z obrazoviek? Krásne rozdelené a členené do stĺpcov, ktoré budú navyše aj na mobiloch vyzerať skvele a samé sa prispôsobovať rozmerom obrazovky?
To nie je problém – za predpokladu, že vaša web stránka beží na redakčnom systéme WordPress a obsah budete skladať v režime vizuálneho komponovania.
Neviete, čo je vizuálne komponovanie? Nevadí…

wordpress-designovanie

Presne vieme, čo očakávate a tiež, čo potrebujete ku vašim dokonalým stránkam. WordPress už máte, obsah a stránky už tvoríte… Stále však nevyzerajú tak dobre ako napríklad táto podstránka. Je skvelá, však? Plná farieb, animácií sekcií a riadkov. Všimnite si tie stĺpce, nápadité delenie obsahu, animácie, či tlačidlá, paralax efekt prvého bloku. Nádhera?

Kurz WordPress II. a Visual Composer je voľné pokračovanie nášho kurzu WodPress I. (ten je pre tých, ktorí ešte WordPress nepoznajú). WordPress II. je len pre tých, ktorí chcú vedieť tvoriť fantastické dizajnové obsahy, plné moderných prvkov bez programovania. Na kurze sa budeme učiť pracovať s asi najlepším pluginom na komponovanie WordPress obsahov – WPBakery Page Builder označovaný v minulosti aj ako Visual Composer. Neverili by ste, čo všetko sa s ním dá dokázať. Tento plugin je dokonalý, pretože je jednoduchý a prácu s ním zvládne aj priemerný používateľ počítača za pár hodín. Budeme iba klikať a písať a výsledok práce bude vynikajúci!

Nikto vám neuverí, že ste web stránku tvorili sami, pretože výsledok bude profesionálny.

Na kurze sa zoznámite s pluginom, spoločne ho nainštalujeme a prejdeme si po teoretickej stránke všetky jeho súčasti. Naučíte sa tvoriť riadky, bloky, obrázky, slajdre, sekcie, dizajnové nadpisy, ikonky, záložky, animácie, vkladať menu tam, kde bežne nie je a množstvo iného. Praktická časť bude zameraná na cvičenia, kde si všetko precvičíme a budeme spoločne dizajnovať a prekresľovať rôzne už vytvorené dizajny zamerané na vaše potreby. Dovoľte, aby vaše stránky neboli čierne texty na bielych pozadiach a sem-tam obrázok. Dovoľte, aby vaše stránky predávali samé a vyzerali doslova po pár minútach práce očarujúco skvele.

vizual1

Moderné a hlavne responzívne obsahy stránok na pár kliknutí

Neveríte…? Pozrite, WordPress má sám o sebe jednu chybu. Keď príde na to, aby ste začali písať obsah, ktorý chcete na svojom webe mať – články a stránky, máte k dispozícii textový editor podobný Wordu.
Nadpis, text a obrázky. A hotovo.
Ale s tým sa nedá poriadne pracovať, ani dizajnovať. Váš obsah bude fádny a prázny – čistý textový a nudný. Toto zmeníme spoločne na kurze, kde pôvodný editor stránok zmeníme za dizajnovací. Výsledkom bude design! Budeme stránky skladať do blokov a pridávať do nich prvky (elementy) od výmyslu sveta. Tlačidlá, bloky, animácie, slajdre, mapy, videá, formuláre, správy, ponuky, rozbaľovacie menu, záložky a ďalšie.
Pozrite si učebnú osnovu kurzu a zistíte, čo sa naučíte. Bude toho fakt veľa.

pôvodná verzia editovania

nová verzia editovania

Aj táto stránka je vytvorená pomocou Visual Composer-u a vás naučíme také tvoriť tiež

Všetko, čo tu teraz vidíte, je vytvorené vo Visual Composeri vo WordPresse. Toto a ešte omnoho viac sa naučíte za 2 dni. Kurz je určený pre bežných používateľov WordPressu a úpravcov obsahu. Vyžadujú sa od vás len základy WordPressu.
Ideálne je určený pre absolventov nášho kurzu WordPress I. pre začiatočníkov.
Nemusíte vedieť programovať a ani jazyky HTML či CSS.
Na kurz si môžete priniesť prihlasovacie údaje ku svojej vlastnej web stránke alebo môžete skúšať a tvoriť na cvičnej web stránke, ktorú dostanete od nás na pol roka k dispozícii ako bonus. Také pieskovisko na pokusy.
A na kurze získate ešte aj visual-plugin zadarmo v plnej verzii na skúšobné a edukačné účely.

Najčastejšie otázky:
1. Bude to fungovať aj v mojej téme, ktorú mám vo WordPresse? Jasné, bude, funguje vo všetkých!
2. Môžem designovanie využiť aj do hotového webu, keď už mám obsah? Jasné, je len na vás, na ktorých podstránkach či landing pages dizajnovanie použijete, aj keď už máte web stránku kompletne hotovú.
3. Chcem vedieť s ľahkosťou tvoriť takéto stránky? Na túto si už odpovedzte sami… 🙂

Pozrite si video upútavku - v anglickom jazyku


Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave