Nemíňajte peniaze na agentúry a spravujte svoje PPC kamapane s prehľadom sami – novinka v našej ponuke

google-ads-logo

Presne po tomto kurze marketéri dlho volali,
nech sa páči – tu ho máte!

Máte spustené PPC kampane vo vyhľadávači? Fungujú? To je dobre, ale chcete, aby fungovali lepšie alebo minimálne rovnako, ale za nižšie náklady? Zoptimalizujte ich spoločne s lektorom na našom praktickom workshope. Ušetríte ihneď po kurze – garantujeme spokojnosť.

Autor učebnej osnovy a materiálov: Peter HECHT, lektori kurzu: Peter Hecht, Matej Jonášek

Pochopiť, nastaviť a následne optimalizovať. Aj to je úloha PPCčkára.

PPC kampane vo vyhľadávači sa v najhoršom prípade robia dva krát. Prvý krát sa nastavia a druhý krát sa optimalizujú, a to presne budeme spoločne robiť. Pozrieme sa na dobré slová, na miery preklikov, vyhodnotíme spoločne konverzie, pozrieme si podrobne hľadané výrazy, miery odchodov, porovnáme sa s konkurenciou, budeme prepínať kampane z automatického režimu do manuálneho režimu, skontrolujeme rozšírenia, prejdeme atribúciu konverzií a prejdeme si slovo za slovom vo vašej aktívnej kampani. Nájdeme spoločne to, čo funguje, a to čo nefunguje pre ušetrenie vypneme. Budeme na seba prísny a pochopíme správanie návštevníkov.

Či už vám robila reklamy agentúra alebo ste sami autorom, dokonale sa vyhráme s nastavením jednej, či dvoch kampaní a ku každej si povieme veľké množstvo praktických zaujímavostí. 


Kurz sa nesie v duchu postupností a krokov, ktoré získate nie len v tlačenej prezentácii a odbornom kvalifikovanom výklade podloženom praxou, ale aj v názorných ukážkach. Na 10 tich bodoch, ktoré môžete sami po kurze opakovať sa naučíme optimalizovať a vyhodnocovať.  Lektor kurzu bude pracovať so skupinou, moderovať situáciu podľa potreby a podľa vašich podnikateľských zámerov. Preto je každý kurz unikátny.

Tento kurz nie je určený pre začiatočníkov ale pre tých, čo majú svoje kampane vo vyhľadávacej sieti spustené aspoň zopár dní. Ideálne by bolo, ak ste ich robili sami a ešte lepšie by bolo, ak ste absolventom našich kurzov, ale nie je to podmienka. Podmienkou pre úspešné absolvovanie je, aby ste mali aktívny účet, funkčné kampane aspoň v automatickom režime – maximalizácia kliknutia. Opravy a optimalizáciu budeme robiť spoločne krok za krokom a po kurze vám nebude robiť problém ostatné kampane už optimalizovať aj doma, či v práci. 

To, čo investujete do kurzu a vzdelávania sa vám do pár dní môže vrátiť na kredite v Google Ads a tým máte defacto kurz úplne zadarmo. 

Chceme pomáhať iným? Budete „agentúra“. Super – ale robte to aspoň vy poriadne!

Pozrite si v detaile kurzu poriadne učebnú osnovu, pretože na kurze sa preberá aj teória práce a komunikácie s agentúrou z oboch pohľadov. Lektor vám vysvetlí a prakticky ukáže, ako sa pristupuje ku viacerým účtom naraz, ako sa medzi účtami prepína a ako získate správne prístup od zákazníka. Buď ste alebo budete agentúrou vy a teda vás naučíme, ako sa správne starať o zákazníkov, prípadne ako dávať prístup na čítanie a správu účtu agentúre. 

Prečo vznikol tento kurz?

„Každý týždeň mám množstvo požiadaviek od priateľov, známych a od účastníkov z kurzov, ktorí sa časom stali priatelia a majú rovnakú požiadavku. Pomôžte nám optimalizovať PPC kampane, pozrite sa nám na ne, či sú dobré, preklepnite kľučové slová a podobne. Mňa nesmierne teší dôvera zo strany ľudí, ale na druhej strane si uvedomujem, že deň má iba 24 hodín. Je mi strašne ľúto, keď musím povedať nie. Primárne školím a snažím sa robiť to, čo viem najlepšie – učiť. Mám 34 rokov, od 18 rokov učím v podstate v kuse. Marketing školím posledných 10 rokov a vedzte, že to čo viem, aj poviem. Bez tajomstiev alebo pocitu, že keď niekoho niečo naučím, tak si podpílim pod sebou konár. Tento kurz je moja práca za posledných 6 mesiacov. Učebná osnova je kutá počas mojej výuky a vniesol som do nej vaše požiadavky podčiarknuté svojimi skúsenosťami. Kurz je super, už teraz sa teším na to – ako vás naučím robiť optimalizáciu, vylepšenie a zdokonalenie vašich PPC kampaní. Teším sa prvý termín kurzu, kde sa opäť uvidíme, ale čo ma teší najviac – keď ma niekto poprosí o optimalizáciu, tak ho pozvem na tento kurz, tam sa to spoločne naučíme a spravíme to počas dňa a priatelia – to čo sa raz naučíte, už budete časom robiť sami.“ – Peťo Hecht.


Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave