S garanciou spokojnosti u nás nič neriskujete

s garanciou spokojnosti u nás

nič neriskujete

garancia-spokojosti

vrátime vám plnú výšku ceny kurzu

opakovanie-garancia

opakovanie kurzu úplne zadarmo

Aké by to bolo fajn, keby za kvalitu svojich služieb ručili úplne všetci. Napríklad také kino. Predstavte si, že prídete do kina, rozpozeráte si film, ale po pár minútach sa zdvihnete a idete preč. Preč zo sály a rovno ku okienku, kde Vám vrátia peniaze, pretože sa Vám film nepáčil. Prípadne sa Vám páčil, ale tú scénu, kde hlavný hrdina umrel si chcete pozrieť znova a tak počkáte na ďalšie premietanie a film si zopakujete.  Alebo sa pán vedľa Vás celý čas hral s telefónom a Vy ste si film neužili. Chcete ísť znova a bez neho.

Kino má Vaše peniažky za lístok, služba Vám bola dodaná a tým to pre nich celé končí. Čo by ste vlastne chceli za "pár korún" ?

Koho zaujíma, či ste boli spokojný. Nás áno!

Garancia Vašej spokojnosti je u nás na prvom mieste

Na nás sa môžete spoľahnúť. Garancia spokojnosti je u nás prioritou a nič nie je pre nás dôležitejšie, ako je Vaša spokojnosť s dodaným kurzom. Robíme všetko preto,  aby ste boli spokojný s priebehom objednávania a poradenstvom pri výbere kurzu, snažíme sa o výstižné popisy kurzov a dostatočne rozsiahle učebné osnovy, vyberáme pre Vás tých najlepších lektorov, pravidelne sa staráme o naše učebne, aby ste mali ten najvyšší komfort, ale nemusí sa nám to vždy podariť. Môžete byť s čímkoľvek nespokojní a my to vyriešime ku Vašej spokojnosti. Neriskujte stratené peniaze a neriskujte kvalitu.

garancia-spokojosti

Vrátenie peňazí za kurz

Ak Vám nebude vyhovovať lektor, nesadne Vám jeho spôsob výkladu, vyberiete si zlý kurz alebo tému, ktorá bude pre Vás príliš jednoduchá alebo naopak príliš zložitá, nebude sa Vám pozdávať počet účastníkov – proste kedykoľvek môžete využiť našu ponuku. Stačí, aby ste sa zdvihli do 3 hodín od začatia kurzu zo svojho miesta a požiadali o vrátenie peňazí. Na dôvod sa pýtať nebudeme.

Ak nebudete chcieť vrátiť peniaze a nech už Vám nevyhovovalo čokoľvek, môžeme Vám ponúknuť aj iný termín prípadne s iným lektorom. Tiež samozrejme zadarmo.

opakovanie-garancia

Opakovanie kurzu zadarmo

Môžete si pozrieť film v kine znova, keď sa Vám bude páčiť alebo ste posledných 10 minút nestihli sledovať dej? Nie! Ale u nás si môžete bezplatne zopakovať kurz, ktorý absolvujete. U nás sa nemusíte trápiť otázkami, či všetko pochopíte na prvý krát, či si stihnete zapísať všetky poznámky, či stihnete urobiť všetky praktické cvičenia alebo či stihnete položiť lektorovi všetky otázky. Opakovať kurz môžete aj kľudne neskôr, nemusí to byť hneď po kurze.

Opakovať kurz môžete aj v prípade nespokojnosti s lektorom. Nestáva sa nám to, ale môže sa stať, že Vám aktuálny lektor nesadne a preto sa budeme snažiť Vám ponúknuť náhradný termín s iným lektorom.

Ja vlastne môžem mať ukážku akéhokoľvek kurzu zadarmo, či nie?

Áno správne. Akýkoľvek kurz si môžete pozrieť úplne zadarmo. Uhradíte si miesto na kurze, prídete, posadíte sa a keď sa Vám nebude páčiť, odídete z kurzu a my Vám vrátime peniaze.

Garantujeme Vám ale, že tak nebudete chcieť urobiť a vo väčšine prípadov, kedy sa nám zákazníci priznali, že prišli na kurz „zadarmo“, nakoniec na kurze aj ostali do konca a dokonca si objednali aj pokračovanie, pretože sa im kurz páčil a boli nadmieru spokojní.

Takže, nič neriskujte a vyberte si akýkoľvek kurz z našej ponuky


Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave