10 rokov s vami – hľadáme najlepšie fotografie Tatier

Vo februári 2008 sa začala na zelenej lúke naša vzdelávacia púť. Tomu, čo sa dnes nazýva StartUp a hľadá dotácie a príspevky, sa vtedy hovorievalo jednoducho – nová firma. Naša nová firma o dvoch zamestnancoch sa vo februári pred 10 rokmi schuti pustila do vzdelávania. V polovici decembra 2017 mala za sebou preškolených viac než 45 000 spokojných účastníkov.
Pekný počet ľudí i hodín strávených s nimi!

IT Learning Slovakia dnes zamestnáva desiatky ľudí – nielen v administratíve, veď len náš lektorský zbor tvorí 35 špecialistov… Radi by sme tento náš 10. rok medzi vami ozvláštnili a pri príležitosti narodenín spravili a vydali niečo výnimočné, pamätné.
Ako hrdá slovenská firma sme sa rozhodli spojiť naše výročie s Tatrami.


Pomôžte nám vytvoriť najkrajší 14-stranový slovenský kalendár!

Potrebujeme a hľadáme tie najkrajšie fotky Tatier

Do nástenného kalendára A3 s názvom „10 ROKOV S VAMI“ hľadáme 12 najkrajších záberov z našich Tatier – Nízkych aj Vysokých. Nezáleží na ročnom období, ani na tom, či ste profesionálny fotograf, iba na tom, aby boli fotografie dostupné v dobrej kvalite a aby sa nám páčili :).
Každý môže zaslať jednu, ale i viac fotografií (pokojne aj komplet 12), na ktorých sú prírodné symboly alebo scenérie našich Tatier. Nehľadáme fotografie už použité na tlač. Hľadáme fotografie, ktoré sú originálne, nápadité, milé a úprimné. V ideálnom prípade hľadáme čerstvé alebo nikdy nepoužité fotky.

Čo za to? Zadarmo to nechceme.
Ponúkame protihodnotu. Za nami vybranú fotografiu si môžete vybrať buď bezplatné absolvovanie ktoréhokoľvek nášho kurzu podľa vlastného výberu alebo finančnú čiastku 50 €.
A nielen to.
Súčasne ponúkame aj prestíž a zviditeľnenie mena fotografa, keďže kalendár budeme tlačiť v tisícovom náklade a bude sa rozdávať i predávať.

Máte nápad, pekné fotky? Sem s nimi!

Vytvorme spoločne ten najkrajší kalendár na Slovensku, na ktorý budeme všetci naozaj hrdí. Rovnako hrdí ako sme my na našu spoločnosť a zamestnancov, ktorí ju 10 rokov tvoria, ako aj na jej pestrú históriu.
Na vytvorenie potrebujeme vybrať 12 obrázkov…

Zapojte seba, prípadne svojich známych a pošlite nám svoje práce a návrhy
najneskôr do polnoci 31. januára 2018.
Fotografie postačí zaslať zreteľné i v nižšej kvalite, môžu byť aj s vaším vodoznakom. Prípadne pošlite odkazy na fotografie týkajúce sa témy Tatier vo vašom portfóliu. Ak sa pre fotografie rozhodneme, následne vás budeme kontaktovať ohľadom dodania plnej veľkosti potrebnej pre kvalitnú tlač.

Svoje príspevky posielajte prosím na:

info@itlearning.sk
s predmetom správy: kalendár 10 rokov

Tešíme sa na vaše fotky i nápady... a už teraz aj na najkrajší narodeninový darček!

Vyhradzujeme si právo na výber fotografii podľa vlastného uváženia a teda aj právo na odmietnutie fotografií. Kalendár vytlačíme po uzatvorení a vybratí všetkých potrebných záberov alebo najneskôr 1.2.2018. 


Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave