Nie ste prihlásený/á. Prístup na získate bezplatne ako účastník akéhokoľvek kurzu z našej ponuky ihneď po kurze až na 60 dní (s balíkom PLUS na 365 dní).
Prečítajte si viac o VideoClass alebo sa prihláste svojou e-mailovou adresou, ktorú ste použili v prezenčnej listine.
Prepáčte, ale nemáte prístup na prehrávanie video kurzu/video Content marketing, blogovanie a články vo WordPresse. Tento videokurz je bezplatný a je určený iba pre našich študentov, resp. účastníkov našich kurzov, ktorí tieto videokurzy, VideoClass a Marketclass získavajú po absolvovaní akéhokoľvek nášho kurzu úplne bezplatne. Ak ste už našim účastníkom - prihláste sa vyššie. Pokiaľ nie ste našim študentom/zákazníkom, vyberte si kurz z našej ponuky kde vás túto tému naučíme, a po kurze sa môžete učiť alebo opakovať témy z našich videí.

Pokiaľ ste našim zákazníkom (absolventom kurzu) a prístup vám skončil, môžete si ho predĺžit na tejto stránke: www.itlearning.sk/videoclass/zakupit/

Content marketing, blogovanie a články vo WordPresse

Content marketing, blogovanie a články vo WordPresse

Materiály na stiahnutie budú k dispozícii až po prihlásení.
Kategória
Online marketing, WordPress,
Štítky, témy
blogovanie content wordpress
Autor videokurzu
Peťo Hecht
Ako získať videokurz
Prístup získate zadarmo po absolvovaní niektorého z našich IT kurzov

Popis videokurzu:

Vitajte v našom vzdelávacom videokurze, kde vám predstavíme krok za krokom proces pridávania článkov do WordPressu. Obsah a téma sa preberá aj na kurze Content Marketingu ale aj na kurzoch WordPress. Video slúži ako opakovanie už preberanej témy. Bez ohľadu na to, či ste úplný začiatočník alebo už máte nejaké skúsenosti s WordPressom, tento kurz vám poskytne dôležité informácie a tipy, ktoré vám pomôžu efektívne spravovať obsah na vašej webovej stránke.

Čo sa naučíte:

  1. Navigácia v Administračnom Rozhraní WordPressu: Začneme s jednoduchým sprievodom po administračnom rozhraní WordPressu, aby ste sa rýchlo zorientovali a pochopili základné prvky.
  2. Vytvorenie Nového Článku: Ukážeme vám, ako jednoducho vytvoriť nový článok pomocou editora WordPress. Zahrnieme tipy na formátovanie textu, pridávanie obrázkov a iné užitočné funkcie.
  3. Priradenie Kategórie a Tagov: Objasníme význam pridávania článkov do kategórií a priraďovania tagov, čo pomôže organizovať váš obsah a zlepšiť prehľadnosť pre návštevníkov.
  4. Náhľad a Publikovanie: Prejdeme si procesom náhľadu vášho článku a kroky na jeho publikovanie, aby ste mohli zdieľať svoj obsah so svetom.

Tento videokurz  je navrhnutý tak, aby bol prístupný pre každého, kto chce zlepšiť svoje schopnosti v správe webového obsahu. Bez ohľadu na vaše ciele, od osobného blogu po podnikateľskú stránku, tento sprievodca vám poskytne dôveru a znalosti potrebné na efektívne využívanie WordPressu pre pridávanie článkov. Začnite s nami a objavte svet tvorby obsahu na WordPresse!

Tento videokurz preberá a opakuje témy z našich kurzov:

WordPress I. - inštalácia, nastavenie a tvorba web stránok a blogu pre začiatočníkov
Chcete vytvoriť vlastnú webstránku či firemný blog, alebo budete spravovať firemnú web stránku či e-shop na WordPress-e a neviete, kde začať? Náš kurz WordPress I. pre začiatočníkov je…
Viac informácií
Content marketing I. - stratégia, tvorba obsahu, písanie s AI, návrh, vedenie a riadenie firemného blogu
Čo sa dnes všetci zbláznili s tými blogmi? Prečo píšu, prečo nepracujú a prečo je zrazu taký dopyt po copywriteroch. Ak chcete začať s blogom aj vy, viete si zodpovedať na otázku ako to…
Viac informácií

Podobné video kurzy na tému
blogovanie content wordpress :

Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave