Nie ste prihlásený/á. Prístup na získate bezplatne ako účastník akéhokoľvek kurzu z našej ponuky ihneď po kurze až na 60 dní (s balíkom PLUS na 365 dní).
Prečítajte si viac o VideoClass alebo sa prihláste svojou e-mailovou adresou, ktorú ste použili v prezenčnej listine.
Prepáčte, ale nemáte prístup na prehrávanie video kurzu/video Ako vytvoriť animovaný GIF z videa nie len pre email marketing. Tento videokurz je bezplatný a je určený iba pre našich študentov, resp. účastníkov našich kurzov, ktorí tieto videokurzy, VideoClass a Marketclass získavajú po absolvovaní akéhokoľvek nášho kurzu úplne bezplatne. Ak ste už našim účastníkom - prihláste sa vyššie. Pokiaľ nie ste našim študentom/zákazníkom, vyberte si kurz z našej ponuky kde vás túto tému naučíme, a po kurze sa môžete učiť alebo opakovať témy z našich videí.

Pokiaľ ste našim zákazníkom (absolventom kurzu) a prístup vám skončil, môžete si ho predĺžit na tejto stránke: www.itlearning.sk/videoclass/zakupit/

Ako vytvoriť animovaný GIF z videa nie len pre email marketing

Ako vytvoriť animovaný GIF z videa nie len pre email marketing

Materiály na stiahnutie budú k dispozícii až po prihlásení.
Kategória
Grafika a video, Online marketing, WordPress,
Štítky, témy
email
Autor videokurzu
Peťo Hecht
Ako získať videokurz
Prístup získate zadarmo po absolvovaní niektorého z našich IT kurzov

Popis videokurzu:

V našom krátkom video kurze sa naučte pracovať s online nástrojom na úpravu videa a zistite, ako jednoducho vytvoriť atraktívny GIF – napríklad aj pre vaše e-mailové kampane. S jasným video návodom získate zručnosti potrebné na rýchle a efektívne konvertovanie videí do pútavých gifov, ktoré zaujmú vaše publikum. Oživte svoje e-mailové marketingové stratégie a vystúpte z davu s vizuálnymi prvkami, ktoré oslovia a zaujmú.

Tento videokurz preberá a opakuje témy z našich kurzov:

Efektívny email marketing - ako na newsletter a hromadné e-maily, návrh, tvorba, posielanie a štatistika
E-mail marketing alebo direct mail, alebo hromadná pošta. Množstvo termínov, pod ktoré sa dá zhrnúť jedna problematika, a tou je komunikácia s vašími zákazníkmi. Systémov a spôsobov je veľa…
Viac informácií

Podobné video kurzy na tému
email :

Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave