Rozumný darček na poslednú chvíľu? Vzdelávanie.

Nemáte ešte darček pre blízkeho? Každý rok sa to stáva aj tým najlepším. Nestíhačky, zhon, práca, rodina a od novembra slová „to má čas“. Proste ste podcenili  situáciu. Ostáva vám jediné – nakúpiť  hračky alebo predraženú fľašu vína, či plyšáka na benzínke. Alebo žeby nie? Dobre dobre, tak si to zhrnieme. Čo je cieľom darčeka? Asi potešiť, či pomôcť? Presne tieto parametre spĺňame aj my alebo lepšie povedané náš darček, či už pre Vás alebo pre blízkeho.

Prečo kurz, aký kurz a kde kurz?

Naše počítačové kurzy určite potešia. Čo sa dá predsa na vzdelávaní pokaziť? A potešiť môžete 2 krát. Prvý krát pod stromčekom a druhý krát, keď bude váš blízky odchádzať nadšený z kurzu. Zaručujeme spokojnosť.

Naše otvorené kurzy sa realizujú v Bratislave na Kominárskej ulici. Je to kúsok na všetky smery, pretože sme v centre a navyše s dobrou dostupnosťou a s parkovaním buď priamo pod budovou alebo kúsok od budovy. Tam máme kompletne zariadené učebne a preto si na kurz netreba priniesť nič.

Neodlučiteľnou súčasťou našich kurzov sú certifikáty. Hodnotné, uznávané a vystavované našim menom. Vystavované akreditovanou inštitúciou, ktorá má dlhoročnú tradíciu. Roky do vzdelávania dávame kvalitu a vzdelávame tisíce firiem po celom Slovensku. Takže vlastne darujete vzdelanie + certifikát. To bude radosti.

Skoro všetky kurzy realizujeme ako denné – od 9:00 do 15:00 hod. vrátane hodinovej prestávky na obed alebo ako večerné kurzy – od 16:00 do 20:00 hod. a sú ideálnym vyplnením voľného času. Ďalšia možnosť absolvovania vášho darčeka je víkendová forma, čiže v sobotu a v nedeľu. Stačí si vybrať, čo obdarovanému vyhovuje.  TIP: kurzy môže/te absolvovať aj živou online formou

Prečo je darčekový vzdelávací poukaz podľa nás dobrý nápad? Materiálne veci si vaša rodina a blízky vedia kúpiť počas celého roka. To čo človek potrebuje, tak si zoženie. Ale kto sa odhodlá a sám od seba urobí len tak niečo pre seba? Môžno pre svoje zdravie, sem tam zážitok (či možno v roku 2021 aj dovolenka, lístok do fitka alebo do kina). Vzdelávanie je niečo špecifické, na čo sa človek sám často krát neodhodlá. Spravte darčekom nie len radosť, ale zároveň niečo užitočné a možno niekomu splníte sen stať sa grafikom, programátorom, webdesignérom, či správcom servera, siete alebo len tak pošlite ku nám na prevýchovu v Microsoft Office, či Exceli. Máme stovky kurzov – niečo sa určite nájde.

Darujte vzdelávanie – darujte náš kurz

Vyberte si akýkoľvek kurz alebo kurzy  z našej ponuky, ktoré by potešili. Grafika, programovanie, web stránky, marketing, servery, siete…  je to na vás. Keď si neviete vybrať a výber kurzu chcete nechať na neskôr, môžete darovať poukaz na finančnú hodnotu a nech si obdarovaný vyberie to, o čo má záujem.

Vystavíme vám poukaz, pre ktorý sa môžete zastaviť osobne, môžeme ho poslať poštou alebo ho pošleme elektronicky na váš email – podľa toho, ako sa rozhodnete. Vystavíme vám faktúru, ktorú zaplatíte prevodom alebo môžete aj v hotovosti pri osobnom odbere.

Vzdelávací poukaz je pripravený ako darček a čaká na svojho nového majiteľa. Nezabúdajte, že je prenosný a teda nie je viazaný na meno a jeho platnosť je 1 rok od vystavenia, takže na absolvovanie kurzu je nie len že kopec času, ale navyše kurz môže absolvovať ktokoľvek.

Zdanlivo zložitá úloha je splnená – darček odovzdaný.

Šťastné a veselé prajeme, vidíme sa v roku 2021 na kurze.

Darujte vedomosti – darujte náš vzdelávací poukaz

Tento rok sme tu pre vás do 22.12.2020. Poukaz si môžete objednať a vyzdvihnúť aj osobne po dohode a objednávke a to denne od 8:00 do 17:00 hod. alebo telefonicky, či emailom. Vzor vzdelávacieho poukazu uvidíte nižšie na obrázku a text na poukaze je možné prispôsobiť vášmu želaniu.

 


Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave