Prihláste sa na kurz a vyhrajte skvelé ceny

Viete, že po absolvovaní kurzu u nás získavate hodnotný a uznávaný certifikát? Dobre, dobre, možno sa nechcete učiť práve kvôli „papieru“, ale pokiaľ ho budete mať – môžete sa zapojiť a prihlásiť do našej letnej súťaže do 30.09.2021 a hrať o skvelé ceny.

Ako môžem súťažiť? Je to jednoduché!

 Zoberte svoj certifikát, ktorý ste u nás získali so sebou na dovolenku, či kamkoľvek na výlet, do záhrady, na chatu, na párty, k vode, na čln, do Tatier, či na Rysy alebo len tak na prechádzku, či na túru do lesa, do ZOO alebo na hrad, na balón, do lietadla, do parku, či na pieskovisko – proste kamkoľvek, kde sa cítite dobre a pošlite nám fotku, na ktorej s vami certifikát relaxuje a hrajte o fantastické ceny! Chceme náš (vlastne jednoznačne už váš) certifikát vidieť inde ako na stene, v šuflíku alebo v skrinke.

Hlavnú cenu – plavba loďou po Stredomorí s Costa Cruises vám ako partner našej súťaže prináša najväčší on-line predajca na Slovensku podnalod.com.

Ukážky:

Skvelé – a čo ďalej?

Nemáte náš certifikát – prihláste sa na kurz.

Učíme celé leto – my nemáme prázdniny. Denné, večerné, víkendové kurzy prezenčnou, ale aj online formou u vás doma, či vo firme. Vyberte si zo skvelých kurzov a množstva termínov. Získajte certifikát, pošlite jeho akúkoľvek fotku a hrajte o skvelé ceny. Vyhráva každý.

Máte náš certifikát – prihláste sa rovno do súťaže.

Boli ste u nás niekedy na kurze? To je skvelé, pretože určite máte z kurzu certifikát. Zoberte tento rok svoj certifikát, ktorý ste u nás získali so sebou kamkoľvek, pošlite jeho akúkoľvek fotku a hrajte o skvelé ceny.


Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave