Počítačový tábor Game developer – tvorca počítačových hier

Niečo na úvod o tábore:

Rád sa hráš a rád tráviš čas v digitálnom svete? Dokážeš si predstaviť, že si vytvoríš vlastnú hru? Chceš vedieť, ako boli vytvorené hry – ako Color Switch, Flappy Bird a The Zen Line? Už najbližšie leto ťa naučíme, ako pracovať s programom Buildbox, ako vytvoriť návrh hry, ako pridať grafické zobrazenie, rôzne herné mechaniky a zvuk. Čaká ťa tábor, kde stretneš nie len nových kamarátov, ale aj preskúmaš množstvo digitálnych svetov! Prezradíme ti niečo o hernom dizajne, level dizajn, 2D a 3D grafike, zvuku. Naučíme sa spoločne ovládať program, ktorý je určený na jednoduché vytváranie hier a už je iba na tebe, akú hru si vytvoríš.

deti-tabor

Obsadenosť:

Vypredané

icons8-birthday

Tábor vhodný pre deti:
od 12 do 18 rokov

calendar-icon

Termíny denného tábora:
24.08.2020 – 28.08.2020

icons8-price_tag_euro

Základná cena tábora:
169,00 € / osoba / týždeň
s DPH

Cena tábora je 169,00€ s DPH a je konečná. V cene tábora je každý deň obed, desiata v podobe ovocia a croisantov, olovrant a pitný režim, tlač rôznych poznámok, 16GB USB kľúč a záverečný diplom. Súčasťou sú aj iné náklady tábora –  ceny do denných súťaží, záverečná cena, náklady spojené s prípadnými výletmi.

 

Možné zľavy: získajte tábor za zvýhodnenú cenu 159,00 € s DPH v prípade, že ste v roku 2019 alebo 2020 absolvovali u nás akýkoľvek kurz, tábor alebo na jeden termín tábora prihlásite aspoň 2 účastníkov.

Ukážka a pozvánka na tábor:

Kto bude učiť tábor? My už to vieme.

Ondrej Krumlovský

Ondrej je frontendový programátor s bohatou praxou. Venuje sa webdesignu a tvorbe web stránok, hier, foteniu a grafike. Je veľmi šikovný, milý a odhodlaný odovzávať vedomosti a schopnosti. Pravidelne vyučuje dospelých a cez leto sa venuje deťom na tábore. Spolupracoval aj na významných medzinárodných projektoch, kde získal cenné skúsenosti. Jeho vášňou sú digitálne médiá a grafika, ktorej sa tiež profesionálne venuje. Tento tábor vytvoril Ondro presne na mieru a podľa skúseností nazbieraných z ostatých ročníkov našich táborov.

  • Úvod do herného dizajnu
  • Level dizajn
  • História hier
  • Súčasné trendy v hrách
  • 2D grafika
  • Práca v programe Buildbox 2D
  • 3D grafika
  • Práca v programe Buildbox 3D
  • Spracovanie zvuku
  • Praktická tvorba klonov úspešných hier

Cieľom denného tábora je rozvíjať záujem dieťaťa nie len o hranie, ale aj o tvorbu hier samotných, s využitím jednoduchých programov. Tým sa rozvíja kreativita dieťaťa pri spracovaní a navrhovaní hier, tiež pri tvorbe 2D a 3D grafiky a programovaní.

Máte otázky, alebo chcete tábor objednať?

Zaujal vás tento denný počítačový tábor? Neváhajte prihlásiť svoje dieťa, pokiaľ sú voľné miesta. Objednávku môžete realizovať cez objednávkový formulár na tejto stránke, e-mailom na info@itlearning.sk alebo telefonicky na linke 02/49 20 30 80.

Pri objednávke na tejto stránke cez kontaktný formulár uveďte do textu meno a vek dieťaťa, kontakt na rodiča / zákonného zástupcu.

Odoslaním formuára súhlasíte s obchodnými podmienkami.
Odoslaním formuára súhlasíte so spracovaním osobných údajov (fakturačné údaje, e-mail, telefónne číslo) na účely fakturácie a zaslania potvrdenia objednávky.

Nevybral si si? Nevadí, pozri si ponuku ostatných táborov:

Stačí sa prihlásiť e-mailom na odber noviniek a pošleme vám aj zľavový kód. 
A nezabúdajte - ak nebudete s kurzom spokojný - môžete ho bezplatne opakovať, alebo vám vrátime peniaze. U nás nič neriskujete a navyše teraz môžete ušetriť.

 

Loading