Neschválili Vám KOMPAS+ žiadosť alebo váš Úrad práce nemá finančné prostriedky? Nevadí.

kompas-zamietnute

Podali ste si REPAS / KOMPAS+ žiadosť na vzdelávanie a Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny vám ju zamietol? Prípadne váš Úrad práce nemá financie a nie je schopný vám vzdelávanie preplatiť? Rozhodli sme vám pomôcť.

Ste nezamestnaný, máte chuť a potrebu sa vzdelávať? Nevie Vám Úrad práce pomôcť?

Získajte vybrané kurzy alebo balíky kurzov s výraznou zľavou pre nezamestnaných. 

Úrad práce vám pozastavil od októbra 2018 podávanie žiadostí na preplatenie kurzov cez program Kompas+. Možno Kompas+ spustia niekdy na Jar v roku 2019. Možno. Ale čo keď ste nezamestnaný a chcete alebo sa potrebujete vzdelávať? Čaká na vás nová práca alebo sú pred vami výzvy, kde sa vyžaduje vzdelanie. Online marketing, grafika, web stránka, dokonalé používanie Office alebo Excel – ten sa vyžaduje všade. Nezabúdajte na databázy, siete alebo programovanie. Toto všetko a mnoho iných vedomostí Vám vieme okamžite ponúknuť dennou, večernou alebo víkendovou formou.

Ak ste nezamestnaný a evidovaný na ÚP (dĺžka evidencie nie je podstatná), máme pre vás riešenie do doby, kým váš úrad práce bude ochotný kurzy znova preplácať.

Špeciálna ponuka do priebežného vypredania voľných kapacít

Pri výbere od 3 kurzov vám zostavíme štúdium na mieru, pomôžeme s výberom a ponúkame špeciálnu výraznú zľavu – podľa vybraných kurzov a obsadenosti vybraných kurzov. Kontaktujte nás pre upresnenie ponuky s Vašim výberom kurzov.


Podmienky ponuky: Ponuka platí iba pre nezamestnaných a evidovaných na ÚP, ktorým ÚP zamietol alebo by bola zamietnutá žiadosť na preplatenie. Kurzy nie je možné fakturovať na firmu. Zľava a ponuka sa nastavuje podľa typu kurzu a vyhradzujeme si právo v prípade nedostatočných kapacít alebo pri zvýšenom záujme firiem, či samoplatcov zľavy neposkytnúť. Každá žiadosť sa posudzuje individuálne.

Máte záujem a spĺňate podmienky? Za opýtanie nič nedáte.

V prípade, že Vás oslovila naša ponuka, kontaktujte REPAS / KOMPAS manažéra našej spoločnosti na telefonickom kontakte:  02/49 20 30 80 alebo na info@itlearning.sk. Kurzy sa objednávajú cez našu stránku so zľavneným kódom v poznámke, ktorý Vám v prípade záujmu priradíme.

Tešíme sa na Vás!


Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave