HTML: Čo to vlastne je a ako to funguje?

Neschválili Vám KOMPAS žiadosť? Nevadí.

kategória: akcia pridané: 1. septembra 2018

Podali ste si REPAS / KOMPAS žiadosť na vzdelávanie a Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Vám ju zamietol? Prípadne stojíte pred otázkou, či si máte podať žiadosť a čo v prípade, keď Vám ju zamietnu? REPAS/ KOMPAS projekt alebo vzdelávanie cez program REPAS/ KOMPAS schvaľuje každý Úrad práce sociálnych vecí a rodiny samostatne. Od septembra 2018 je schvaľovanie Vašich žiadostí zas o čosi prísnejšie a preto sme sa rozhodli, že ak Vám naše žiadosti na Úrade práce odmietnu, aspoň my Vám radi podáme pomocnú ruku.

Získajte Vami vybrané kurzy alebo balíky kurzov s výraznou zľavou pre nezamestnaných.

Od mája 2018 až do vypredania alebo vyčerpania voľných kapacít a miest na kurzoch sme ochotní Vám ponúknuť po neúspešnej a zamietnutej našej REPAS / KOMPAS žiadosti nasledovné možnosti:

  • pri objednávke od 6 kurzov paušálna zľava 50% na Vami vybrané kurzy

Zľava platí iba na garantované termíny v prípade voľných kapacít a nedá sa kombinovať s inými zľavami a je nutné sa preukázať neschválenou žiadosťou. 

V prípade, že Vás oslovila naša ponuka, kontaktujte REPAS / KOMPAS manažéra našej spoločnosti na telefonickom kontakte:  02/49 20 30 80 alebo na info@itlearning.sk. Kurzy sa objednávajú cez našu stránku so zľavneným kódom v poznámke, ktorý Vám v prípade záujmu priradíme.

Tešíme sa na Vás!

Páči sa Vám článok alebo novinka?