Vaša objednávka bola úspešne odoslaná

Objednávka s kurzami bola odoslaná

Vaša objednávka bola úspešne odoslaná a doručená. Taktiež sme Vám odoslali informačný e-mail. Objednávky na kurzy sa spracúvajú bežne do pár minút medzi 8:00 a 16:00, pokiaľ ste poslali objednávku neskôr, bude spracovaná na druhý deň. Musíme skontrolovať dostupnosť termínu a lektorov a Vašu objednávku Vám obratom potvrdíme.

Ďakujeme za dôveru a Vašu objednávku vzdelávania. Veríme, že budete spokojný!

Organizačné pokyny a možnosti platby

Prosíme, počkajte na potvdenie objednávky, ktoré Vám príde čoskoro e-mailom po prekontrolovaní Vašej objednávky. Osobne kontrolujeme objednaný termín kurzu a jeho obsadenosť.

Ak ste si zvolili platbu prevodom, môžete objednávku zaplatiť na číslo účtu uvedené na proforma faktúre s použitím správneho variabilného symbolu, ten je uvedený na proforma faktúre.

Ak ste si zvoli platbu v hotovosti, môžete objednávku zaplatiť aj v deň kurzu u nás priamo v našich priestoroch v informačnej kancelárii. Odporúčame prísť na kurz skôr aspoň o 15 minút, aby ste stihli zrealizovať platbu v predstihu a nezmeškali začiatok kurzu. Úhradu za objednávku však môžete vykonať aj skôr, ešte pred realizáciou kurzu, kedykoľvek v pracovných dňoch od 8:00 do 17:00.

Ak ste si vybrali úhradu v hotovosti a objednali ste si aj službu PLUS+, dbajte na skorú úhradu, ktorú môžete vykonať kedykoľvek pred začatím kurzu, pretože služba PLUS+ sa Vám aktivuje až po uhradení poplatku za službu PLUS+. Ak ste si vybrali úhradu prevodom a objednali ste si aj službu PLUS+, dbajte na včasnú úhradu proforma faktúry. Nárok na výhody služby PLUS+ totiž získavate až po uhradení platby za Vašu objednávku.

Nezatvárajte túto stránku, tešíme sa na Vás, pozrite si viac informácií

Pozrite si naše priestory a počítačové učebne, kde sa budete učiť.

Používate Facebook? Skvelé! Aj my. Dajte nám lajk a budeme najlepší priatelia 🙂

Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave