Programovanie v SWIFTe pre iOS I. - tvorba aplikácií pre iPhone a iPad

Programovanie v SWIFTe pre iOS I.
tvorba aplikácií pre iPhone a iPad

Tento kurz otvárame podľa počtu záujemcov. Bez problémov otvoríme tento kurz iba pre Vás.

Navrhnite si vlastný termín!
Dĺžka kurzu / počítačového školenia
dĺžka kurzu
2 dni
Cena kurzu / počítačového školenia
cena kurzu bez zliav
237,00 € bez DPH
284,40 € s DPH
Otvorených termínov kurzu / školenia
otvorených termínov:
skupinové: 0
Zľavnená cena kurzu / počítačového školenia
lastminute zľava
nie je
Hotnotenia kurzu / počítačového školenia
hodnotenia účastníkov
priemerne 96,25 %
Miesto kurzu
Miesta otvorených kurzov:
Bratislava - centrum

Anotácia, popis kurzu:

certifikované školiace stredisko - garancia spokojnosti - opakovanie kurzu zdarma

Počítačový kurz Swift alebo programovanie pre iOS I. - tvorba aplikácií pre iPhone a iPad je určený pre začínajúcich programátorov, vývojárov alebo pre záujemcov, ktorí sa chcú začať profesionálne venovať vývoju a tvorbe aplikácií práve pre túto populárnu platformu. Tento kurz je určený pre úplných začiatočníkov v tejto oblasti, to znamená že sa neočakávajú žiadne znalosti ani vedomosti z programovania, ale od účastníka sa očakávajú znalosti operačného systému OS X, keďže aplikácie pre iPhone a iPad sa programujú výhradne z počítačov výhradne z počítačov od firmy Apple. Výhodou je aj znalosť akéhokoľvek programovacieho jazyka na úrovni začiatočníka. Jazyk Swift je na rozdiel od objektového C oveľa jednoduchší a spoločnosť Apple jeho uvoľnením potešila množstvo nových záujemcov o programovanie aplikácií práve pre Apple zariadenia.

Nie je nič jednoduchšie ako začať vo Swifte programovať, keďže sa jedná o veľmi prehľadný programovací jazyk a v kombinácii s vývojovým prostredím XCode môžete začať tvoriť aplikácie už dnes. Kurz Swift je veľmi praktický a každý účastník si odnesie základné a stredne pokročilé vedomosti dôležité pre štart každého iOS programátora. Na kurze si spravíte množstvo aplikácií a záverečná hotová aplikácia bude najžiadanejší iOS produkt: záložková aplikácia, ktorá bude obsahovať informácie o firme, alebo produkte.

Na tomto kurze sa taktiež dozviete a naučíte ako sa aplikácie ukladajú do obchodu, koľko stojí licencia na vyvíjanie aplikácií, čo musí vedieť developer a ako sa na aplikáciách dá zarobiť. Lektor kurzu je dlhoročný pedagóg a programátor nie len na iOS platformu ale aj Android, autor množstva aplikácií.

Lektor kurzu je zároveň autorom našej iOS aplikácie, ktorej zdrojové kódy Vám po kurze budú k dispozícii bezplatne aby ste podobné aplikácie vedeli bez problémov tvoriť aj sami.

Kurz je od septembra 2016 vo "verzii 3.0" pričom prešiel kompletnou zmenou učebnej osnovy a príkladov z pôvodnej objektovej verzie na jazyk SWIFT a taktiež sme pre Vás našli nového - ešte lepšieho lektora.

Na školenie je potrebné priniesť si vlastný MAC.
materiály, ktoré sú súčasťou kurzu: tlačená prezentácia lektora v cene kurzu
Hodnotenie kurzu
Ľuboš Ilčík
lektor kurzu
Radovan B.  - hodnotenie kurzu: 100%
Výborný kurz, urobili sme aj prvú aplikáciu. Je to len subjektívny pocit, asi by som sa viac venoval spoznávaniu prostredia Xcode, následne príkazom daného frameworku a programovaniu. Odporúčam všetkým, ktorí chcú skúsiť tajomstvá programovania pre apple zariadenia, výborný inštruktor, kurz a prístup splnili moje očakávania. Výborný, excelentný prístup, vidieť, že má skúsenosti, ktoré vie odovzdať ďalším.
Bezplatné opakovanie kurzu
Tento kurz môžete bezplatne opakovať, ak by ste kurz nezvládli na prvý raz.
Certifikovaný akreditovaný kurz
Certifikát získavate ihneď po kurze - bezplatne.
Všetko je v cene kurzu
Nemusíte si k nám nič nosiť, v cene kurzu sú materiály aj občerstvenie.

Termíny a cena kurzu Programovanie v SWIFTe pre iOS I. - tvorba aplikácií pre iPhone a iPad:

všetky termíny kurzov
Vysvetlivky a informácie

skupinové kurzy - tieto termíny sa realizujú ako skupinové od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov v našich učebniach, alebo živou on-line formou.
otvorený termín - tento termín kurzu je plánovaný a môžete sa prihlásiť, v tomto termíne budeme po naplnení kurz realizovať
garantovaný termín - na tento termín sú už prihlásení viacerí účastníci, kurz sa bude realizovať
online živý kurz - realizuje sa bez fyzického kontaktu prostrednístvom online výučby
denný kurz - kurz prebieha cez pracovný týždeň od 9:00 do 15:00
večerný kurz - kurz prebieha cez pracovný týždeň od 16:00 do 20:00
víkendový kurz - kurz prebieha v sobotu a v nedeľu od 9:00 do 14:00
zlavnený termín - na tento termín je aktuálne zľava, ktorá sa može zrušiť alebo znížiť po dopredaní určitého počtu miest. Ak chcete získať zľavu, ponáhľajte sa!

Termín kurzu musíme otvoriť

Pre tento kurz, aktuálne nemáme otvorený ani plánovaný žiadny denný termín. Bez problémov vieme pre vás v dohľadnej dobe tento kurz otvoriť.

Kontaktujte nás čo najskôr s vašou predstavou a my pre vás tento kurz otvoríme - skupinovo alebo individuálne v našich učebniach alebo online formou.

online kurz
Živé online kurzy

denný kurz - kurz prebieha online formou cez pracovný týždeň od 9:00 do 15:00
večerný kurz - kurz prebieha online formou cez pracovný týždeň od 16:00 do 20:00
víkendový kurz - kurz prebieha online formou v sobotu a v nedeľu od 9:00 do 14:00
Skupinové živé online kurzy sa realizujú v našej virtuálnej učebni s účastníkmi pripojenými online. Pre absolvovanie kurzu nebudete potrebovať nikam fyzicky chodiť, budete potrebovať bežný počítač, internetové pripojenie a minimálne mikrofón, ideálna je aj kameru, aby vás lektor videl – nie je to ale podmienka.

Ako to funguje?

Vy uvidíte lektora, jeho prezentáciu, výklad a lektor uvidí vašu prácu a pracovnú plochu, aby vás mohol viesť a usmerňovať pri praktických zadaniach a príkladoch.

Pripojenie do virtuálnej učebne je jednoduché a nebudete potrebovať žiadny špeciálny software, postačí Vám internetový prehliadač. Pripojenie a technické detaily s Vami pred kurzom prekonzultuje náš pracovník a pomôže Vám pripraviť Váš počítač na online kurz. Všetky študijné materiály sú pre Vás pripravené online.

denný termín
Skupinové denné termíny kurzu

prezenčný kurz realizujeme cez pracovný týždeň v našich učebniach od 9:00 do 15:00

Denný kurz sa realizuje v čase od 9:00 do 15:00 hod. Medzi 12:00 a 13:00 hod. je prestávka určená na obed. Počas dňa sú ešte 2 krátke prestávky na kávu, vodu, čaj a iné.

Denné kurzy sa realizujú v našich učebniach. Sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5.

večerné termíny
Skupinové večerné termíny kurzu

prezenčný kurz realizujeme cez pracovný týždeň v našich učebniach od 16:00 do 20:00

Večerný kurz sa realizuje v čase od 16:00 do 20:00 hod. Približne okolo 18:00 hod. je kratučká prestávka na kávu, vodu, čaj a iné. K dispozícii je vám aj občerstvenie v podobe croissantov, čajového pečiva, prípadne čerstvé bagety.

Večerné kurzy sa realizujú v našich učebniach. Sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5 účastníkov.

víkendové termíny
Skupinové víkendové termíny kurzu

prezenčný kurz realizujeme cez víkendy v našich učebniach od 9:00 do 14:00

Víkendový kurz sa realizuje v čase od 9:00 do 14:00 hod. iba v sobotu a v nedeľu podľa počtu dní trvania kurzu. Ak má kurz viac ako 2 dni, jeho trvanie sa rozloží na viacero víkendov.

Kurzy sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5 účastníkov.

Cez víkend sú počas kurzu 3 kratučké prestávky na kávu, vodu, čaj a iné. K dispozícii je vám aj občerstvenie v podobe croissantov, čajového pečiva, prípadne čerstvé bagety. Hodinová prestávka na obed nie je plánovaná, no pokiaľ sa skupina s lektorom dohodne na obedovej prestávke - je možná.

individuálny počítačový kurz

Individuálny kurz a jeho termíny

Okrem skupinových kurzov vám ponúkame aj individuálne kurzy či konzultácie. Termín kurzu Programovanie v SWIFTe pre iOS I. - tvorba aplikácií pre iPhone a iPad si stanovíte podľa poteby a Vášho voľného času a my sa Vám pokúsime prispôsobiť.

cena individuálneho počítačového kurzu
Cena individuálneho termínu kurzu

Cena individuálneho vzdelávania je prirodzene vyššia ako cena skupinového školenia, pretože sa naše kapacity venujú iba Vám.

Cena za individuálny kurz Programovanie v SWIFTe pre iOS I. - tvorba aplikácií pre iPhone a iPad sa odvíja aj od toho, ako veľmi máme vo Vami vybranom termíne vyťažených lektorov, od jazyka výučby, od miesta konania kurzu a od jeho formy. Cenu Vám radi zašleme na základe Vašej požiadavky.

Chcete tento kurz iba pre seba?
Nevyhovuje Vám skupinové vzdelávanie?

Aj tento kurz Vám vieme ponúknuť ako individálny. Individuálny kurz znamená, že lektor sa bude venovať iba Vám a môžete si upravovať učebnú kurzu osnovu v rámci dĺžky kurzu podľa potreby.

Výhody a možnosti individuálneho kurzu Programovanie v SWIFTe pre iOS I. - tvorba aplikácií pre iPhone a iPad

forma kurzu: online, denná, večerná, víkendová, iná
termín kurzu: môžete si vybrať
miesto kurzu: prezenčne u nás, u vás vo firme
angličtina a nemčina za príplatok je možná
možnosť realizovať kurz živou online formou
môžete sa pýtať na Vaše konkrétne problémy a otázky
lektor sa prispôsobí Vášmu vnímaniu a prispôsobí tempo výučby Vám
lektor môže vysvetľovať a prezentovať na Vašich príkladoch

Zaujala Vás táto ponuka?
Máte záujem o tento kurz v individuálnej forme?

Firemné uzatvorené termíny

Aj tento kurz vieme uzatvoriť a realizovať iba pre vašu firmu. Od troch účastníkov sa nemusíte zaradiť do skupín, ale pripravíme vám uzatvorený vlastný termín kurzu, ktorý si navrhnete a to kdekoľvek na Slovensku. Kurz zrealizujeme v našich počítačových učebniach alebo u vás na našich počítačoch.


Cena uzatvoreného terminu kurzu pre vašu spoločnosť

Cena sa určuje podľa miesta školenia, formy školenia a odvíja sa od počtu účastníkov a pripadnej modifikácie dĺžky alebo obsahu kurzu.

Cena za uzatvorený kurz Programovanie v SWIFTe pre iOS I. - tvorba aplikácií pre iPhone a iPad sa odvíja aj od toho, ako veľmi máme vo Vami vybranom termíne vyťažených lektorov, od jazyka výučby, od miesta konania kurzu a od jeho formy. Cenu Vám radi zašleme na základe Vašej požiadavky.

Chcete tento kurz iba pre seba a vašich kolegov?
Nevyhovuje vám otvorený kurz?

Aj kurz Programovanie v SWIFTe pre iOS I. - tvorba aplikácií pre iPhone a iPad vám vieme ponúknuť vo forme firemného vzdelávania. Táto forma je vhodná, ak chcete prihlásiť viac ako 6 osôb a prajete si kurz uzatvoriť iba pre seba a pre vašich kolegov. S termínmi kurzu sa vám prispôsobíme v maximálnej možnej miere a lektor sa bude venovať iba vašej skupine, môžete si aj upravovať učebnú osnovu kurzu podľa potreby.

Výhody a možnosti firemného uzatvoreného kurzu

termín kurzu: môžete si navrhnúť
miesto kurzu: u nás alebo u vás vo firme
kdekoľvek na Slovesnku, prídeme za vami aj s technikou
angličtina, nemčina za príplatok je možná
možnosť realizovať kurz živou online formou
možnosť kurz skrátiť, predĺžiť alebo upraviť osnovu kurzu
lektor sa prispôsobí tempu skupiny
pomôžeme vám s rozdelením účastníkov do skupin podľa úrovne prostredníctvom on-line testov
komplexné zastrešenie vzdelávania od analýzy vedomostí a plánovania vzdelávacích aktivít, až po samotnú realizáciu kurzov

Pri firemných otvorených termínoch môžete využiť skupinové zľavy:
skupina od troch účastníkov: ZĽAVA 10%,
skupina od piatich účastníkov: ZĽAVA 15%,
skupina od ôsmich účastníkov: ZĽAVA 25%
skupina od 10 účastníkov na skupinu – zľava na vyžiadanie

Zaujala vás ponuka?
Máte záujem o uzatvorený kurz pre vašu firmu?

Napíšte nám Vašu predstavu a my Vám obratom zašleme nielen cenovú ponuku, ale aj referencie a profily lektorov. Môžeme Vám pripraviť aj školenie na mieru, zložiť učebnú osnovu z viacerých kurzov.

vlastný termín kurzu

Mám záujem o vlastný termín

My sme tu v prvom rade pre Vás a ak vám nevyhovuje žiaden skupinový termín kurzu - ani denný, večerný, víkendový a dokonca ani živý online termímn, kontaktujte nás. Nájdeme pre Vás riešenie.

Navrhnite si vlastný termín kurzu

U nás kurzy neotvárame podľa toho, ako to vyhovuje nám, ale v prvom rade podľa toho, ako to vyhovuje vám. Naše otvorené skupinové terminy kurzov sú predovšetkým zrkadlom vašich potrieb, teda potrieb našich zákazníkov.

Ak vám nevyhovuje žiadny skupinový termín kurzu - denný, večerný, víkendový a dokonca ani živý online kurz - napíšte nám. Preveríme možnosti a pokiaľ budeme mať voľné kapacity a učebne, Váš termín vyhlásime za verejný. Všetci sa prispôsobíme Vám.

Výhody a možnosti vlastného termínu

návrh termínu je bezplatný
od jednej osoby
pre firmy aj pre jednotlivcov
ideálna možnosť pri dlhodobom plánovaní kurzov v balíku
forma termínu: denná, večerná, víkendová, online živý kurz
obratom preverujeme naše kapacity a dáme Vám vedieť, aké sú možnosti
všetci sa prispôsobujú Vám a Vášmu kalendáru

Zaujala vás ponuka?
Máte záujem o vlastný termín kurzu?

Napíšte nám do správy Vašu predstavu a my Vám obratom odpíšeme.

Nevyhovuje Vám žiadny termín ani miesto?

Sme tu pre Vás aj mimo bežných otvorených termínov či už pre jednotlivca alebo pre firemné skupiny. Vieme Vám ponúknuť individuálny kurz alebo pripraviť skupinový termín podľa Vašej potreby. Vyberte si, ako Vám môžme pomôcť s termínom pre programovanie v SWIFTe pre iOS I. - tvorba aplikácií pre iPhone a iPad.

Aktivujte si strážneho psa - posielanie nových termínov priamo na Váš e-mail

Strážny pes

Aktivovať stráženie

Otvoríme nový skupinový termín, ktorý Vám bude vyhovovať

Vlastný termín

Vyžiadať vlastný termín

Ponúkneme Vám uzatvorený termín pre väčšiu skupinu u nás alebo u Vás vo firme

Firemný termín

Mám záujem

Učebná osnova počítačového školenia
Programovanie v SWIFTe pre iOS I. - tvorba aplikácií pre iPhone a iPad

Programovacie a vývojové prostredie Xcode 8

 • inštalácia
 • verzie a aktualizácie
 • základný popis vývojového prostredia
 • prvé spustenie
 • grafické rozhranie
 • popis základných nástrojov, ktoré budeme používať
 • developerské alebo vývojové zariadenie a licencia

Prvý Xcode projekt a čo je to storyboard

 • vytvorenie nového projektu
 • uloženie projektu
 • výber verzie iOS, pre ktoré programujem
 • tvorba prvej jednoduchej aplikácie
 • spustenie cez simulátor

Programovací jazyk SWIFT 3.0 a Playground

 • kde je priestor na programovanie v Xcode
 • využívanie "ihriska" a prvé príkazy
 • základné konštrukcie programovacieho jazyka
 • syntax jazyka
 • ako sa v SWIFTE programuje
 • premenné
 • dátové typy
 • práca s premennými a základné operácie
 • polia
 • cyklus for
 • cyklus while
 • podmienky v SWIFTE
 • podmienka IF a SWITCH
 • operandy a rozhodovacie znaky
 • funkcie
 • objekt a metódy

Základné ovládacie prvky využívané v aplikáciách - UIKit elementy

 • kde sa nachádzajú ovládacie prvky
 • ako ich vkladať do aplikácie
 • storyboard
 • texty
 • tlačidlá
 • label a textfield
 • tableview
 • listview
 • ostatné ...
 • úprava základných vlastností
 • odstraňovanie objektov

Praktické cvičenia a programovanie

 • Tvorba jednoduchých príkladov

Prvá aplikácia v Xcode a prechod z ihriska do projektu

 • tvorba nového projektu
 • Master-View-Controller - štruktúra aplikácie
 • dovzdávanie dát a riadenia medzi kontrolermi
 • programovanie logiky v SWIFTE
 • dokončenie aplikácie
 • spustenie aplikácie na zariadení

Autolayout a problém s rôznymi veľkosťami displejov a zariadeniami

 • aplikácia na výšku alebo na šírku
 • typy rozlíšení iPhone 4, 5, 6, 6+ a tablet
 • aplikácia na tablete, ale aj na telefóne
 • vyvíjajú sa aplikácie samostatne pre tablety alebo sa robia "spoločné" aplikácie
 • automatické zarovnávania prvkov
 • základné princípy a demonštrácia

Vytvorenie obsahu záložkovej aplikácie - zoznam s detailom a informáciami

 • tvorba nového projektu
 • template Tabbed Application
 • názvy záložiek a príprava užívateľského rozhrania
 • definovanie si základných pojmov a vysvetlenie funkčností a princípov fungovania aplikácie
 • príprava UI
 • prenos dát zo vzdialeného servera, sťahovanie dát cez  HTTP protokol
 • formát jSON a XML
 • ukážky jSON dát - kategórie kurzov na IT LEARNING stránke a zoznam IT kurzov
 • príkazy na pripájanie sa na HTTP protokol a sťahovanie jSON dát
 • synchrónny a asynchrónny prenos
 • parsovanie jSON dát
 • opensource knižnica SwiftyJson
 • tvorba objektu s dátami
 • plnenie dát do zoznamu na obrazovke
 • tvorba detailu položky

Záverečná diskusia a rady

 • kde hľadať ďalšie informácie a ako sa ďalej vzdelávať
 • iOS Human Interface Guidelines alebo ako Apple prikazuje tvoriť aplikácie
 • aké aplikácie môžete tvoriť a aké sa neodporúčajú
 • otázky účastníkov kurzu
 • odporúčaná literatúra a zdroje

Výstupné vedomosti po kurze / školení:

Po absolvovaní kurzu bude účastník schopný samostatne navrhnúť a vyrobiť vlastnú jednoduchú aplikáciu pre iOS, rozumieť programovaciemu jazyku SWIFT a samostatne vyvíjať mobilné aplikácie.

Naši lektori tohto kurzu - zistite, kto Vás bude učiť

Posledné komentáre účastníkov, ktorí už absolvovali tento kurz

Programovanie v SWIFTe pre iOS I. - tvorba aplikácií pre iPhone a iPad od roku 2008 u nás absolvovalo už približne 846 účastníkov. Hodnotenia a reakcie sa zobrazujú iba z vyplnených hodnotení od roku 2014.
zobrazených komentárov: 12 z celkového počtu 12 priemerné hodnotenie: 96,25%
Blažena Č.
07.02.2020

hodnotenie lektora:
100%
Ľuboš Ilčík
lektor kurzu Ľuboš Ilčík
lektor kurzu
Radovan B.
23.05.2018

hodnotenie lektora:
100%
Ľuboš Ilčík
lektor kurzu Ľuboš Ilčík
lektor kurzu
Absolvoval/a: Programovanie v SWIFTe pre iOS I. - tvorba aplikácií pre iPhone a iPad
Výborný kurz, urobili sme aj prvú aplikáciu. Je to len subjektívny pocit, asi by som sa viac venoval spoznávaniu prostredia Xcode, následne príkazom daného frameworku a programovaniu. Odporúčam všetkým, ktorí chcú skúsiť tajomstvá programovania pre apple zariadenia, výborný inštruktor, kurz a prístup splnili moje očakávania. Výborný, excelentný prístup, vidieť, že má skúsenosti, ktoré vie odovzdať ďalším.
Miroslav M.
13.09.2017

hodnotenie lektora:
100%
Ľuboš Ilčík
lektor kurzu Ľuboš Ilčík
lektor kurzu
Zoltán K.
30.06.2017

hodnotenie lektora:
95%
Ľuboš Ilčík
lektor kurzu Ľuboš Ilčík
lektor kurzu
Branislav B.
25.01.2017

hodnotenie lektora:
100%
Ľuboš Ilčík
lektor kurzu Ľuboš Ilčík
lektor kurzu
Absolvoval/a: Programovanie v SWIFTe pre iOS I. - tvorba aplikácií pre iPhone a iPad
Ďakujem pekne pánovi Ilčíkovi, je to kvalitný a skúsený lektor. Kurz splnil moje očakávania a dostatočne ma uviedol do problematiky okolo programovacieho jazyka Swift. Čo by som mierne vypichol, správne to poznamenal aj ďalší učastník kurzu, kedže využívate dropbox pre zhromaždenie materiálov ohľadom danej problematiky (osnovy, projekty), odporúčal by som tento materiál priložiť ako prílohu do emailu ešte pred začiatkom kurzu, vzhľadom na to, že sú ľudia ktorí by sa s danou problematikou chceli aspoň trošku zoznámiť ešte pred začiatkom kurzu. Inak som veľmi spokojný a kurz odporúčam. Pán Ilčík je profesionál vo svojom odbore a môžem ho nič iné, len odporúčať. Oceňujem občertvenie zdarma, potešilo :)
Henrieta B.
02.08.2016

hodnotenie lektora:
100%
Ľuboš Ilčík
lektor kurzu Ľuboš Ilčík
lektor kurzu
Jozef S.
24.05.2016

hodnotenie lektora:
100%
Ľuboš Ilčík
lektor kurzu Ľuboš Ilčík
lektor kurzu
Absolvoval/a: Programovanie v SWIFTe pre iOS I. - tvorba aplikácií pre iPhone a iPad
Dva fantastické dni. Neskutočne rýchlo letel čas... Velmi som spokojný.
Jaroslav A.
08.03.2016

hodnotenie lektora:
95%
Ľuboš Ilčík
lektor kurzu Ľuboš Ilčík
lektor kurzu
Pavol N.
04.12.2015

hodnotenie lektora:
90%
Ľuboš Ilčík
lektor kurzu Ľuboš Ilčík
lektor kurzu
Absolvoval/a: Programovanie v SWIFTe pre iOS I. - tvorba aplikácií pre iPhone a iPad
Absolvoval som viacero kurzov, celkovo som sa dozvedel vela novych veci.
Kristína N.
03.12.2015

hodnotenie lektora:
100%
Ľuboš Ilčík
lektor kurzu Ľuboš Ilčík
lektor kurzu
Absolvoval/a: Programovanie v SWIFTe pre iOS I. - tvorba aplikácií pre iPhone a iPad
S kurzom som bola veľmi spokojná, naučili sme sa pracovať v storyboarde aj základy programovania. Lektorové vedomosti a znalosti sú úžasné, na veľmi vysokej úrovni. Taktiež praktické, žiadne nudné poučky z knihy. Lektor k nám pristupoval individuálne, radil a pomáhal. Osnova kurzu mne osobne vyhovovala, získala som prehľad o tom ako to funguje...
Michal M.
09.03.2015

hodnotenie lektora:
95%
Ľuboš Ilčík
lektor kurzu Ľuboš Ilčík
lektor kurzu
Vladimír S.
09.03.2015

hodnotenie lektora:
80%
Ľuboš Ilčík
lektor kurzu Ľuboš Ilčík
lektor kurzu
Absolvoval/a: Programovanie v SWIFTe pre iOS I. - tvorba aplikácií pre iPhone a iPad
kurz programovania iOS by potreboval rozsiahlejsi casovy fond, za 2 dni je problem dostatocne podchytit podstatu programovania v jazyku Swift a zaroven aj pracu v prostredi Xcode,... pre vyssiu efektivitu by bolo vhodne zaradit po podmienok pred absolvovanim kurzu programovania iOS minimalne absolvovat zaklady programovania a objektoveho programovania, alebo aspon odporucit prestudovanie vhodnej literatury... lektor zvladol skolenie na to ze to bol jeho prvy kurz v poriadku, problem bol v nevyrovnanosti vstupnych vedomosti ucastnikov a s tym suvisiacim casovym sklzom... odporucam predlzit dlzku trvania kurzu a vhodne upravit obsah, niektore body presunut do pokracocania. chvalim organizaciu kurzu a ochotu dohodnut za na uprave terminu pokracovania kurzu


U nás si nekupujete iba kurz,
ponúkame Vám komplexné vzdelávanie

Ak nám na niečom naozaj maximálne záleží, tak je to Vaša spokojnosť a tej sa snažíme všetko prispôsobiť. Nechceme Vám ponúknuť iba kurz, na ktorý prídete a odídete, ale už 16. rok ponúkame komplexné a garantované vzdelávanie.
V cene tohto kurzu máte nasledovné výhody:
garancia spokojnosti, ak nebudete spokojný, vrátime Vám peniaze
tento kurz môžete zadarmo opakovať po absolvovaní
v cene kurzu máte materiály a písacie potreby
špičkové, moderné učebne a kvalifikovaní lektori z praxe
bohaté občerstvenie, kvalitná káva, čaje, voda a rôzne nápoje


Máte otázky, alebo sa chcete prihlásiť?

Získajte ďalšie informácie ohľadom počítačového kurzu Programovanie v SWIFTe pre iOS I. - tvorba aplikácií pre iPhone a iPad a zavolajte nám, alebo nám napíšte nám správu cez kontaktný formulár.

Sme tu pre Vás od 8:00 do 20:00
poradenstvo, objednávky a informácie: 02/4920 3080
e-mailový kontakt: info@itlearning.sk


Zaujal Vás tento počítačový kurz? Chcete sa prihlásiť na kurz a potrebujete pomôcť? Chcete sa poradiť pred nástupom na kurz s lektorom? Radi Vám zodpovieme Vaše otázky ohľadom kurzu Programovanie v SWIFTe pre iOS I. - tvorba aplikácií pre iPhone a iPad, prihlásime Vás na kurz, alebo Vám poradíme vybrať si vhodné metodické riešenie pre Vás alebo Vašu firmu.
Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave