Kurz profesionálneho fotenia mobilom - úvod do dokonalej mobilnej fotografie, filtre, kompozícia a techniky a Adobe Lightroom Camera

Kurz profesionálneho fotenia mobilom
úvod do dokonalej mobilnej fotografie, filtre, kompozícia a techniky a Adobe Lightroom Camera

Najbližší termín
Najlepší termín kurzu denný kurz
19.08.2024
denný kurz v Bratislave
Cena: 140,00 € bez DPH
Objednať tento termín
Zobraziť všetky termíny (2)
Dĺžka kurzu / počítačového školenia
dĺžka kurz
1 deň
Cena kurzu / počítačového školenia
cena kurz bez zliav
140,00 € bez DPH
168,00 € s DPH
Otvorených termínov kurzu / školenia
otvorených termínov:
skupinové: 2
Zľavnená cena kurzu / počítačového školenia
lastminute zľava
nie je
Hotnotenia kurzu / počítačového školenia
hodnotenia účastníkov
veľmi dobré
Miesto kurzu
Miesta otvorených kurzov:
Bratislava - centrum

Ukážky z kurzu, práce od účastníkov:

+5

Anotácia, popis kurz:

certifikované školiace stredisko - garancia spokojnosti - opakovanie kurzu zdarma

Objavte skrytý potenciál vášho mobilného telefónu a prebuďte v sebe kreatívneho fotografa. Fotografujte tým, čo denne nosíte vo vrecku alebo v kabelke tak, aby sa za výslednú fotku nemusel hanbiť ani profesionálny fotograf.

Na začiatku kurzu sa budeme venovať základným prvkom fotografovania, ktoré robia skvelú fotku skvelou – a to je svetlo, expozícia a kompozícia. Následne sa budeme venovať zariadeniu – mobilu/smartfónu, ktoré budete používať na fotografovanie. A tu je jedno, či používate najnovší iPhone, či Samsung – s každým moderným telefónom sa dajú fotiť skvelé zábery. Áno – čím novší (a drahší), tým lepší a tým aj kvalitnejšia fotografia. Dobrú a profesionálnu fotografiu robí v prvom rade fotograf, v druhom rade svetlo, kompozícia, expozícia a neskoršia postprodukcia filtrami alebo v nástroji Adobe Lightroom Camera.

Na kurze vás naučíme ako využiť rôzne funkcie a nastavenia na mobilnom telefóne, ako fotografovať do RAWu pre neskoršiu úpravu, ako na zlepšenie kvality svojich fotografií, budeme sa zaoberať rôznymi technikami fotografovania, ako napríklad portrétna fotografia, fotografovanie architektúry, krajiny a podobne.

Kurz je určený pre začiatočníkov v oblasti fotografie - ľudí, ktorí sa chcú naučiť základné prvky fotografovania, osvojiť si pojmy a využívať mobilný telefón ako nástroj na tvorbu kvalitných fotografií, ale aj pre pokročilých amatérov, či influencerov, tvorcov obsahu na sociálne siete - ľudí, ktorí už majú nejaké skúsenosti s fotografovaním pomocou mobilného telefónu, ale chcú sa posunúť ďalej a zlepšovať svoje zručnosti. Ďalšia skupina sú marketéri, ktorí musia pracovať aj ako profesionálny fotografi, pre svoje produktové fotky, či fotenie služieb na web stránku, či Facebook alebo Instagram a chcú sa naučiť využívať mobilný telefón ako nástroj na tvorbu fotografií v rôznych situáciách.

Kurz prednášajú profesionálny fotografi s praxou, všetko potrebné bude pre účastníkov k dispozícii. Ak máte vlastné zariadenie, s ktorým sa chcete naučiť pracovať, môžete si ho na kurz priniesť. Počas kurzu sa pôjde aj „von“, mimo našej počítačovej učebne.

Po absolvovaní kurzu budete schopný/á fotografovať pomocou mobilného telefónu s rovnakou kvalitou, ako s profesionálnym fotoaparátom a budete schopný/á použiť rôzne techniky a nástroje na zlepšenie kvality svojich fotografií.
Bezplatné opakovanie kurzu
Tento kurz môžete bezplatne opakovať, ak by ste kurz nezvládli na prvý raz.
Certifikovaný akreditovaný kurz
Certifikát získavate ihneď po kurze - bezplatne.
Všetko je v cene kurzu
Nemusíte si k nám nič nosiť, v cene kurzu sú materiály aj občerstvenie.

Termíny a cena kurz Kurz profesionálneho fotenia mobilom - úvod do dokonalej mobilnej fotografie, filtre, kompozícia a techniky a Adobe Lightroom Camera :

všetky termíny kurzov
Vysvetlivky a informácie

skupinové kurzy - tieto termíny sa realizujú ako skupinové od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov v našich učebniach, alebo živou on-line formou.
otvorený termín - tento termín kurzu je plánovaný a môžete sa prihlásiť, v tomto termíne budeme po naplnení kurz realizovať
garantovaný termín - na tento termín sú už prihlásení viacerí účastníci, kurz sa bude realizovať
online živý kurz - realizuje sa bez fyzického kontaktu prostrednístvom online výučby
denný kurz - kurz prebieha cez pracovný týždeň od 9:00 do 15:00
večerný kurz - kurz prebieha cez pracovný týždeň od 16:00 do 20:00
víkendový kurz - kurz prebieha v sobotu a v nedeľu od 9:00 do 14:00
zlavnený termín - na tento termín je aktuálne zľava, ktorá sa može zrušiť alebo znížiť po dopredaní určitého počtu miest. Ak chcete získať zľavu, ponáhľajte sa!
Otvorený termín

denný
19.08. - 19.08.
od pondelka v Bratislave
140,00 €
168,00 € s DPH
Otvorený termín

denný
09.12. - 09.12.
od pondelka v Bratislave
140,00 €
168,00 € s DPH
Lektori uvedení pri kurzoch budú s najväčšou pravdepodobnosťou termín kurzu aj prednášať. Lektor sa však pri termíne kurzu môže zmeniť v prípade choroby, obsadenia alebo zmeny kurzu v danom termíne.

online kurz
Živé online kurzy

denný kurz - kurz prebieha online formou cez pracovný týždeň od 9:00 do 15:00
večerný kurz - kurz prebieha online formou cez pracovný týždeň od 16:00 do 20:00
víkendový kurz - kurz prebieha online formou v sobotu a v nedeľu od 9:00 do 14:00
Skupinové živé online kurzy sa realizujú v našej virtuálnej učebni s účastníkmi pripojenými online. Pre absolvovanie kurzu nebudete potrebovať nikam fyzicky chodiť, budete potrebovať bežný počítač, internetové pripojenie a minimálne mikrofón, ideálna je aj kameru, aby vás lektor videl – nie je to ale podmienka.

Ako to funguje?

Vy uvidíte lektora, jeho prezentáciu, výklad a lektor uvidí vašu prácu a pracovnú plochu, aby vás mohol viesť a usmerňovať pri praktických zadaniach a príkladoch.

Pripojenie do virtuálnej učebne je jednoduché a nebudete potrebovať žiadny špeciálny software, postačí Vám internetový prehliadač. Pripojenie a technické detaily s Vami pred kurzom prekonzultuje náš pracovník a pomôže Vám pripraviť Váš počítač na online kurz. Všetky študijné materiály sú pre Vás pripravené online.

denný termín
Skupinové denné termíny kurz

prezenčný kurz realizujeme cez pracovný týždeň v našich učebniach od 9:00 do 15:00

Denný kurz sa realizuje v čase od 9:00 do 15:00 hod. Medzi 12:00 a 13:00 hod. je prestávka určená na obed. Počas dňa sú ešte 2 krátke prestávky na kávu, vodu, čaj a iné.

Denné kurzy sa realizujú v našich učebniach. Sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5.

večerné termíny
Skupinové večerné termíny kurz

prezenčný kurz realizujeme cez pracovný týždeň v našich učebniach od 16:00 do 20:00

Večerný kurz sa realizuje v čase od 16:00 do 20:00 hod. Približne okolo 18:00 hod. je kratučká prestávka na kávu, vodu, čaj a iné. K dispozícii je vám aj občerstvenie v podobe croissantov, čajového pečiva, prípadne čerstvé bagety.

Večerné kurzy sa realizujú v našich učebniach. Sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5 účastníkov.

víkendové termíny
Skupinové víkendové termíny kurz

prezenčný kurz realizujeme cez víkendy v našich učebniach od 9:00 do 14:00

Víkendový kurz sa realizuje v čase od 9:00 do 14:00 hod. iba v sobotu a v nedeľu podľa počtu dní trvania kurzu. Ak má kurz viac ako 2 dni, jeho trvanie sa rozloží na viacero víkendov.

Kurzy sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5 účastníkov.

Cez víkend sú počas kurzu 3 kratučké prestávky na kávu, vodu, čaj a iné. K dispozícii je vám aj občerstvenie v podobe croissantov, čajového pečiva, prípadne čerstvé bagety. Hodinová prestávka na obed nie je plánovaná, no pokiaľ sa skupina s lektorom dohodne na obedovej prestávke - je možná.

individuálny počítačový kurz

Individuálny kurz a jeho termíny

Okrem skupinových kurzov vám ponúkame aj individuálne kurzy či konzultácie. Termín kurzu Kurz profesionálneho fotenia mobilom - úvod do dokonalej mobilnej fotografie, filtre, kompozícia a techniky a Adobe Lightroom Camera si stanovíte podľa poteby a Vášho voľného času a my sa Vám pokúsime prispôsobiť.

cena individuálneho počítačového kurzu
Cena individuálneho termínu kurzu

Cena individuálneho vzdelávania je prirodzene vyššia ako cena skupinového školenia, pretože sa naše kapacity venujú iba Vám.

Cena za individuálny kurz Kurz profesionálneho fotenia mobilom - úvod do dokonalej mobilnej fotografie, filtre, kompozícia a techniky a Adobe Lightroom Camera sa odvíja aj od toho, ako veľmi máme vo Vami vybranom termíne vyťažených lektorov, od jazyka výučby, od miesta konania kurzu a od jeho formy. Cenu Vám radi zašleme na základe Vašej požiadavky.

Chcete tento kurz iba pre seba?
Nevyhovuje Vám skupinové vzdelávanie?

Aj tento kurz Vám vieme ponúknuť ako individálny. Individuálny kurz znamená, že lektor sa bude venovať iba Vám a môžete si upravovať učebnú kurzu osnovu v rámci dĺžky kurzu podľa potreby.

Výhody a možnosti individuálneho kurzu Kurz profesionálneho fotenia mobilom - úvod do dokonalej mobilnej fotografie, filtre, kompozícia a techniky a Adobe Lightroom Camera

forma kurzu: online, denná, večerná, víkendová, iná
termín kurzu: môžete si vybrať
miesto kurzu: prezenčne u nás, u vás vo firme
angličtina a nemčina za príplatok je možná
možnosť realizovať kurz živou online formou
môžete sa pýtať na Vaše konkrétne problémy a otázky
lektor sa prispôsobí Vášmu vnímaniu a prispôsobí tempo výučby Vám
lektor môže vysvetľovať a prezentovať na Vašich príkladoch

Zaujala Vás táto ponuka?
Máte záujem o tento kurz v individuálnej forme?

Firemné uzatvorené termíny

Aj tento kurz vieme uzatvoriť a realizovať iba pre vašu firmu. Od troch účastníkov sa nemusíte zaradiť do skupín, ale pripravíme vám uzatvorený vlastný termín kurzu, ktorý si navrhnete a to kdekoľvek na Slovensku. Kurz zrealizujeme v našich počítačových učebniach alebo u vás na našich počítačoch.


Cena uzatvoreného terminu kurzu pre vašu spoločnosť

Cena sa určuje podľa miesta školenia, formy školenia a odvíja sa od počtu účastníkov a pripadnej modifikácie dĺžky alebo obsahu kurzu.

Cena za uzatvorený kurz Kurz profesionálneho fotenia mobilom - úvod do dokonalej mobilnej fotografie, filtre, kompozícia a techniky a Adobe Lightroom Camera sa odvíja aj od toho, ako veľmi máme vo Vami vybranom termíne vyťažených lektorov, od jazyka výučby, od miesta konania kurzu a od jeho formy. Cenu Vám radi zašleme na základe Vašej požiadavky.

Chcete tento kurz iba pre seba a vašich kolegov?
Nevyhovuje vám otvorený kurz?

Aj kurz Kurz profesionálneho fotenia mobilom - úvod do dokonalej mobilnej fotografie, filtre, kompozícia a techniky a Adobe Lightroom Camera vám vieme ponúknuť vo forme firemného vzdelávania. Táto forma je vhodná, ak chcete prihlásiť viac ako 3 osoby a prajete si kurz uzatvoriť iba pre seba a pre vašich kolegov. S termínmi kurzu sa vám prispôsobíme v maximálnej možnej miere a lektor sa bude venovať iba vašej skupine, môžete si aj upravovať učebnú osnovu kurzu podľa potreby.

Výhody a možnosti firemného uzatvoreného kurzu

termín kurzu: môžete si navrhnúť
miesto kurzu: u nás alebo u vás vo firme
kdekoľvek na Slovesnku, prídeme za vami aj s technikou
angličtina, nemčina za príplatok je možná
možnosť realizovať kurz živou online formou
možnosť kurz skrátiť, predĺžiť alebo upraviť osnovu kurzu
lektor sa prispôsobí tempu skupiny
pomôžeme vám s rozdelením účastníkov do skupin podľa úrovne prostredníctvom on-line testov
komplexné zastrešenie vzdelávania od analýzy vedomostí a plánovania vzdelávacích aktivít, až po samotnú realizáciu kurzov

Pri firemných otvorených termínoch môžete využiť skupinové zľavy:
skupina od troch účastníkov: ZĽAVA 10%,
skupina od piatich účastníkov: ZĽAVA 15%,
skupina od ôsmich účastníkov: ZĽAVA 25%
skupina od 10 účastníkov na skupinu – zľava na vyžiadanie

Zaujala vás ponuka?
Máte záujem o uzatvorený kurz pre vašu firmu?

Napíšte nám Vašu predstavu a my Vám obratom zašleme nielen cenovú ponuku, ale aj referencie a profily lektorov. Môžeme Vám pripraviť aj školenie na mieru, zložiť učebnú osnovu z viacerých kurzov.

vlastný termín kurzu

Mám záujem o vlastný termín

My sme tu v prvom rade pre Vás a ak vám nevyhovuje žiaden skupinový termín kurzu - ani denný, večerný, víkendový a dokonca ani živý online termímn, kontaktujte nás. Nájdeme pre Vás riešenie.

Navrhnite si vlastný termín kurzu

U nás kurzy neotvárame podľa toho, ako to vyhovuje nám, ale v prvom rade podľa toho, ako to vyhovuje vám. Naše otvorené skupinové terminy kurzov sú predovšetkým zrkadlom vašich potrieb, teda potrieb našich zákazníkov.

Ak vám nevyhovuje žiadny skupinový termín kurzu - denný, večerný, víkendový a dokonca ani živý online kurz - napíšte nám. Preveríme možnosti a pokiaľ budeme mať voľné kapacity a učebne, Váš termín vyhlásime za verejný. Všetci sa prispôsobíme Vám.

Výhody a možnosti vlastného termínu

návrh termínu je bezplatný
od jednej osoby
pre firmy aj pre jednotlivcov
ideálna možnosť pri dlhodobom plánovaní kurzov v balíku
forma termínu: denná, večerná, víkendová, online živý kurz
obratom preverujeme naše kapacity a dáme Vám vedieť, aké sú možnosti
všetci sa prispôsobujú Vám a Vášmu kalendáru

Zaujala vás ponuka?
Máte záujem o vlastný termín kurzu?

Napíšte nám do správy Vašu predstavu a my Vám obratom odpíšeme.

Nevyhovuje Vám žiadny termín ani miesto?

Sme tu pre Vás aj mimo bežných otvorených termínov či už pre jednotlivca alebo pre firemné skupiny. Vieme Vám ponúknuť individuálny kurz alebo pripraviť skupinový termín podľa Vašej potreby. Vyberte si, ako Vám môžme pomôcť s termínom pre kurz profesionálneho fotenia mobilom - úvod do dokonalej mobilnej fotografie, filtre, kompozícia a techniky a Adobe Lightroom Camera .

Aktivujte si strážneho psa - posielanie nových termínov priamo na Váš e-mail

Strážny pes

Aktivovať stráženie

Otvoríme nový skupinový termín, ktorý Vám bude vyhovovať

Vlastný termín

Vyžiadať vlastný termín

Ponúkneme Vám uzatvorený termín pre väčšiu skupinu u nás alebo u Vás vo firme

Firemný termín

Mám záujem

Učebná osnova počítačového školenia
Kurz profesionálneho fotenia mobilom - úvod do dokonalej mobilnej fotografie, filtre, kompozícia a techniky a Adobe Lightroom Camera

Úvod do mobilnej fotografie

 • Význam a vývoj mobilnej fotografie.
 • Prehľad rôznych značiek a modelov smartfónov vhodných na fotografovanie.
 • Porovnanie fotoaparátov a smartfónov z hľadiska fotografovania.
 • Mobilné fotografie a fotografie z fotoaparátu.
 • Výhody a nevýhody fotografovania mobilom a fotoaparátom.

Kompozícia a technika fotografovania

 • Pravidlo tretín a zlatý rez.
 • Využitie svetla a tieňov.
 • Princípy dynamického rozsahu a HDR fotografie.
 • Tipy záberov.
 • Uhol záberu.
 • Usporiadanie prvkov vo fotografii.
 • Hľadanie fotografických objektov, textúry, tvary atď.

Fotografovanie cez vstavané aplikácie v smartfóne

 • Základné funkcie a nastavenia fotoaparátu.
 • Využitie režimov a funkcii smartfónov pre rôzne situácie.
 • Výhody, nevýhody a limity.

Expozičný trojuholník

 • Clona (f-stop).
 • Expozičný čas (shutter speed).
 • ISO (citlivosť).

Pokročilé fotografovanie cez Adobe Lightroom Camera App

 • Prehľad funkcii a výhod aplikácie Lightroom Camera.
 • Prispôsobenie nastaveného fotoaparátu v Lightroom Camera.
 • Fotografovanie v RAW formáte.
 • Synchronizácia fotografií s Lightroom na počítači.
 • Úprava fotografii.

Žánre fotografie

 • Portrét.
 • Krajina.
 • Mesto.
 • Lifestyle a produkty.
 • Deti a rodina.
 • Fotíme na sociálne siete.

Praktická časť

 • Praktické cvičenie portrét.
 • Praktické cvičenie mesto.
 • Hodnotenie fotografií.

Výstupné vedomosti po kurze / školení:

Naši lektori tohto kurzu - zistite, kto Vás bude učiť


U nás si nekupujete iba kurz,
ponúkame Vám komplexné vzdelávanie

Ak nám na niečom naozaj maximálne záleží, tak je to Vaša spokojnosť a tej sa sanžíme všetko prispôsobiť. Nechceme Vám ponúknuť iba kurz, na ktorý prídete a odídete, ale už 16. rok ponúkame komplexné a garantované vzdelávanie.
V cene tohto kurzu máte nasledovné výhody:
garancia spokojnosti, ak nebudete spokojný, vrátime Vám peniaze
tento kurz môžete zadarmo opakovať po absolvovaní
v cene kurzu máte materiály a písacie potreby
špičkové, moderné učebne a kvalifikovaní lektori z praxe
bohaté občerstvenie, kvalitná káva, čaje, voda a rôzne nápoje


Máte otázky, alebo sa chcete prihlásiť?

Získajte ďalšie informácie ohľadom počítačového kurzu Kurz profesionálneho fotenia mobilom - úvod do dokonalej mobilnej fotografie, filtre, kompozícia a techniky a Adobe Lightroom Camera a zavolajte nám, alebo nám napíšte nám správu cez kontaktný formulár.

Sme tu pre Vás od 8:00 do 20:00
poradenstvo, objednávky a informácie: 02/4920 3080
e-mailový kontakt: info@itlearning.sk


Zaujal Vás tento počítačový kurz? Chcete sa prihlásiť na kurz a potrebujete pomôcť? Chcete sa poradiť pred nástupom na kurz s lektorom? Radi Vám zodpovieme Vaše otázky ohľadom kurzu Kurz profesionálneho fotenia mobilom - úvod do dokonalej mobilnej fotografie, filtre, kompozícia a techniky a Adobe Lightroom Camera , prihlásime Vás na kurz, alebo Vám poradíme vybrať si vhodné metodické riešenie pre Vás alebo Vašu firmu.
Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave