Lektorský dotazník pred osobným pohovorom

Vážený uchádzač o prácu lektora. Ak sa nachádzate na tejto stránke, pravdepodobne Vás kontaktoval niekto z nášho personálneho oddelenia ohľadom spolupráce alebo ste už absolvovali predbežný pohovor. Váš životopis sa nám páčil, preto dovoľte, aby sme Vám oznámili, že prvé kolo pracovného pohovoru máte viac-menej za sebou a je veľká pravdepodobnosť, že budeme spolupracovať.

Pred pokračovaním úvodných krokov procesu je pre Vás aj pre nás dôležitá bližšia špecifikácia Vašej konkrétnej pracovnej predstavy, aby sme sa mohli diskutovať a upresniť vzájomné predstavy a podmienky, a aby sme Vám vedeli ponúknuť konkrétnu prácu, konkrétne kurzy, termíny.

Venujte, prosím, pracovnému dotazníku dostatok času a napíšte nám svoje reálne predstavy a možnosti. Vašou žiadosťou sa budú následne zaoberať naši špecialisti na plánovanie kurzov. Sľubujeme, že budeme hľadať optimálnu možnosť spolupráce tak, aby ste u nás našli pracovnú ponuku presne pre Vás.

Poznámka: ak ste sa dostali na túto stránku náhodou a máte záujem o spoluprácu, môžete formulár vyplniť a odoslať – uveďte však, prosím, do poznámky v rozšírenej základnej časti formulára svoj telefonický kontakt, ozveme sa Vám.

Venujte nám 10 minút a my Vám dáme prácu snov,
možno aj na celý život