Adobe Creative Cloud licencie

Súčasťou kurzu nie je licencia Adobe Creative Cloud, ani bezplatný prístup ku školenému softwaru. Ak sa budete chcieť na kurze prihlásiť do Adobe aplikácie – čo je pre plnohodnotné zvládnutie kurzu nutné, prineste si svoje (alebo od zamestnávateľa) aktívne konto Adobe Creative Cloud. Licencia a správne využívanie školeného software je v plnej kompetencii účastníka. Ak nemáte svoj účet, môžete si zaregistrovať pred kurzom bezplatný skúšobný účet (firemný na 14 dní alebo súkromný na 7 dní).

Na našich kurzoch Adobe bude pre vás na našich počítačoch v učebniach pripravená čistá inštalácia Adobe Creative Cloud a školený software – Photoshop, Illustrator, InDesign, Premiere, atď. Prineste si tak na kurz svoj účet s platnou licenciou a môžete s ním sa môžete na naše počítače prihlásiť. Alebo si prineste vlastný notebook s predinštalovaným softwarom.

Ak nemáte účet ani licenciu, môžete si pred kurzom zaregistrovať skúšobnú verziu

Software od spoločnosti Adobe ako napríklad Photoshop, Illustrator, InDesign či iné nie sú bezplatné programy. Aktuálnu cenu a podmienky si skontrolujte na stránkach www.adobe.com. Licencia a správne využívanie školeného software je v plnej kompetencii účastníka. Ak nemáte svoj účet, ponúkame vám video návod, ako si ho vytvoriť a aktivovať licenciu na 7 alebo 14 dní a teda aktivovať jeho skúšobnú verziu. Využívanie skúšobnej verzie musí byť v súlade s licenčnými podmienkami spoločnosti Adobe a video návod v žiadnom prípade nenavádza na využívanie skúšobnej verzie na prácu či na podnikanie.

14-dňová skúšobná verzia, registrovaná na firmu, netreba použiť kreditnú kartu

7-dňová skúšobná verzia, registrovaná pre jednotlivca, na úvod je treba zadať kreditnú kartu, ktorú je možné neskôr odstrániť 

Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave