Počítačové školenie Corel Draw! II. - pokročilé možnosti, technické kreslenie

Počítačové školenie Corel Draw! II.
pokročilé možnosti, technické kreslenie

Tento kurz otvárame podľa počtu záujemcov. Bez problémov otvoríme tento kurz iba pre Vás.

Navrhnite si vlastný termín!
Dĺžka kurzu / počítačového školenia
dĺžka školenia
2 dni
Cena kurzu / počítačového školenia
cena školenia bez zliav
201,50 € bez DPH
241,80 € s DPH
Otvorených termínov kurzu / školenia
otvorených termínov:
skupinové: 0
Zľavnená cena kurzu / počítačového školenia
lastminute zľava
nie je
Hotnotenia kurzu / počítačového školenia
hodnotenia účastníkov
priemerne 100,00 %
Miesto kurzu
Miesta otvorených kurzov:
Bratislava - centrum

Anotácia, popis školenia:

certifikované školiace stredisko - garancia spokojnosti - opakovanie kurzu zdarma

Cieľom počítačového školenia Corel Draw! II. pre mierne pokročilých je naučiť účastníkov ovládať pokročilé nástroje a možnosti, ktoré program Corel Draw ponúka. Školenie je určené pre všetkých záujemcov, ktorí majú s programom základné skúsenosti a potrebujú sa efektívne naučiť pracovať s vektorovou grafikou v prostredí Corel Draw!. Školenie sa nezameriava na výučbu základnej práce s programom, ale na jeho pokročilé nástroje a možnosti. Absolventi sa po skončení kurzu môžu uplatniť ako grafici, prípadne ako pracovníci v oblasti reklamy a propagácie. Školenie je ďalej zamerané na technické kreslenie a na nástroje, ktoré program v tejto oblasti ponúka.
používaná verzia software: CorelDraw graphic suite X5
Hodnotenie kurzu
Ing. František Fábera
lektor kurzu
Andrej M.  - hodnotenie kurzu: 100%
Pán Fábera je veľký profík ktorého nezaskočila žiadna otázka a vždy našiel spôsob ako by sa dala vec vyriešiť aj viacerými možnosťami. Keďže som bol človek z praxe a v Coreli pracujem už viac rokov, veľmi ma prekvapilo že aj tak som sa naučil veľa nových funkcií ktoré mi zjednodušia pracovný život. Pán Fábera je veľmi príjemný a pohodový človek. Počas kurzu som sa veľmi často pýtal rôzne veci ohľadom grafického programu a vždy som dostal užitočnú odpoveď. Je vidieť že má veľké skúsenosti z praxe. Chválim hlavne pána Lektora :) a veľmi som mal rád Váš automat na kávu :)
Bezplatné opakovanie kurzu
Tento kurz môžete bezplatne opakovať, ak by ste kurz nezvládli na prvý raz.
Certifikovaný akreditovaný kurz
Certifikát získavate ihneď po kurze - bezplatne.
Všetko je v cene kurzu
Nemusíte si k nám nič nosiť, v cene kurzu sú materiály aj občerstvenie.

Termíny a cena školenia Corel Draw! II. - pokročilé možnosti, technické kreslenie:

všetky termíny kurzov
Vysvetlivky a informácie

skupinové kurzy - tieto termíny sa realizujú ako skupinové od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov v našich učebniach, alebo živou on-line formou.
otvorený termín - tento termín kurzu je plánovaný a môžete sa prihlásiť, v tomto termíne budeme po naplnení kurz realizovať
garantovaný termín - na tento termín sú už prihlásení viacerí účastníci, kurz sa bude realizovať
online živý kurz - realizuje sa bez fyzického kontaktu prostrednístvom online výučby
denný kurz - kurz prebieha cez pracovný týždeň od 9:00 do 15:00
večerný kurz - kurz prebieha cez pracovný týždeň od 16:00 do 20:00
víkendový kurz - kurz prebieha v sobotu a v nedeľu od 9:00 do 14:00
zlavnený termín - na tento termín je aktuálne zľava, ktorá sa može zrušiť alebo znížiť po dopredaní určitého počtu miest. Ak chcete získať zľavu, ponáhľajte sa!

Termín kurzu musíme otvoriť

Pre tento kurz, aktuálne nemáme otvorený ani plánovaný žiadny denný termín. Bez problémov vieme pre vás v dohľadnej dobe tento kurz otvoriť.

Kontaktujte nás čo najskôr s vašou predstavou a my pre vás tento kurz otvoríme - skupinovo alebo individuálne v našich učebniach alebo online formou.

online kurz
Živé online kurzy

denný kurz - školenie prebieha online formou cez pracovný týždeň od 9:00 do 15:00
večerný kurz - školenie prebieha online formou cez pracovný týždeň od 16:00 do 20:00
víkendový kurz - školenie prebieha online formou v sobotu a v nedeľu od 9:00 do 14:00
Skupinové živé online kurzy sa realizujú v našej virtuálnej učebni s účastníkmi pripojenými online. Pre absolvovanie kurzu nebudete potrebovať nikam fyzicky chodiť, budete potrebovať bežný počítač, internetové pripojenie a minimálne mikrofón, ideálna je aj kameru, aby vás lektor videl – nie je to ale podmienka.

Ako to funguje?

Vy uvidíte lektora, jeho prezentáciu, výklad a lektor uvidí vašu prácu a pracovnú plochu, aby vás mohol viesť a usmerňovať pri praktických zadaniach a príkladoch.

Pripojenie do virtuálnej učebne je jednoduché a nebudete potrebovať žiadny špeciálny software, postačí Vám internetový prehliadač. Pripojenie a technické detaily s Vami pred kurzom prekonzultuje náš pracovník a pomôže Vám pripraviť Váš počítač na online kurz. Všetky študijné materiály sú pre Vás pripravené online.

denný termín
Skupinové denné termíny školenia

prezenčný kurz realizujeme cez pracovný týždeň v našich učebniach od 9:00 do 15:00

Denný kurz sa realizuje v čase od 9:00 do 15:00 hod. Medzi 12:00 a 13:00 hod. je prestávka určená na obed. Počas dňa sú ešte 2 krátke prestávky na kávu, vodu, čaj a iné.

Denné kurzy sa realizujú v našich učebniach. Sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5.

večerné termíny
Skupinové večerné termíny školenia

prezenčný kurz realizujeme cez pracovný týždeň v našich učebniach od 16:00 do 20:00

Večerný kurz sa realizuje v čase od 16:00 do 20:00 hod. Približne okolo 18:00 hod. je kratučká prestávka na kávu, vodu, čaj a iné. K dispozícii je vám aj občerstvenie v podobe croissantov, čajového pečiva, prípadne čerstvé bagety.

Večerné kurzy sa realizujú v našich učebniach. Sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5 účastníkov.

víkendové termíny
Skupinové víkendové termíny školenia

prezenčný kurz realizujeme cez víkendy v našich učebniach od 9:00 do 14:00

Víkendový kurz sa realizuje v čase od 9:00 do 14:00 hod. iba v sobotu a v nedeľu podľa počtu dní trvania kurzu. Ak má kurz viac ako 2 dni, jeho trvanie sa rozloží na viacero víkendov.

Kurzy sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5 účastníkov.

Cez víkend sú počas kurzu 3 kratučké prestávky na kávu, vodu, čaj a iné. K dispozícii je vám aj občerstvenie v podobe croissantov, čajového pečiva, prípadne čerstvé bagety. Hodinová prestávka na obed nie je plánovaná, no pokiaľ sa skupina s lektorom dohodne na obedovej prestávke - je možná.

individuálny počítačový kurz

Individuálny kurz a jeho termíny

Okrem skupinových kurzov vám ponúkame aj individuálne kurzy či konzultácie. Termín kurzu Corel Draw! II. - pokročilé možnosti, technické kreslenie si stanovíte podľa poteby a Vášho voľného času a my sa Vám pokúsime prispôsobiť.

cena individuálneho počítačového kurzu
Cena individuálneho termínu kurzu

Cena individuálneho vzdelávania je prirodzene vyššia ako cena skupinového školenia, pretože sa naše kapacity venujú iba Vám.

Cena za individuálny kurz Corel Draw! II. - pokročilé možnosti, technické kreslenie sa odvíja aj od toho, ako veľmi máme vo Vami vybranom termíne vyťažených lektorov, od jazyka výučby, od miesta konania kurzu a od jeho formy. Cenu Vám radi zašleme na základe Vašej požiadavky.

Chcete tento kurz iba pre seba?
Nevyhovuje Vám skupinové vzdelávanie?

Aj tento kurz Vám vieme ponúknuť ako individálny. Individuálny kurz znamená, že lektor sa bude venovať iba Vám a môžete si upravovať učebnú kurzu osnovu v rámci dĺžky kurzu podľa potreby.

Výhody a možnosti individuálneho kurzu Corel Draw! II. - pokročilé možnosti, technické kreslenie

forma kurzu: online, denná, večerná, víkendová, iná
termín kurzu: môžete si vybrať
miesto kurzu: prezenčne u nás, u vás vo firme
angličtina a nemčina za príplatok je možná
možnosť realizovať kurz živou online formou
môžete sa pýtať na Vaše konkrétne problémy a otázky
lektor sa prispôsobí Vášmu vnímaniu a prispôsobí tempo výučby Vám
lektor môže vysvetľovať a prezentovať na Vašich príkladoch

Zaujala Vás táto ponuka?
Máte záujem o tento kurz v individuálnej forme?

Firemné uzatvorené termíny

Aj tento kurz vieme uzatvoriť a realizovať iba pre vašu firmu. Od troch účastníkov sa nemusíte zaradiť do skupín, ale pripravíme vám uzatvorený vlastný termín kurzu, ktorý si navrhnete a to kdekoľvek na Slovensku. Kurz zrealizujeme v našich počítačových učebniach alebo u vás na našich počítačoch.


Cena uzatvoreného terminu kurzu pre vašu spoločnosť

Cena sa určuje podľa miesta školenia, formy školenia a odvíja sa od počtu účastníkov a pripadnej modifikácie dĺžky alebo obsahu kurzu.

Cena za uzatvorený kurz Corel Draw! II. - pokročilé možnosti, technické kreslenie sa odvíja aj od toho, ako veľmi máme vo Vami vybranom termíne vyťažených lektorov, od jazyka výučby, od miesta konania kurzu a od jeho formy. Cenu Vám radi zašleme na základe Vašej požiadavky.

Chcete tento kurz iba pre seba a vašich kolegov?
Nevyhovuje vám otvorený kurz?

Aj kurz Corel Draw! II. - pokročilé možnosti, technické kreslenie vám vieme ponúknuť vo forme firemného vzdelávania. Táto forma je vhodná, ak chcete prihlásiť viac ako 3 osoby a prajete si kurz uzatvoriť iba pre seba a pre vašich kolegov. S termínmi kurzu sa vám prispôsobíme v maximálnej možnej miere a lektor sa bude venovať iba vašej skupine, môžete si aj upravovať učebnú osnovu kurzu podľa potreby.

Výhody a možnosti firemného uzatvoreného kurzu

termín kurzu: môžete si navrhnúť
miesto kurzu: u nás alebo u vás vo firme
kdekoľvek na Slovesnku, prídeme za vami aj s technikou
angličtina, nemčina za príplatok je možná
možnosť realizovať kurz živou online formou
možnosť kurz skrátiť, predĺžiť alebo upraviť osnovu kurzu
lektor sa prispôsobí tempu skupiny
pomôžeme vám s rozdelením účastníkov do skupin podľa úrovne prostredníctvom on-line testov
komplexné zastrešenie vzdelávania od analýzy vedomostí a plánovania vzdelávacích aktivít, až po samotnú realizáciu kurzov

Pri firemných otvorených termínoch môžete využiť skupinové zľavy:
skupina od troch účastníkov: ZĽAVA 10%,
skupina od piatich účastníkov: ZĽAVA 15%,
skupina od ôsmich účastníkov: ZĽAVA 25%
skupina od 10 účastníkov na skupinu – zľava na vyžiadanie

Zaujala vás ponuka?
Máte záujem o uzatvorený kurz pre vašu firmu?

Napíšte nám Vašu predstavu a my Vám obratom zašleme nielen cenovú ponuku, ale aj referencie a profily lektorov. Môžeme Vám pripraviť aj školenie na mieru, zložiť učebnú osnovu z viacerých kurzov.

vlastný termín kurzu

Mám záujem o vlastný termín

My sme tu v prvom rade pre Vás a ak vám nevyhovuje žiaden skupinový termín kurzu - ani denný, večerný, víkendový a dokonca ani živý online termímn, kontaktujte nás. Nájdeme pre Vás riešenie.

Navrhnite si vlastný termín kurzu

U nás kurzy neotvárame podľa toho, ako to vyhovuje nám, ale v prvom rade podľa toho, ako to vyhovuje vám. Naše otvorené skupinové terminy kurzov sú predovšetkým zrkadlom vašich potrieb, teda potrieb našich zákazníkov.

Ak vám nevyhovuje žiadny skupinový termín kurzu - denný, večerný, víkendový a dokonca ani živý online kurz - napíšte nám. Preveríme možnosti a pokiaľ budeme mať voľné kapacity a učebne, Váš termín vyhlásime za verejný. Všetci sa prispôsobíme Vám.

Výhody a možnosti vlastného termínu

návrh termínu je bezplatný
od jednej osoby
pre firmy aj pre jednotlivcov
ideálna možnosť pri dlhodobom plánovaní kurzov v balíku
forma termínu: denná, večerná, víkendová, online živý kurz
obratom preverujeme naše kapacity a dáme Vám vedieť, aké sú možnosti
všetci sa prispôsobujú Vám a Vášmu kalendáru

Zaujala vás ponuka?
Máte záujem o vlastný termín kurzu?

Napíšte nám do správy Vašu predstavu a my Vám obratom odpíšeme.

Nevyhovuje Vám žiadny termín ani miesto?

Sme tu pre Vás aj mimo bežných otvorených termínov či už pre jednotlivca alebo pre firemné skupiny. Vieme Vám ponúknuť individuálny kurz alebo pripraviť skupinový termín podľa Vašej potreby. Vyberte si, ako Vám môžme pomôcť s termínom pre počítačové školenie Corel Draw! II. - pokročilé možnosti, technické kreslenie.

Aktivujte si strážneho psa - posielanie nových termínov priamo na Váš e-mail

Strážny pes

Aktivovať stráženie

Otvoríme nový skupinový termín, ktorý Vám bude vyhovovať

Vlastný termín

Vyžiadať vlastný termín

Ponúkneme Vám uzatvorený termín pre väčšiu skupinu u nás alebo u Vás vo firme

Firemný termín

Mám záujem

Učebná osnova počítačového školenia
Corel Draw! II. - pokročilé možnosti, technické kreslenie

Pokročilé možnosti pracovného prostredia

 • Pokročilé možnosti papiera - pracovnej plochy

Farebné palety

 • Úprava farebných paliet
 • Nová paleta farieb
 • Pridávanie vlastných farieb

Interaktívne nástroje a efekty

 • Tieň
 • Priesvitnosť
 • Perspektíva
 • 3D - interaktívne vysunutie
 • Prechod
 • Kontúra
 • Čočka – šošovka
 • Invertovať
 • Intenzita farieb
 • Rastrové efekty a nástroje na prácu s rastom

Pokročilá práca s objektmi - zmeny

 • Transformácia
 • Tvarovanie a rezanie
 • Guma a nôž
 • Zoskupovanie
 • Kombinovanie
 • Zamykanie objektov
 • Rozdelenie na krivky

Nastavenie stránky

 • Rozmery
 • Spadavka – okraje
 • Nastavenie pozadia stránky
 • Vlastný typ papiera s stránky

Tvorba štítkov, hromadná tlač

 • Nastavenie strany
 • Možnosti štítkov
 • Úprava štítkov

Možnosti zobrazenia

 • Model zobrazenia
 • Mriežka a jej nastavenie
 • Prichytávanie
 • Dynamické vodiace čiary a ich nastavenie

Čiarový kód

 • Vkladanie
 • možnosti a nastavenie

Vkladanie iných typov objektov do dokumentu

Pokročilá práca s rastrom

 • Vkladanie rastra
 • Rozrastrovanie objektu
 • Nastavenie
 • Filtre a efekty
 • Orezávanie
 • Transformácia

Pokročilá práca s textom

 • Vkladanie textu na objekty
 • Vkladanie textu do objektov
 • Pravopis
 • Automatické opravy
 • Prepájanie textov - viacstranový text
 • Pokročilé formátovanie textu
 • Prevádzanie textu
 • Zmena veľkosti znakov
 • Špeciálne znaky
 • Prevádzanie textu na krivky - výhody nevýhody

Štýly a objekty

 • Štýly grafiky a textu
 • Metódy výberu objektov
 • Spôsoby duplikácie objektov
 • Klonovanie objektov a štýlov

Pokročilá práca s vrstvami

 • Čo sú vrstvy
 • Možnosti ich použitia
 • Vytvorenie novej vrstvy
 • Usporiadanie objektov vo vrstvách
 • Nastavenie vlastností vrstiev, práca s predlohou

Kótovanie objektov, tvorba technických dokumentácii

 • Možnosti kótovania
 • Typy čiar
 • Vkladanie kótovacích čiar
 • Uhlové kótovanie
 • Vkladanie popisov
 • Rozkladanie kót
 • Úprava kót
 • Práca s textom pri kótach
 • Zásady presného kreslenia
 • Šráfovanie

Výstupné vedomosti po kurze / školení:

Po ukončení počítačového školenia Corel Draw! II. - pokročilé možnosti a technické kreslenie bude absolvent pripravený a schopný poznať takmer všetky možnosti, ktoré program ponúka a tým tak zefektívniť svoju prácu. Absolvent bude tiež schopný využívať program CorelDraw! na tvorbu a spracovanie jednoduchých technických dokumentov.

Naši lektori tohto kurzu - zistite, kto Vás bude učiť

Posledné komentáre účastníkov, ktorí už absolvovali tento kurz

Počítačové školenie Corel Draw! II. - pokročilé možnosti, technické kreslenie od roku 2008 u nás absolvovalo už približne 803 účastníkov. Hodnotenia a reakcie sa zobrazujú iba z vyplnených hodnotení od roku 2014.
zobrazených komentárov: 10 z celkového počtu 10 priemerné hodnotenie: 100,00%
Andrej M.
03.10.2017

hodnotenie lektora:
100%
Ing. František Fábera
lektor kurzu Ing. František Fábera
lektor kurzu
Absolvoval/a: Corel Draw! II. - pokročilé možnosti, technické kreslenie
Pán Fábera je veľký profík ktorého nezaskočila žiadna otázka a vždy našiel spôsob ako by sa dala vec vyriešiť aj viacerými možnosťami. Keďže som bol človek z praxe a v Coreli pracujem už viac rokov, veľmi ma prekvapilo že aj tak som sa naučil veľa nových funkcií ktoré mi zjednodušia pracovný život. Pán Fábera je veľmi príjemný a pohodový človek. Počas kurzu som sa veľmi často pýtal rôzne veci ohľadom grafického programu a vždy som dostal užitočnú odpoveď. Je vidieť že má veľké skúsenosti z praxe. Chválim hlavne pána Lektora :) a veľmi som mal rád Váš automat na kávu :)
Veronika F.
07.07.2017

hodnotenie lektora:
100%
Ing. František Fábera
lektor kurzu Ing. František Fábera
lektor kurzu
Jana T.
17.04.2017

hodnotenie lektora:
100%
Ing. František Fábera
lektor kurzu Ing. František Fábera
lektor kurzu
Absolvoval/a: Corel Draw! II. - pokročilé možnosti, technické kreslenie
Max. spokojná, školiteľ maximálne ústretový .... Školenie bolo výborné, nemám žiadne pripomienky, prinieslo mi veľa poznatkov.
Alexandra M.
19.03.2017

hodnotenie lektora:
100%
Ing. František Fábera
lektor kurzu Ing. František Fábera
lektor kurzu
Jana F.
03.08.2016

hodnotenie lektora:
100%
Ing. František Fábera
lektor kurzu Ing. František Fábera
lektor kurzu
Absolvoval/a: Corel Draw! II. - pokročilé možnosti, technické kreslenie
Pohodový kurz, vďaka len dvom účastníkom bohatý priestor na otázky a príklady riešení, príjemný lektor, skvelé prednášanie. absolútne bez výhrad. Prvé školenie u Vás som absolvovala už dávnejšie prostredníctvom svojho predchádzajúceho zamestnávateľa, som príjemne prekvapená vzrastajúcou kvalitou kurzov aj technického zázemia.
Vít T.
16.05.2016

hodnotenie lektora:
100%
Ing. František Fábera
lektor kurzu Ing. František Fábera
lektor kurzu
Absolvoval/a: Corel Draw! II. - pokročilé možnosti, technické kreslenie
Kurz splnil moje očakávania, pretože prednášajúci prispôsobil výuku našim okruhom tém o ktoré sme mali záujem. Prednášky na vysokej úrovni. Profesionálne vystupovanie a prístup.
Ľubica M.
16.03.2016

hodnotenie lektora:
100%
Ing. František Fábera
lektor kurzu Ing. František Fábera
lektor kurzu
Lukáš H.
09.03.2016

hodnotenie lektora:
100%
Ing. František Fábera
lektor kurzu Ing. František Fábera
lektor kurzu
Daniel K.
13.11.2015

hodnotenie lektora:
100%
Ing. František Fábera
lektor kurzu Ing. František Fábera
lektor kurzu
Marianna S.
03.09.2014

hodnotenie lektora:
100%
Ing. František Fábera
lektor kurzu Ing. František Fábera
lektor kurzu
Absolvoval/a: Corel Draw! II. - pokročilé možnosti, technické kreslenie
S kurzom som bola maximalne spokojna. Mozno by bolo fajn mat k dispozicii vykonnejsi pocitac, pretoze pri narocnejsich grafickych operaciach PC kolaboval a tym komplikoval pracu. Tiez by bolo vhodne mat k dispozicii novsiu verziu programu. Za ciastocne negativnu povazujem pomalu komunikaciu s Vasou spolocnostou pred samotnym kurzom. Moju otazku som musela zaslat opakovane 2 x e-mailom a potom to este riesit telefonicky, nakolko ma nik nekontaktoval. Argumentom Vasej pracovnicky bolo, ze jej to "v maily hodilo do nejakeho ineho priecinku". Cely proces tak trval cca 2 tyzdne. Myslim, ze to zbytocne znizuje inak vysoku kvalitu Vasich vzdelavacich sluzieb. Bola som maximalne spokojna. S kurzom som bola velmi spokojna.


U nás si nekupujete iba kurz,
ponúkame Vám komplexné vzdelávanie

Ak nám na niečom naozaj maximálne záleží, tak je to Vaša spokojnosť a tej sa sanžíme všetko prispôsobiť. Nechceme Vám ponúknuť iba kurz, na ktorý prídete a odídete, ale už 16. rok ponúkame komplexné a garantované vzdelávanie.
V cene tohto kurzu máte nasledovné výhody:
garancia spokojnosti, ak nebudete spokojný, vrátime Vám peniaze
tento kurz môžete zadarmo opakovať po absolvovaní
v cene kurzu máte materiály a písacie potreby
špičkové, moderné učebne a kvalifikovaní lektori z praxe
bohaté občerstvenie, kvalitná káva, čaje, voda a rôzne nápoje


Máte otázky, alebo sa chcete prihlásiť?

Získajte ďalšie informácie ohľadom počítačového kurzu Corel Draw! II. - pokročilé možnosti, technické kreslenie a zavolajte nám, alebo nám napíšte nám správu cez kontaktný formulár.

Sme tu pre Vás od 8:00 do 20:00
poradenstvo, objednávky a informácie: 02/4920 3080
e-mailový kontakt: info@itlearning.sk


Zaujal Vás tento počítačový kurz? Chcete sa prihlásiť na kurz a potrebujete pomôcť? Chcete sa poradiť pred nástupom na kurz s lektorom? Radi Vám zodpovieme Vaše otázky ohľadom kurzu Corel Draw! II. - pokročilé možnosti, technické kreslenie, prihlásime Vás na kurz, alebo Vám poradíme vybrať si vhodné metodické riešenie pre Vás alebo Vašu firmu.
Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave