Hľadali sme testerov našich IT kurzov – vyskúšajte naše kurzy úplne zadarmo.

Prvé kolo a prijímanie žiadostí bolo uzatvorené. Keďže ich kontrolujeme a prechádzame individuálne – prosíme o strpenie. Ozveme sa každému čoskoro – ďakujeme.

Máte chuť naučiť sa nové veci? A kopec času denne, večerne alebo cez víkend?
Ponúkame vám exkluzívnu možnosť – absolvovať kľudne všetky naše kurzy v roku 2020 a získať informácie od lektorskej elity v oblasti.
Od svitu do mrku …a len preto, že vás jednoducho baví vzdelávať sa.


Prihláste sa a rok ku nám môžete chodiť úplne zadarmo a absolvovať
toľko kurzov, koľko zvládnete.
Áno, naozaj zadarmo.

Naozaj vás baví vzdelávať sa?

Ušili sme pre vás neplatenú pracovnú ponuku…

Tester našich IT kurzov

Aká je náplň práce IT testera?

Práca je v podstate jednoduchá, ale aj trochu náročná. Prvá časť práce vyžaduje zodpovedne si vybrať kurzy podľa želania a dohody a absolvovať ich. Dobré, nie?  Všetky náklady na absolvovanie hradí IT Learning – naše kurzy sú pre testera zadarmo.

  • Počet kurzov? Koľko zvládnete. Nebudeme vás obmedzovať.
  • Kedy? Keď budete mať čas – kedykoľvek v roku 2020. Máme kurzy denné, večerné alebo víkendové.
  • Kto by to mal byť? Nemáme definovanú presnú osobu, ani vek, ani pohlavie. Kľudne to môžete byť práve vy. Testovača kurzov hľadáme na dlhodobú spoluprácu, ideálne na jeden rok, možno i viac…

Kto sa môže prihlásiť

Kto? Každý, kto má záujem a čas. Čas absolvovať minimálne 2 kurzy mesačne (pozor, niektoré sú 2- a niektoré i 3-dňové).
Každý, kto má vlohy písať „čtivé“ články. Teda také, ktoré budú čitatelia radi čítať… Ak ich budú milovať, máte u nás významné plus a tajný bonus navyše.
Nemáme vyprofilovanú osobu, ani definovaný vek, či pohlavie.

Kedy a ako?

Testovač absolvuje kurz a druhá časť jeho práce je o reporte z neho. Po každom absolvovanom kurze napíšete 2 články, alebo natočíte video o kurze (z kurzu), ktoré pôjde na náš firemný blog ako zhrnutie vašich postrehov a pocitov z lektora a vzdelávania, či čo ste sa naučili. Nič extra zložité. Chceme poznať váš pocit a názor – objektívny a zdravo kritický. Zhrnuté, podčiarknuté: vybrať – absolvovať – napísať. Učiť sa a blogovať – to je v zásade celá náplň práce.

Vyberte si formu reportu, ktorá vám vyhovuje. Či chcete tvoriť a písať články alebo budete pripravovať videá na blog. Je to na vás. Pri posielaní prihlášky na testovača kurzov nám tento výber treba oznámiť 🙂


Inšpirácia a práca testovačov za rok 2018/2019

Inšpiratívne príklady článkov nájdete na našom blogu – mrknite napríklad na články o kurze online marketingu, kurze PowerPointu, programovania, grafiky alebo z oblasti úpravy fotiek. Na blogu nájdete i mnohé ďalšie…

Dokedy sa môžem prihlásiť?

Prihlásiť sa môžete do polnoci 15. februára 2020. Prostredníctvom mailu, detaily nižšie. Následne na základe zaslaných podkladov spraví naše marketingové oddelenie predbežný výber, pozve vás na pohovor a podľa jeho priebehu, vzájomného porozumenia a sympatií vyberie dvoch testovačov našich kurzov. A ideme na to! 🙂

Čo povedali o testovaní testerky z minulosti?

Kristína

Absolventka Ekonomickej univerzity v Bratislave, nadšenkyňa vzdelávania so záľubou o oblasť IT, ekonómie a podnikanie. V práci testuje SW a po práci kurzy IT Learningu.
Rada sa delí o svoje pocity a dojmy aj prostredníctvom blogov.

1) Ako sa ti testovali doterajšie kurzy v IT Learningu? Je to pre každého?

Testovanie bola pre mňa užitočná zábava – spoznala som veľa zaujímavých ľudí a názorov na rôzne problematiky. Vyskúšala som si kurzy od programovacích jazykov cez grafický softvér a v neposlednom rade balíček MS Office.
Testovať kurzy bolo pre mňa jednoznačne posunom – najmä v pracovnom živote. Tým, že sa pohybujem vo sfére IT, je pre mňa dôležité neustále sa vzdelávať. Procesy, ktoré vykonávam bežne, som zefektívnila na základe kurzov na slušnú úroveň, dovolím si tvrdiť.

A či je pre každého? Vek, pohlavie, či profesia naozaj nerozhodujú… Rozhodne si však treba premyslieť, koľko času ste ochotní tomu venovať a ak pracujete, či vás šéf pustí na 16.00 na kurz. 🙂

2) Je niečo na práci testovača kurzov super a niečo ťažké? Ak áno, čo?

Super na týchto kurzoch je, že to neberiete ako školu či povinné vzdelávanie. Na kurzoch bola vždy príjemná atmosféra. Lektori často používajú vtipné historky či príbehy, aby zaujali, poučili a aj pobavili účastníkov. Každý jeden som si užívala a snažila sa z neho vyťažiť maximum. Ja som výber svojich kurzov orientovala na dve kategórie: programovacie jazyky a oddychovky. Sami asi tušíte, čo bolo náročnejšie 🙂

3) Máš na základe svojich skúseností odkaz pre nových testerov?

Chodiť na kurzy je jedna vec, a potom sadnúť za počítač a napísať kvalitný blog, je vec druhá. Odkaz budúcim testerom – pokiaľ ste nadšenci vzdelávania a nebojíte sa výziev, treba ísť rozhodne do toho! Stojí to za váš čas!
BTW – IT Learning má, či už zo stránky ľudskej alebo odbornosti, naozaj kvalitných lektorov, vždy sú príjemní a usmievaví 🙂

kristina lorinczova s usmevom

Martina

Úspešná manažérka, ktorá po 25 rokoch zanechala vrcholovú pozíciu v nadnárodnej firme.
A konečne má čas na seba. Pretože miluje výzvy, rozhodla sa ďalej vzdelávať, naučiť sa nové veci, popasovať sa s tým, čo jej nie je až také blízke.
Rada sa nielen prostredníctvom blogu delí o nové poznatky z kurzov aj s inými.

1) Ako sa ti testovali doterajšie kurzy v IT Learningu? Je to pre každého?

Nie každý kurz je pre každého, ale každý si z ponuky v IT Learning určite vyberie. Ja som nenazbierala napríklad odvahu testovať kurzy venujúce sa programovaniu, to som posúdila, že je nad moje sily a schopnosti. Ale tie microsoftové a online marketingové, tie môžem vrele odporučiť.

2) Je niečo na práci testovača kurzov super a niečo ťažké? Ak áno, čo?

Výborné je, že človek má možnosť vôbec absolvovať takú širokú škálu kurzov. Je to mimoriadne prínosné. Ako zvyčajne, čím viac sa človek učí, tým viac si rozširuje obzory …a tým viac zisťuje, čo všetko ešte nevie. Možnosti sú rozsiahle, treba vyskúšať a zažiť.
Ťažká v pozícii testera je situácia, ak si nemáte v praxi ako odskúšať a upevniť nadobudnuté znalosti. Po prvé sa vám veľmi ťažko píše článok na blog a po druhé znižuje sa hodnota, ktorú vám kurz mal priniesť.

3) Máš na základe svojich skúseností odkaz pre nových testerov?

Iba jeden – byť testerom v IT Learning bola parádna vec a už teraz závidím novému testerovi jeho šancu 🙂 Držím palce, nech si kurzy užije a na kurzoch sa „baví“ aspoň tak, ako ja.

testerka kurzov IT Learning

Lívia

Študentka aplikovanej informatiky, ktorú baví pracovať a vzdelávať sa v rôznych oblastiach IT i online marketingu. Vo voľnom čase sa s rada delí o svoje skúsenosti, vedomosti, zážitky a dojmy nielen z prostredia IT Learningu a vo forme článkov.

1) Ako sa ti testovali doterajšie kurzy v IT Learningu? Je to pre každého?

Testovalo sa mi skvelo! Je to rozhodne príjemná skúsenosť, ktorá mi dala množstvo poznatkov a mala som možnosť spoznať nových ľudí. Z môjho uhla pohľadu je testovanie pre každého, kto sa chce zdokonaliť v oblasti IT a marketingu.

2) Je niečo na práci testovača kurzov super a niečo ťažké? Ak áno, čo?

Na práci testovača je super v podstate úplne všetko. Lektori sú milí, uchádzači tiež a tým, že si pár dní po kurze človek sadne k počítaču a začne uvažovať, čo z toho všetkého by mohlo najviac zaujať čitateľa, nadobudne opäť iný pohľad na vec.
Ak by som mala zhodnotiť, čo je na práci testovača obtiažne, možno by to bola skutočnosť, že ak sa testovač rozhodne napríklad pre kurz Java IV, bude pre neho ťažké nájsť tému na článok. Pokročilé metódy v Jave sú síce zaujímavé, ale pre malú skupinu ľudí. Avšak témy zamerané na marketing sú veľmi vďačné a vždy sa mi o nich dobre písalo.

3) Máš na základe svojich skúseností odkaz pre nových testerov?

Snažte sa tvoriť content, ktorý pomáha ľuďom rásť. Buďte kreatívni a edukujte.
Prajem vám veľa šťastia a čítaných článkov 🙂

Neváhajte, nečakajte, prihláste sa, už teraz
sa na stretnutie s vami tešíme!

Podmienky na spoluprácu:

  • poslať fotografiu a životopis čím skôr
  • dajte nám vedieť, ako chcete tvoriť výstup po kurze: videom alebo článkom na blog
  • poslať motivačný list/video v podobe ukážkového článku na tému: „prečo som sa rozhodol/-la vzdelávať a navštevovať kurzy v IT LEARNING“
  • pripojiť predbežný zoznam kurzov, o ktoré máte záujem (nájdete v prehľade kurzov)
  • doplniť tiež orientačný časový harmonogram, kedy môžete kurzy navštevovať – denne, večerne alebo cez víkendy (alebo mix)
  • poslať uvedené dokumenty e-mailom na adresu: toth@itlearning.sk
  • predmet emailu: tester 2020

Prihlášky: do polnoci 15. februára 2020
Vyhodnotenie a výsledky výberu: 1. marec 2020
Ozveme sa každému uchádzačovi.


Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave