Podrobné informácie
Podrobné informácie o termíne kurzu
SQL Server Reporting Services
inštalácia, vytváranie a nasadzovanie reportov

Tento termín je otvorený, neváhajte, kľudne sa prihláste ako prvý!
Kalendár
Kurz začína dňa: 04.11.2023
Dĺžka školenia : 2 dni
Termín začína o: 160 dní
Forma: víkendový kurz od 09:00 do 14:00
Miesto: Bratislava, Kominárska 2

Ďalšie zaujímavé podrobnosti o termíne

Záujem
Za posledný týždeň sa o tento kurz a jeho termíny zaujímalo 7 ľudí.
Termín kurzu
Kurz sa začína v sobotu 04.11.2023 a končí v nedeľu 05.11.2023 a koná sa každý deň od 09:00 do 14:00. Tento termín sa začína o 160 dní a keď ho premeškáte, ďalší víkendový kurz sa bude konať o 202 dní, teda dňa 16.12.2023. Najbližší ďalší termín Vám vieme ponúknuť ako večerný kurz, ktorý začína dňa 06.11.2023, teda o 162 dní.
Kto bude lektorom tohto kurzu?
Momentálne ešte nevieme, kto bude na tomto termíne lektor, ale lektorov, ktorí zvyknú tento kurz prednášať si môžete pozrieť v detaile kurzu.
Miesto konania
Tento termín kurzu sa bude konať v našich počítačových učebniach v Bratislave na Kominárskej ulici, čo je kúsok od Račianskeho mýta. Pozrite si stránku pobočky Bratislava, kde nájdete mapku, informácie o dostupnosti MHD a o parkovaní.
Nákupný košík
Tento kurz sa bude realizovať ako skupinový a prihlasovanie je zatiaľ otvorené, zostávajú voľné miesta.
Občerstvenie
Počas prestávok máte v cene kurzu kávu, čaj, vodu, čajové pečivo a croissanty. Počas dňa je vám k dispozícii aj automat na čerstvé bagety, sladkosti alebo sladené nápoje a džúsy. Keďže sa kurz koná cez víkend a kurz končí už o 14:00, zvykneme mať iba krátku obednú prestávku. Ak si prinesiete vlastný obed, môžte sa naobedovať počas tejto krátkej prestávky.
Garancia spokojnosti
Garancia spokojnosti a opakovanie termínu: Ak nebudete s kurzom spokojný, vrátime Vám peniaze. Taktiež nezabúdajte, že kurz môžete bezplatne opakovať. Áno, môžete prísť bezplatne na iný termín znova. Prečítajte si podmienky bezplatného opakovania kurzu.
Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave