Podrobné informácie
Podrobné informácie o termíne kurzu
Microsoft Word
riešenie praktických úloh

Tento termín je otvorený, neváhajte, kľudne sa prihláste ako prvý!
Kalendár
Kurz začína dňa: 13.10.2021
Dĺžka školenia : 1 deň
Termín začína o: 20 dní
Forma: denný kurz od 09:00 do 15:00
Miesto: Bratislava, Kominárska 2

Ďalšie zaujímavé podrobnosti o termíne

Záujem
Za posledný týždeň sa o tento kurz a jeho termíny zaujímali 4 ľudia.
Termín kurzu
Kurz sa bude konať v stredu 13.10.2021 od 09:00 do 15:00. Tento termín sa začína o 20 dní a keď ho premeškáte, ďalší denný kurz sa bude konať o 62 dní, teda dňa 24.11.2021. Najbližší ďalší termín Vám vieme ponúknuť ako víkendový kurz, ktorý začína dňa 16.10.2021, teda o 23 dní.
Kto bude lektorom tohto kurzu?
Momentálne ešte nevieme, kto bude na tomto termíne lektor, ale lektorov, ktorí zvyknú tento kurz prednášať si môžete pozrieť v detaile kurzu.
Miesto konania
Tento termín kurzu sa bude konať v našich počítačových učebniach v Bratislave na Kominárskej ulici, čo je kúsok od Račianskeho mýta. Pozrite si stránku pobočky Bratislava, kde nájdete mapku, informácie o dostupnosti MHD a o parkovaní.
Nákupný košík
Tento kurz sa bude realizovať ako skupinový a prihlasovanie je zatiaľ otvorené, zostávajú voľné miesta.
Občerstvenie
Počas prestávok máte v cene kurzu kávu, čaj, vodu, čajové pečivo a croissanty. Počas dňa je vám k dispozícii aj automat na čerstvé bagety, sladkosti alebo sladené nápoje a džúsy. Možností na obed je v našom okolí viac, informácie o možnostiach stravovania nájdete sekcii Kontakt / Stravovanie a obedy ku kurzom, kde sme pre Vás vybrali 12 reštaurácií.
Garancia spokojnosti
Garancia spokojnosti a opakovanie termínu: Ak nebudete s kurzom spokojný, vrátime Vám peniaze. Taktiež nezabúdajte, že kurz môžete bezplatne opakovať. Áno, môžete prísť bezplatne na iný termín znova. Prečítajte si podmienky bezplatného opakovania kurzu.