Podrobné informácie
Podrobné informácie o termíne kurzu
Microsoft Outlook II.
práca v tíme, Time management a pokročilá práca s kalendárom

Tento termín je garantovaný, takže sa môžete spoľahnúť, že sa otvorí.
Kalendár
Kurz začína dňa: 08.02.2019
Dĺžka školenia : 1 deň
Termín začína o: 22 dní
Forma: denný kurz od 09:00 do 15:00
Miesto: Bratislava, Kominárska 2

Ďalšie zaujímavé podrobnosti o termíne

Záujem
Za posledný týždeň sa o tento kurz a jeho termíny zaujímalo 20 ľudí.
Termín kurzu
Kurz sa bude konať v piatok 08.02.2019 od 09:00 do 15:00. Tento termín sa začína o 22 dní a keď ho premeškáte, ďalší denný kurz sa bude konať o 50 dní, teda dňa 08.03.2019. Najbližší ďalší termín Vám vieme ponúknuť ako víkendový kurz, ktorý začína dňa 09.02.2019, teda o 23 dní.
Kto bude lektorom tohto kurzu?
Na tento termín kurzu je priraedný náš lektor Ing. Patrik Toman. U nás má tento lektor odprednášaných chvályhodných 1282 kurzov a v hodnoteniach dosiahol 98,06% spokojnosť. Patrik je našim najväčším odborníkom na Excel a okrem iného aj špecialista na Microsoft Office, počítačové siete a serverové operačné systémy, Linux a SQL databázy. Patrik je našim odborným garantom pri väčšine kurzov a tvorí obsahovú časť Office kurzov, učebné osnovy a príručky. Má dlhoročnú prax v učení, prednáša IT vyše 10 rokov.
Miesto konania
Tento termín kurzu sa bude konať v našich počítačových učebniach v Bratislave na Kominárskej ulici, čo je kúsok od Račianskeho mýta. Pozrite si stránku pobočky Bratislava, kde nájdete mapku, informácie o dostupnosti MHD a o parkovaní.
Termín
Tento termín kurzu je skupinový a je garantovaný čo znamená, že máme prihlásených aspoň dvoch účastníkov. Kurz budeme určite realizovať.
Nákupný košík
Tento kurz sa bude realizovať ako skupinový a prihlasovanie je zatiaľ otvorené, zostávajú voľné miesta.
Občerstvenie
Počas prestávok máte v cene kurzu kávu, čaj, vodu, čajové pečivo a croissanty. Počas dňa je vám k dispozícii aj automat na čerstvé bagety, sladkosti alebo sladené nápoje a džúsy. Možností na obed je v našom okolí viac, informácie o možnostiach stravovania nájdete sekcii Kontakt / Stravovanie a obedy ku kurzom, kde sme pre Vás vybrali 12 reštaurácií.
Garancia spokojnosti
Garancia spokojnosti a opakovanie termínu: Ak nebudete s kurzom spokojný, vrátime Vám peniaze. Taktiež nezabúdajte, že kurz môžete bezplatne opakovať. Áno, môžete prísť bezplatne na iný termín znova. Prečítajte si podmienky bezplatného opakovania kurzu.