Podrobné informácie
Podrobné informácie o termíne kurzu
Facebook marketing I.
ako byť správny sociálny manažér, vedenie a správa firemnej stránky, získavanie fanúšikov a virálna komunikácia

Tento termín je garantovaný, takže sa môžete spoľahnúť, že sa otvorí.
Kalendár
Kurz začína dňa: 18.05.2021
Dĺžka kurzu : 1 deň
Termín začína o: 3 dni
Forma: denný kurz od 9:00 do 15:00
Miesto: Bratislava, Kominárska 2

Ďalšie zaujímavé podrobnosti o termíne

Záujem
Za posledný týždeň sa o tento kurz a jeho termíny zaujímalo 30 ľudí.
Tento termín bude pravdepodobne čoskoro vypredaný.
Termín kurzu
Kurz sa bude konať v utorok 18.05.2021 od 9:00 do 15:00. Tento termín sa začína o 3 dni a keď ho premeškáte, ďalší denný kurz sa bude konať o 18 dní, teda dňa 02.06.2021. Najbližší ďalší termín Vám vieme ponúknuť ako víkendový kurz, ktorý začína dňa 05.06.2021, teda o 21 dní.
Kto bude lektorom tohto kurzu?
Na tento termín kurzu je priradený náš lektor Peter Hecht. U nás má tento lektor odprednášaných chvályhodných 1393 kurzov a v hodnoteniach dosiahol 98,53% spokojnosť. Peťo je lektorom od vzniku spoločnosti. Jeho hlavným zameraním je programovanie web stránok, grafika a internetový marketing. Má na svedomí vzhľad našich web stránok, je zároveň marketingovým riaditeľom spoločnosti. Okrem toho, že navrhuje, programuje a tvorí pre IT Learning, konzultuje témy ohľadom online marketingu aj pre iné spoločnosti. Nebojí sa na kurzoch podeliť o svoje praktické skúsenosti a know-how.
Miesto konania
Tento termín kurzu sa bude konať v našich počítačových učebniach v Bratislave na Kominárskej ulici, čo je kúsok od Račianskeho mýta. Pozrite si stránku pobočky Bratislava, kde nájdete mapku, informácie o dostupnosti MHD a o parkovaní.
Termín
Tento termín kurzu je skupinový a je garantovaný čo znamená, že máme prihlásených aspoň dvoch účastníkov. Kurz budeme určite realizovať.
Nákupný košík
Tento kurz sa bude realizovať ako skupinový a prihlasovanie je zatiaľ otvorené, zostávajú voľné miesta.
Občerstvenie
Počas prestávok máte v cene kurzu kávu, čaj, vodu, čajové pečivo a croissanty. Počas dňa je vám k dispozícii aj automat na čerstvé bagety, sladkosti alebo sladené nápoje a džúsy. Možností na obed je v našom okolí viac, informácie o možnostiach stravovania nájdete sekcii Kontakt / Stravovanie a obedy ku kurzom, kde sme pre Vás vybrali 12 reštaurácií.
Garancia spokojnosti
Garancia spokojnosti a opakovanie termínu: Ak nebudete s kurzom spokojný, vrátime Vám peniaze. Taktiež nezabúdajte, že kurz môžete bezplatne opakovať. Áno, môžete prísť bezplatne na iný termín znova. Prečítajte si podmienky bezplatného opakovania kurzu.