Podrobné informácie
Podrobné informácie o termíne kurzu
Microsoft PowerPoint III.
Grafika, šablóny, témy a efektívna tvorba prezentácii

Tento termín je otvorený, neváhajte, kľudne sa prihláste ako prvý!
Kalendár
Kurz začína dňa: 04.11.2021
Dĺžka kurzu : 1 deň
Termín začína o: 105 dní
Forma: večerný kurz od 16:00 do 20:00
Miesto: Bratislava, Kominárska 2

Ďalšie zaujímavé podrobnosti o termíne

Záujem
Za posledný týždeň sa o tento kurz a jeho termíny zaujímalo 8 ľudí.
Termín kurzu
Kurz sa bude konať vo štvrtok 04.11.2021 od 16:00 do 20:00. Tento termín sa začína o 105 dní a keď ho premeškáte, ďalší večerný kurz sa bude konať o 133 dní, teda dňa 03.12.2021. Najbližší ďalší termín Vám vieme ponúknuť ako denný kurz, ktorý začína dňa 26.11.2021, teda o 126 dní.
Kto bude lektorom tohto kurzu?
Momentálne ešte nevieme, kto bude na tomto termíne lektor, ale lektorov, ktorí zvyknú tento kurz prednášať si môžete pozrieť v detaile kurzu.
Miesto konania
Tento termín kurzu sa bude konať v našich počítačových učebniach v Bratislave na Kominárskej ulici, čo je kúsok od Račianskeho mýta. Pozrite si stránku pobočky Bratislava, kde nájdete mapku, informácie o dostupnosti MHD a o parkovaní.
Nákupný košík
Tento kurz sa bude realizovať ako skupinový a prihlasovanie je zatiaľ otvorené, zostávajú voľné miesta.
Občerstvenie
Počas prestávok máte v cene kurzu kávu, čaj, vodu, čajové pečivo a croissanty. Počas dňa je vám k dispozícii aj automat na čerstvé bagety, sladkosti alebo sladené nápoje a džúsy. Možností na obed je v našom okolí viac, informácie o možnostiach stravovania nájdete sekcii Kontakt / Stravovanie a obedy ku kurzom, kde sme pre Vás vybrali 12 reštaurácií.
Garancia spokojnosti
Garancia spokojnosti a opakovanie termínu: Ak nebudete s kurzom spokojný, vrátime Vám peniaze. Taktiež nezabúdajte, že kurz môžete bezplatne opakovať. Áno, môžete prísť bezplatne na iný termín znova. Prečítajte si podmienky bezplatného opakovania kurzu.