Podrobné informácie
Podrobné informácie o termíne kurzu
Virtuálna a rozšírená realita
praktický workshop a úvod do hi-tech technológií

Tento termín je garantovaný, takže sa môžete spoľahnúť, že sa otvorí.
Kalendár
Kurz začína dňa: 11.11.2019
Dĺžka : 1 deň
Termín začína o: 25 dní
Forma: denný kurz od 9:00 do 15:00
Miesto: Bratislava, Kominárska 2

Ďalšie zaujímavé podrobnosti o termíne

Záujem
Za posledný týždeň sa o tento kurz a jeho termíny zaujímalo 7 ľudí.
Termín kurzu
Kurz sa bude konať v pondelok 11.11.2019 od 9:00 do 15:00. Tento termín sa začína o 25 dní. Ďalší termín, žiaľ, nemáme.
Kto bude lektorom tohto kurzu?
Na tento termín kurzu je priradený náš lektor Peter Cmero. Peter je skúsený nadšenec najnovších technológii a ma bohaté skúsenosti s Virtuálnou a Rozšírenou realitou. Popri školeniach pracuje aj na množstve rôznych projektov zameraných pravé na vývoj nových aplikácii a možnostiach použitia Rozšírenej Reality v rôznych odvetviach. Rád odpovedá na zvedavé otázky účastníkov. Peťo je Chief Strategy Officer v medzinárodnej spoločnosti Analytica Design.
Miesto konania
Tento termín kurzu sa bude konať v našich počítačových učebniach v Bratislave na Kominárskej ulici, čo je kúsok od Račianskeho mýta. Pozrite si stránku pobočky Bratislava, kde nájdete mapku, informácie o dostupnosti MHD a o parkovaní.
Termín
Tento termín kurzu je skupinový a je garantovaný čo znamená, že máme prihlásených aspoň dvoch účastníkov. Kurz budeme určite realizovať.
Nákupný košík
Tento kurz sa bude realizovať ako skupinový a prihlasovanie je zatiaľ otvorené, zostávajú voľné miesta.
Občerstvenie
Počas prestávok máte v cene kurzu kávu, čaj, vodu, čajové pečivo a croissanty. Počas dňa je vám k dispozícii aj automat na čerstvé bagety, sladkosti alebo sladené nápoje a džúsy. Možností na obed je v našom okolí viac, informácie o možnostiach stravovania nájdete sekcii Kontakt / Stravovanie a obedy ku kurzom, kde sme pre Vás vybrali 12 reštaurácií.
Počítačová učebňa
Tento termín kurzu je naplánovaný do našej počítačovej učebne číslo 112.
Veľká moderná, kompletne zariadená učebňa s občerstvením a oddychovou zónou prispôsobená potrebám kurzov na tému virtuálnej a rozšírenej reality. V učebni sú pripravené zariadenia ako Oculus Rift, HTC VIVE Focus, Microsoft Hololens, Samsung Gear VR, Google Daydream, Oculus GO, rôzne modely kardboxov, Epson Muverio, a mnoho ďalších. Táto učebňa je našou externou učebňou a nachádza sa v Bratislave v priestoroch firmy Analytica Design spol. s r.o. Trnavská cesta 112. Všetky študijné materiály a písacie potreby sú pre Vás pripravené, preto si na kurz nemusíte nič priniesť, stačí iba Vaša prítomnosť a chuť získať nové vedomosti.
Pozrite si, kde sa budete učiť:
Garancia spokojnosti
Garancia spokojnosti a opakovanie termínu: Ak nebudete s kurzom spokojný, vrátime Vám peniaze. Taktiež nezabúdajte, že kurz môžete bezplatne opakovať. Áno, môžete prísť bezplatne na iný termín znova. Prečítajte si podmienky bezplatného opakovania kurzu.