Podrobné informácie
Podrobné informácie o termíne kurzu
Tvorba webstránok II.
webdesign, grafika na webstránkach a CSS pokročilý

Tento termín je garantovaný, takže sa môžete spoľahnúť, že sa otvorí.
Kalendár
Kurz začína dňa: 14.02.2019
Dĺžka kurzu : 2 dni
Termín začína o: 28 dní
Forma: denný kurz od 09:00 do 15:00
Miesto: Bratislava, Kominárska 2

Ďalšie zaujímavé podrobnosti o termíne

Záujem
Za posledný týždeň sa o tento kurz a jeho termíny zaujímalo 11 ľudí.
Termín kurzu
Kurz sa začína vo štvrtok 14.02.2019 a končí v piatok 15.02.2019 a koná sa každý deň od 09:00 do 15:00. Tento termín sa začína o 28 dní a keď ho premeškáte, ďalší denný kurz sa bude konať o 56 dní, teda dňa 14.03.2019. Najbližší ďalší termín Vám vieme ponúknuť ako víkendový kurz, ktorý začína dňa 16.02.2019, teda o 30 dní.
Kto bude lektorom tohto kurzu?
Na tento termín kurzu je priraedný náš lektor Peter Bačinský. U nás má tento lektor odprednášaných chvályhodných 122 kurzov a v hodnoteniach dosiahol 97,31% spokojnosť. Peter je profesionálny programátor v PHP. Spolupracoval na viacerých medzinárodných projektoch. Taktiež sa podieľa na vývoji open-source PHP knižníc. Nie je mu cudzie ani front-end kódovanie.
Miesto konania
Tento termín kurzu sa bude konať v našich počítačových učebniach v Bratislave na Kominárskej ulici, čo je kúsok od Račianskeho mýta. Pozrite si stránku pobočky Bratislava, kde nájdete mapku, informácie o dostupnosti MHD a o parkovaní.
Termín
Tento termín kurzu je skupinový a je garantovaný čo znamená, že máme prihlásených aspoň dvoch účastníkov. Kurz budeme určite realizovať.
Nákupný košík
Tento kurz sa bude realizovať ako skupinový a prihlasovanie je zatiaľ otvorené, zostávajú voľné miesta.
Občerstvenie
Počas prestávok máte v cene kurzu kávu, čaj, vodu, čajové pečivo a croissanty. Počas dňa je vám k dispozícii aj automat na čerstvé bagety, sladkosti alebo sladené nápoje a džúsy. Možností na obed je v našom okolí viac, informácie o možnostiach stravovania nájdete sekcii Kontakt / Stravovanie a obedy ku kurzom, kde sme pre Vás vybrali 12 reštaurácií.
Garancia spokojnosti
Garancia spokojnosti a opakovanie termínu: Ak nebudete s kurzom spokojný, vrátime Vám peniaze. Taktiež nezabúdajte, že kurz môžete bezplatne opakovať. Áno, môžete prísť bezplatne na iný termín znova. Prečítajte si podmienky bezplatného opakovania kurzu.