Podrobné informácie
Podrobné informácie o termíne kurzu
Komplexný kurz testera sofwaru
od základov testovania až po manažérske schopnosti seniora

Tento termín je garantovaný, takže sa môžete spoľahnúť, že sa otvorí.
Kalendár
Kurz začína dňa: 09.01.2020
Dĺžka balíka kurzov : 8 dní
Termín začína o: 27 dní
Forma: denný kurz od 9:00 do 15:00
Miesto: Bratislava, Kominárska 2

Ďalšie zaujímavé podrobnosti o termíne

Záujem
Za posledný týždeň sa o tento kurz a jeho termíny zaujímalo 15 ľudí.
Termín kurzu
Kurz sa začína vo štvrtok 09.01.2020 a končí v pondelok 20.01.2020 a koná sa každý deň od 9:00 do 15:00. Tento termín sa začína o 27 dní a keď ho premeškáte, ďalší denný kurz sa bude konať o 83 dní, teda dňa 05.03.2020. Najbližší ďalší termín Vám vieme ponúknuť ako večerný kurz, ktorý začína dňa 23.01.2020, teda o 41 dní.
Kto bude lektorom tohto kurzu?
Na tento termín kurzu je priradený náš lektor Daniel Kráľ. Dano je fundovaný odborník na testovanie softwaru na vysokej úrovni, test mananžment, testovanie integračných rozhraní, automatizáciu testov a záťažové testovanie. Viac ako 15-ročné skúsenosti získal na mnohých veľkých projektoch na Slovensku a v zahraničí... a je pripravený ich odovzdávať. Do jeho portfólia patrí mnoho významných zákazníkov z oblasti telekomunikácií, bánk, štátnej správy a veľkých nadnárodných spoločností. Svoju prácu berie ako záľubu a spôsob sebarealizácie.
Miesto konania
Tento termín kurzu sa bude konať v našich počítačových učebniach v Bratislave na Kominárskej ulici, čo je kúsok od Račianskeho mýta. Pozrite si stránku pobočky Bratislava, kde nájdete mapku, informácie o dostupnosti MHD a o parkovaní.
Termín
Tento termín kurzu je skupinový a je garantovaný čo znamená, že máme prihlásených aspoň dvoch účastníkov. Kurz budeme určite realizovať.
Nákupný košík
Tento kurz sa bude realizovať ako skupinový a prihlasovanie je zatiaľ otvorené, zostávajú voľné miesta.
Občerstvenie
Počas prestávok máte v cene kurzu kávu, čaj, vodu, čajové pečivo a croissanty. Počas dňa je vám k dispozícii aj automat na čerstvé bagety, sladkosti alebo sladené nápoje a džúsy. Možností na obed je v našom okolí viac, informácie o možnostiach stravovania nájdete sekcii Kontakt / Stravovanie a obedy ku kurzom, kde sme pre Vás vybrali 12 reštaurácií.
Garancia spokojnosti
Garancia spokojnosti a opakovanie termínu: Ak nebudete s kurzom spokojný, vrátime Vám peniaze. Taktiež nezabúdajte, že kurz môžete bezplatne opakovať. Áno, môžete prísť bezplatne na iný termín znova. Prečítajte si podmienky bezplatného opakovania kurzu.