Dĺžka kurzu / počítačového školenia
dĺžka kurzu
5 dní
Cena kurzu / počítačového školenia
cena kurzu bez zliav
125,00 € bez DPH
150,00 € s DPH
Otvorených termínov kurzu / školenia
otvorených termínov:
skupinové: 0
Zľavnená cena kurzu / počítačového školenia
lastminute zľava
nie je
Hotnotenia kurzu / počítačového školenia
hodnotenia účastníkov
veľmi dobré
Miesto kurzu
Miesta otvorených kurzov:
Bratislava - centrum

Anotácia, popis kurzu:

akreditované a certifikované školiace stredisko - garancia spokojnosti - opakovanie kurzu zdarma

Máš rád animované rozprávky alebo seriály? Vieš si predstaviť, že by si dokázal tvoriť niečo podobné a to podľa vlastného deja? Chcel by si vedieť zmeniť tvoj obľúbený film na animovaný film? Alebo sa ti nepáči, ako dopadol tvoj obľúbený super-hrdina a chcel by si to zmeniť? Už najbližšie leto sa spoločne naučíme, ako vytvoriť vlastnú postavičku, obliecť ju do toho, čo sa páči práve tebe a za pár minút nám môžu naši super-hrdinovia alebo zloduchovia mávať z obrazovky. Čaká ťa tábor, kde stretneš nielen mnoho nových kamarátov ale uvidíš veľa nových príbehov vytvorených v 3D prostredí. Prezradíme ti niečo o animáciách, svetlách, strihoch, pohyboch a samozrejme k scéne a scenáru. Naučíme sa ovládať animačný program, ktorý je presne na tvorbu príbehov určený. Pripravené máme aj dabovacie štúdio – profesionálne mikrofóny a technika, s ktorou naše príbehy spoločne nahovoríme. Za pár dní budeš tvoriť rozprávky alebo akékoľvek animované scény rýchlosťou svetla a už teraz vieme, že svoju prvú rozprávku spravíme spolu na našom tábore.
Darček ku kurzu zadarmo, 8GB USB kľúč pre každého
Bezplatné opakovanie kurzu
Tento kurz môžete bezplatne opakovať, ak by ste kurz nezvládli na prvý raz.
Certifikovaný akreditovaný kurz
Sme akreditované školiace stredisko, certifikát získavate ihneď po kurze.
Všetko je v cene kurzu
Nemusíte si k nám nič nosiť, v cene kurzu sú materiály aj občerstvenie.

Kurz môžete u nás absolvovať:

Denne pondelok až piatok od 9:00 do 15:00 Večerne pondelok až piatok od 16:00 do 20:00 Cez víkend sobota a nedeľa od 9:00 do 14:00 Individuálne v akomkoľvek dni a čase podľa Vašej potreby Firemne uzatvorené firemné školenia kdekoľvek na Slovensku u Vás

Otvorené, garantované a zlacnené termíny kurzu:

Tento kurz otvárame podľa počtu záujemcov. Bez problémov otvoríme tento kurz iba pre Vás. Navrhnite si preto vlastný termín!
Lektori uvedení pri kurzoch budú s najväčšou pravdepodobnosťou termín kurzu aj prednášať. Lektor sa však pri termíne kurzu môže zmeniť v prípade choroby, obsadenia alebo zmeny kurzu v danom termíne.

Nevyhovuje Vám žiadny termín ani miesto?

Sme tu pre Vás aj mimo bežných otvorených termínov či už pre jednotlivca alebo pre firemné skupiny. Vieme Vám ponúknuť individuálny kurz alebo pripraviť skupinový termín podľa Vašej potreby. Napíšte nám Vašu predstavu a pokúsime sa Vám prispôsobiť.

Učebná osnova počítačového školenia
Tábor - Malý 3D animátor

Cieľom denného tábora je rozvíjať počiatočný záujem detí o tvorbu animácii s využitím animačného programu, v dôsledku čoho sa u detí zároveň rozvíja myslenie pri programovaní a kreativita dieťaťa pri tvorbe grafiky a 3d. Dieťa bude samé schopné vymýšľať a tvoriť pričom pozvíjať a podchytiť talent dieťaťa v oblasti 3D, grafiky, videa a animácie je dôležité už v mladom veku z dôvodu ďalšieho rozvíjania svojich nadobudnutých znalostí a vedomostí v širšom rozmere.

Viac informácií...

Výstupné vedomosti po kurze / školení:

Naši lektori tohoto kurzu - zistite, kto Vás bude učiť

Ing. Michal Debnár
Ing. Michal Debnár
Hodnotenie lektora 95,58% spokojnosť

Michal je náš špecialista na fotografiu a video. Je aktívny profesionálny fotograf a špecialista na Adobe produkty. Má bohatú prax v oblasti grafiky, ale aj ďalšieho spracovania fotiek či videa. Kurzy pod jeho vedením sú plné praktických príkladov a rád, ktoré sú zárukou spokojnosti. Okrem iného prednáša problematiku Apple a Mac OS X.
Mgr. Matej Jonášek
Mgr. Matej Jonášek
Hodnotenie lektora 98,05% spokojnosť

Maťo je veľmi praktický a mladý lektor s veľkou trpezlivosťou. Jeho špecializácia je moderný webdesign, kreatívna grafika a Wordpress a Google Adwords. Je aktívny webdesignér a grafik a vytvoril stovky webových stránok. Cez leto sa s obrovským nasadením venuje aj deťom a mladým.


U nás si nekupujete iba kurz,
ponúkame Vám komplexné vzdelávanie

Ak nám na niečom naozaj maximálne záleží, tak je to Vaša spokojnosť a tej sa sanžíme všetko prispôsobiť. Nechceme Vám ponúknuť iba kurz, na ktorý prídete a odídete, ale už 9 rokov ponúkame komplexné a garantované vzdelávanie.
V cene tohto kurzu máte nasledovné výhody:
garancia spokojnosti, ak nebudete spokojný, vrátime Vám peniaze
tento kurz môžete zadarmo opakovať po absolvovaní
v cene kurzu máte materiály a písacie potreby
špičkové, moderné učebne a kvalifikovaní lektori z praxe
bohaté občerstvenie, kvalitná káva, čaje, voda a rôzne nápoje


Máte otázky, alebo sa chcete prihlásiť?

Získajte ďalšie informácie ohľadom počítačového kurzu Tábor - Malý 3D animátor a zavolajte nám, alebo nám napíšte nám správu cez kontaktný formulár.

Sme tu pre Vás od 8:00 do 20:00
poradenstvo, objednávky a informácie: 02/4920 3080
e-mailový kontakt: info@itlearning.sk


Zaujal Vás tento počítačový kurz? Chcete sa prihlásiť na kurz a potrebujete pomôcť? Chcete sa poradiť pred nástupom na kurz s lektorom? Radi Vám zodpovieme Vaše otázky ohľadom kurzu Tábor - Malý 3D animátor, prihlásime Vás na kurz, alebo Vám poradíme vybrať si vhodné metodické riešenie pre Vás alebo Vašu firmu.