Podrobné informácie
Podrobné informácie o termíne kurzu
SAP používateľ profesionál
začíname so SAPom, základy a pokročilá práca so systémom

Tento termín je garantovaný, takže sa môžete spoľahnúť, že sa otvorí.
Kalendár
Kurz začína dňa: 23.01.2019
Dĺžka balíka kurzov : 4 dni
Termín začína o: 6 dní
Forma: večerný kurz od 16:00 do 20:00
Miesto: Bratislava, Kominárska 2

Ďalšie zaujímavé podrobnosti o termíne

Záujem
Za posledný týždeň sa o tento kurz a jeho termíny zaujímalo 58 ľudí.
Termín kurzu
Kurz sa začína v stredu 23.01.2019 a končí v pondelok 28.01.2019 a koná sa každý deň od 16:00 do 20:00. Tento termín sa začína o 6 dní a keď ho premeškáte, ďalší večerný kurz sa bude konať o 32 dní, teda dňa 18.02.2019. Najbližší ďalší termín Vám vieme ponúknuť ako denný kurz, ktorý začína dňa 11.02.2019, teda o 25 dní.
Kto bude lektorom tohto kurzu?
Na tento termín kurzu je priraedný náš lektor Mgr. Zuzana Vojteková. Zuzana je naša externá lektorka pre systém SAP. Pedagogické vzdelanie vie vynikajúco skĺbiť so svojou dlhoročnou praxou v oblasti IT. Hľadá cestu pre každého, a tak vie otvoriť tento svet aj začiatočníkom, ktorí majú rešpekt pred novými technológiami.
Miesto konania
Tento termín kurzu sa bude konať v našich počítačových učebniach v Bratislave na Kominárskej ulici, čo je kúsok od Račianskeho mýta. Pozrite si stránku pobočky Bratislava, kde nájdete mapku, informácie o dostupnosti MHD a o parkovaní.
Termín
Tento termín kurzu je skupinový a je garantovaný čo znamená, že máme prihlásených aspoň dvoch účastníkov. Kurz budeme určite realizovať.
Nákupný košík
Tento kurz sa bude realizovať ako skupinový a prihlasovanie je zatiaľ otvorené, zostávajú voľné miesta.
Občerstvenie
Počas prestávok máte v cene kurzu kávu, čaj, vodu, čajové pečivo a croissanty. Počas dňa je vám k dispozícii aj automat na čerstvé bagety, sladkosti alebo sladené nápoje a džúsy. Možností na obed je v našom okolí viac, informácie o možnostiach stravovania nájdete sekcii Kontakt / Stravovanie a obedy ku kurzom, kde sme pre Vás vybrali 12 reštaurácií.
Garancia spokojnosti
Garancia spokojnosti a opakovanie termínu: Ak nebudete s kurzom spokojný, vrátime Vám peniaze. Taktiež nezabúdajte, že kurz môžete bezplatne opakovať. Áno, môžete prísť bezplatne na iný termín znova. Prečítajte si podmienky bezplatného opakovania kurzu.