Podrobné informácie
Podrobné informácie o termíne kurzu
Python I.
pre začiatočníkov, základy programovania

Tento termín je garantovaný, takže sa môžete spoľahnúť, že sa otvorí.
Kalendár
Kurz začína dňa: 19.10.2019
Dĺžka kurzu : 2 dni
Termín začína o: 30 dní
Forma: víkendový kurz od 09:00 do 14:00
Miesto: Bratislava, Kominárska 2

Ďalšie zaujímavé podrobnosti o termíne

Záujem
Za posledný týždeň sa o tento kurz a jeho termíny zaujímalo 59 ľudí.
Termín kurzu
Kurz sa začína v sobotu 19.10.2019 a končí v nedeľu 20.10.2019 a koná sa každý deň od 09:00 do 14:00. Tento termín sa začína o 30 dní. Najbližší ďalší termín Vám vieme ponúknuť ako denný kurz, ktorý začína dňa 30.10.2019, teda o 41 dní.
Kto bude lektorom tohto kurzu?
Na tento termín kurzu je priradený náš lektor Mgr. Miroslav Sabo, PhD.. Miro je externým lektorom našej spoločnosti. Jeho doménou je Data science a štatistika, teda práca s veľkým množstvom dát a ich analýza. Na dennej báze používa rôzne programovacie jazyky, primárne R a Python, a nástroje na spracovávanie údajov.
Miesto konania
Tento termín kurzu sa bude konať v našich počítačových učebniach v Bratislave na Kominárskej ulici, čo je kúsok od Račianskeho mýta. Pozrite si stránku pobočky Bratislava, kde nájdete mapku, informácie o dostupnosti MHD a o parkovaní.
Termín
Tento termín kurzu je skupinový a je garantovaný čo znamená, že máme prihlásených aspoň dvoch účastníkov. Kurz budeme určite realizovať.
Nákupný košík
Tento kurz sa bude realizovať ako skupinový a prihlasovanie je zatiaľ otvorené, zostávajú voľné miesta.
Občerstvenie
Počas prestávok máte v cene kurzu kávu, čaj, vodu, čajové pečivo a croissanty. Počas dňa je vám k dispozícii aj automat na čerstvé bagety, sladkosti alebo sladené nápoje a džúsy. Keďže sa kurz koná cez víkend a kurz končí už o 14:00, zvykneme mať iba krátku obednú prestávku. Ak si prinesiete vlastný obed, môžte sa naobedovať počas tejto krátkej prestávky.
Garancia spokojnosti
Garancia spokojnosti a opakovanie termínu: Ak nebudete s kurzom spokojný, vrátime Vám peniaze. Taktiež nezabúdajte, že kurz môžete bezplatne opakovať. Áno, môžete prísť bezplatne na iný termín znova. Prečítajte si podmienky bezplatného opakovania kurzu.