Podrobné informácie
Podrobné informácie o termíne kurzu
Balík Oracle profesionál
od základov jazyka SQL, PL/SQL až po pokročilé metódy analýzy dát

Tento termín je garantovaný, takže sa môžete spoľahnúť, že sa otvorí.
Kalendár
Kurz začína dňa: 22.06.2020
Dĺžka balíka kurzov : 8 dní
Termín začína o: 19 dní
Forma: denný kurz od 09:00 do 15:00
Miesto: Bratislava, Kominárska 2

Ďalšie zaujímavé podrobnosti o termíne

Záujem
Za posledný týždeň sa o tento kurz a jeho termíny zaujímalo 25 ľudí.
Termín kurzu
Kurz sa začína v pondelok 22.06.2020 a končí v stredu 01.07.2020 a koná sa každý deň od 09:00 do 15:00. Tento termín sa začína o 19 dní a keď ho premeškáte, ďalší denný kurz sa bude konať o 47 dní, teda dňa 20.07.2020. Najbližší ďalší termín Vám vieme ponúknuť ako víkendový kurz, ktorý začína dňa 27.06.2020, teda o 24 dní.
Kto bude lektorom tohto kurzu?
Na tento termín kurzu je priradený náš lektor Ladislav Macejak. Laco je skúsený IT profesionál, ktorý strávil posledných 20 rokov písaním software a učením v rámci IT kurzov. Jeho obľúbené sú MS SQL Server, Oracle, T-SQL, PL/SQL, MS SQL Integration Services, MS SQL Reporting Services, MS SQL Server Analysis Services, ale tiež C#, LINQ, Entity Framework, ASP.NET, Python, JavaScript, EC6, jQuery, JSON, SOAP,...
Miesto konania
Tento termín kurzu sa bude konať v našich počítačových učebniach v Bratislave na Kominárskej ulici, čo je kúsok od Račianskeho mýta. Pozrite si stránku pobočky Bratislava, kde nájdete mapku, informácie o dostupnosti MHD a o parkovaní.
Termín
Tento termín kurzu je skupinový a je garantovaný čo znamená, že máme prihlásených aspoň dvoch účastníkov. Kurz budeme určite realizovať.
Nákupný košík
Tento kurz sa bude realizovať ako skupinový a prihlasovanie je zatiaľ otvorené, zostávajú voľné miesta.
Občerstvenie
Počas prestávok máte v cene kurzu kávu, čaj, vodu, čajové pečivo a croissanty. Počas dňa je vám k dispozícii aj automat na čerstvé bagety, sladkosti alebo sladené nápoje a džúsy. Možností na obed je v našom okolí viac, informácie o možnostiach stravovania nájdete sekcii Kontakt / Stravovanie a obedy ku kurzom, kde sme pre Vás vybrali 12 reštaurácií.
Garancia spokojnosti
Garancia spokojnosti a opakovanie termínu: Ak nebudete s kurzom spokojný, vrátime Vám peniaze. Taktiež nezabúdajte, že kurz môžete bezplatne opakovať. Áno, môžete prísť bezplatne na iný termín znova. Prečítajte si podmienky bezplatného opakovania kurzu.