Podrobné informácie
Podrobné informácie o termíne kurzu
Balík Microsoft Office III.
pre pokročilých (MS Word III., MS Excel III., MS Outlook II.)

Tento termín je garantovaný, takže sa môžete spoľahnúť, že sa otvorí.
Kalendár
Kurz začína dňa: 11.02.2019
Dĺžka balíka kurzov : 5 dní
Termín začína o: 25 dní
Forma: večerný kurz od 16:00 do 20:00
Miesto: Bratislava, Kominárska 2

Ďalšie zaujímavé podrobnosti o termíne

Záujem
Za posledný týždeň sa o tento kurz a jeho termíny zaujímalo 21 ľudí.
Termín kurzu
Kurz sa začína v pondelok 11.02.2019 a končí v piatok 15.02.2019 a koná sa každý deň od 16:00 do 20:00. Tento termín sa začína o 25 dní a keď ho premeškáte, ďalší večerný kurz sa bude konať o 53 dní, teda dňa 11.03.2019. Najbližší ďalší termín Vám vieme ponúknuť ako denný kurz, ktorý začína dňa 04.03.2019, teda o 46 dní.
Kto bude lektorom tohto kurzu?
Na tento termín kurzu je priraedný náš lektor Ing. Lukáš Koutný. U nás má tento lektor odprednášaných chvályhodných 404 kurzov a v hodnoteniach dosiahol 97,79% spokojnosť. Lukáš má niekoľkoročnú prax s prednášaním. Má fantastické prezentačné zručnosti, ktoré aj prednáša. Je veľký odborník na Microsoft Office - hlavne Excel a má veľmi kladný prístup ku kurzom, ktoré prednáša začiatočníkom a mierne pokročilým.
Miesto konania
Tento termín kurzu sa bude konať v našich počítačových učebniach v Bratislave na Kominárskej ulici, čo je kúsok od Račianskeho mýta. Pozrite si stránku pobočky Bratislava, kde nájdete mapku, informácie o dostupnosti MHD a o parkovaní.
Termín
Tento termín kurzu je skupinový a je garantovaný čo znamená, že máme prihlásených aspoň dvoch účastníkov. Kurz budeme určite realizovať.
Nákupný košík
Tento kurz sa bude realizovať ako skupinový a prihlasovanie je zatiaľ otvorené, zostávajú voľné miesta.
Občerstvenie
Počas prestávok máte v cene kurzu kávu, čaj, vodu, čajové pečivo a croissanty. Počas dňa je vám k dispozícii aj automat na čerstvé bagety, sladkosti alebo sladené nápoje a džúsy. Možností na obed je v našom okolí viac, informácie o možnostiach stravovania nájdete sekcii Kontakt / Stravovanie a obedy ku kurzom, kde sme pre Vás vybrali 12 reštaurácií.
Garancia spokojnosti
Garancia spokojnosti a opakovanie termínu: Ak nebudete s kurzom spokojný, vrátime Vám peniaze. Taktiež nezabúdajte, že kurz môžete bezplatne opakovať. Áno, môžete prísť bezplatne na iný termín znova. Prečítajte si podmienky bezplatného opakovania kurzu.