Podrobné informácie
Podrobné informácie o termíne kurzu
Excel vzorce a funkcie III
Analyzovanie hodnôt funkciami bez použitia kontingenčnej tabuľky

Tento termín je otvorený, neváhajte, kľudne sa prihláste ako prvý!
Kalendár
Kurz začína dňa: 27.09.2023
Dĺžka kurzu : 2 dni
Termín začína o: 122 dní
Forma: denný kurz od 09:00 do 15:00
Miesto: Bratislava, Kominárska 2

Ďalšie zaujímavé podrobnosti o termíne

Záujem
Za posledný týždeň sa o tento kurz a jeho termíny zaujímalo 12 ľudí.
Termín kurzu
Kurz sa začína v stredu 27.09.2023 a končí vo štvrtok 28.09.2023 a koná sa každý deň od 09:00 do 15:00. Tento termín sa začína o 122 dní a keď ho premeškáte, ďalší denný kurz sa bude konať o 164 dní, teda dňa 08.11.2023. Najbližší ďalší termín Vám vieme ponúknuť ako víkendový kurz, ktorý začína dňa 30.09.2023, teda o 125 dní.
Kto bude lektorom tohto kurzu?
Momentálne ešte nevieme, kto bude na tomto termíne lektor, ale lektorov, ktorí zvyknú tento kurz prednášať si môžete pozrieť v detaile kurzu.
Miesto konania
Tento termín kurzu sa bude konať v našich počítačových učebniach v Bratislave na Kominárskej ulici, čo je kúsok od Račianskeho mýta. Pozrite si stránku pobočky Bratislava, kde nájdete mapku, informácie o dostupnosti MHD a o parkovaní.
Nákupný košík
Tento kurz sa bude realizovať ako skupinový a prihlasovanie je zatiaľ otvorené, zostávajú voľné miesta.
Občerstvenie
Počas prestávok máte v cene kurzu kávu, čaj, vodu, čajové pečivo a croissanty. Počas dňa je vám k dispozícii aj automat na čerstvé bagety, sladkosti alebo sladené nápoje a džúsy. Možností na obed je v našom okolí viac, informácie o možnostiach stravovania nájdete sekcii Kontakt / Stravovanie a obedy ku kurzom, kde sme pre Vás vybrali 12 reštaurácií.
Garancia spokojnosti
Garancia spokojnosti a opakovanie termínu: Ak nebudete s kurzom spokojný, vrátime Vám peniaze. Taktiež nezabúdajte, že kurz môžete bezplatne opakovať. Áno, môžete prísť bezplatne na iný termín znova. Prečítajte si podmienky bezplatného opakovania kurzu.
Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave