Podrobné informácie
Podrobné informácie o termíne kurzu
Instagram marketing I. pre začiatočníkov
tvorba a vedenie profilu, správa, stratégie a budovanie dobrej značky

Tento termín je garantovaný, takže sa môžete spoľahnúť, že sa otvorí.
Kalendár
Kurz začína dňa: 23.07.2019
Dĺžka kurzu : 1 deň
Termín začína o: 34 dní
Forma: denný kurz od 09:00 do 15:00
Miesto: Bratislava, Kominárska 2

Ďalšie zaujímavé podrobnosti o termíne

Záujem
Za posledný týždeň sa o tento kurz a jeho termíny zaujímalo 56 ľudí.
Termín kurzu
Kurz sa bude konať v utorok 23.07.2019 od 09:00 do 15:00. Tento termín sa začína o 34 dní a keď ho premeškáte, ďalší denný kurz sa bude konať o 55 dní, teda dňa 13.08.2019. Najbližší ďalší termín Vám vieme ponúknuť ako víkendový kurz, ktorý začína dňa 03.08.2019, teda o 45 dní.
Kto bude lektorom tohto kurzu?
Na tento termín kurzu je priradený náš lektor Mgr. Matej Jonášek. U nás má tento lektor odprednášaných chvályhodných 104 kurzov a v hodnoteniach dosiahol 98,15% spokojnosť. Maťo je veľmi praktický a mladý lektor s veľkou trpezlivosťou. Jeho špecializácia je moderný webdesign, kreatívna grafika a Wordpress a Google Adwords. Je aktívny webdesignér a grafik a vytvoril stovky webových stránok. Cez leto sa s obrovským nasadením venuje aj deťom a mladým.
Miesto konania
Tento termín kurzu sa bude konať v našich počítačových učebniach v Bratislave na Kominárskej ulici, čo je kúsok od Račianskeho mýta. Pozrite si stránku pobočky Bratislava, kde nájdete mapku, informácie o dostupnosti MHD a o parkovaní.
Termín
Tento termín kurzu je skupinový a je garantovaný čo znamená, že máme prihlásených aspoň dvoch účastníkov. Kurz budeme určite realizovať.
Nákupný košík
Tento kurz sa bude realizovať ako skupinový a prihlasovanie je zatiaľ otvorené, zostávajú voľné miesta.
Občerstvenie
Počas prestávok máte v cene kurzu kávu, čaj, vodu, čajové pečivo a croissanty. Počas dňa je vám k dispozícii aj automat na čerstvé bagety, sladkosti alebo sladené nápoje a džúsy. Možností na obed je v našom okolí viac, informácie o možnostiach stravovania nájdete sekcii Kontakt / Stravovanie a obedy ku kurzom, kde sme pre Vás vybrali 12 reštaurácií.
Garancia spokojnosti
Garancia spokojnosti a opakovanie termínu: Ak nebudete s kurzom spokojný, vrátime Vám peniaze. Taktiež nezabúdajte, že kurz môžete bezplatne opakovať. Áno, môžete prísť bezplatne na iný termín znova. Prečítajte si podmienky bezplatného opakovania kurzu.