Android kurzy
od akreditovaného školiaceho strediska IT LEARNING SLOVAKIA

Vážení zákazníci, od júla 2013 sme pre Vás pripravovali nové kurzy zamerané na programovanie mobilných aplikácií založených na platforme Android. Počet mobilných telefónov alebo ak chcete "smartfónov" stúpa a počet aplikácií pre túto platformu dávno prekročil počet 600 000 a stále rastie. Na rozdiel od konkurenčnej platformy iOS sú zariadenia s Adndroidom neporovnateľne lacnejšie a preto si ich môže dovoliť takmer každý. Tvorba aplikácií je neporovnatelne jednoduchšia a taktiež je developerská licencia pre oficiálne predávanie Vašich aplikácii priamo v Google Play obchode o štvrtinu lacnejšia. Nič Vám nestojí v ceste stať sa Android programátorom a vývojárom už dnes. Naštartujte u nás svoju kariéru Andoroid programátora alebo sa prídete v tvorbe a programovaní aplikácií zdokonaliť.
Pripravené sú pre Vás fantastické kurzy s výborným lektorom a dlhoročným Android programátorom Peťom Lacom. Na učebných osnovách a príkladoch sme spolupracovali veľmi dlho a sme radi, že Vám môžeme predstaviť po mesiacoch práce nové kurzy.

Pre účastníkov našich Android kurzov je pripravené oficiálne developerské konto bezplatne na kurze, takže si môžu vyskúšať bezplatne aj ukladanie aplikácie do Google Play Store.
Android I. pre začiatočníkov
 
Tento úvodný kurz je určený pre úplných začiatočníkov a neporogramátorov v Jave. Je postavený na veľkom množstve praktických príkladov od úplných základov až po designovanie aplikácie. Taktiež sa v ňom preberá úvod do programovania v JAVE a objektového programovania, ktoré zvládne každý. Výstupom z kurzu je množstvo zaujímavých aplikácií.
dĺžka kurzu: 2 dni
cena kurzu od 100 € bez DPH
viac informácií o tomto kurze
Android II. pre mierne pokročilých
Tento v poradí druhý kurz je pokračovaním prvého kurzu začiatočníkov. Očakáva sa teda znalosť JAVY a OOP. Pracuje sa tu z hlavne s dátami, programujú a tvoria sa pokročilé aplikácie napájané aj na webové DB. Preberajú sa tu do podrobna vlákna, aktivity, fragmetny, servisy, brodcasty a množstvo potrebných teoretických vedomostí na tvorbu profi applikácií.
dĺžka kurzu: 2 dni
cena kurzu od: 111 € bez DPH viac informácií o tomto kurze
Android III. pre pokročilých
 
Tento zatiaľ posledný kurz je určený ako ďaľšie voľné pokračovanie pokročilého kurzu. To že sa vyžaduje znalosť JAVY a OOP je samozrejmosťou ale, na druhej strane bude kurz pre Vás veľkým prínosom. Jeho hlavnými časťami je práca s GPS a mapami, komunikácia senzormi, ako je zabudovaný akcelometer, gyroskop, aj práca s alarmom a notifikáciami. Na kurze je aj veľký priestor na diskusiu.
dĺžka kurzu: 1 deň
cena od kurzu: 79 € bez DPH viac informácií o tomto kurze
Android programátor profesionál
Tento kurz je skladbou všetkých troch našich Andoroid kurzov, teda I., II. a III. za výhodnejšiu cenu a realizovaného, ako týždňového balíka od pondelka do piatku. Okrem časovosti je možné teda ušetriť aj finančne. Ak to s programovaním Android aplikácií myslíte naozaj Vážne, doporučujeme Vám tento týždňový balík. V pondelok ráno stačí prísť a v piatok predávate svoje prvé dokonalé aplikácie.
dĺžka kurzu: 5 dní
cena od kurzu: 239 € bez DPH viac informácií od tomto kurze

O lektorovi

Uvedomujeme si, že nie sme jediný, kto realiuje podobné kurzy. Pre nás nie je dôležitá kvantita a ponuka prednášať od kohokoľvek, ale dostatočná príprava, plánovanie a výber najlepšieho z najlepších. Preto pre nás príprava nového kurzu trvá aj mesiace. Pednášať Android kurzy Vám bude lektor Peter Laca, ktorého sme pre Vás vybrali s pomedzi množstva záujemcov o lektorovanie a s ktorým sme následne strávili veľa času nad prípravou učebých osnôv a výrobou príkladov.Uvedomujeme si, že Vaša spokojnosť a to, že sa niečo nové naučíte je pre nás najdôležitejšie. Veríme, že s výberom lektora budete spokojný aj Vy a ked nie... jednoducho Vám vrátime peniaze (viď. obchodné a storno podmienky).

Naša aplikácia

Ako ukážka šikovnosti a zároveň jednoduchosti je naša oficiálna Last Minute kurzy aplikácia, ktorú Peťo pripravil asi za hodinku :) Áno, tvorba tak jednoduchej ale zároveň funkčnej a snáď aj účelovej aplikácie trvala tak krátko. Jeho zmysel pre jednoduchosť, veľké vedomosti a hlavne skúsenosti s programovaním práve pre túto platformu budú pre Vás prínosom.

Podobné aplikácie, ako aj princíp komunikácie Vašej aplikácie s DB na webe (princíp našej aplikácie) sa preberá práve na druhom, teda pokročilom Android kurze.

odkaz na aplikáciu: https://play.google.com/store/apps/details?id=sk.itlearning.lastminute&hl=sk

O školiacom stredisku

Spoločnosť IT LEARNING SLOVAKIA, s.r.o. je moderné a akreditované profesionálne školiace stredisko, ktoré od roku 2008 realizuje vzdelávanie formou krátkodobých počítačových kurzov a školení, ale aj formou dlhodobého vzdelávania. Denne realizujeme v našich priestoroch, ale aj v priestoroch zákazníka, počítačové kurzy a počítačové školenia. Naše počítačové kurzy sú certifikované a akreditované a sú vedené tímom profesionálnych lektorov s dlhoročnou praxou a bohatými skúsenosťami. Organizujeme školenia pre začiatočníkov, ale aj pre pokročilých užívateľov a IT profesionálov. Ročne vzdelávame tisíce spokojných účastníkov a vystavujeme vyše 3 000 certifikátov. Tisíce úspešne zorganizovaných počítačových kurzov, stovky konzultačných a vyučovacích hodín v oblasti využívania kancelárskych aplikácií, programovania, grafiky, web designu a iných, sa odráža na čoraz väčšom počte našich spokojných zákazníkov. viac ...

Kontakt a miesto realizácie

adresa: IT LEARNING SLOVAKIA, s.r.o. Kominárska 2, 4 831 04 Bratislava
kontakty: tel.: 02/50 23 44 03 (8:00 - 16:00), 02/50 23 43 64 (8:00 - 16:00), 0911 233 369 (8:00 - 20:00)
e-mail a web: info@itlearning.sk www.itlearning.sk
design & programming © IT LEARNING SLOVAKIA, s.r.o. 2013